Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

cosik_ktosik  

Wymiatacz



Imię: £ukasz

Doczy: 29 Pa 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 01:11   

Nie próbuję nic co może mi zaszkodzić i co nie jest mi do życia potrzebne lub też cokolwiek pod wpływem czego mogę komuś wyrządzić jakąkolwiek krzywdę.
_________________
Moja strona HotFix i forum: forum komputerowe
Polecam gierkolandia
techformator
 

MatissPL  

User



Wiek: 33

Doczy: 18 Lis 2010

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2010-11-20, 01:18   

"Konopie są relatywnie bezpieczne w stosunku do innych substancji psychoaktywnych, gdyż:

* bezpośrednia toksyczność marihuany jest bardzo niska
* nie prowadzą do uzależnienia fizycznego
* dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek, dotąd nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania i praktycznie jest to niemożliwe."

[ Dodano: 2010-11-20, 01:24 ]
Panowie i panie, nie oszukujmy się!!!
Alkohol jest duuuużo gorszy od Marihuany!!! A jednak alkohol jest legalny! Moim zdaniem powinno w polsce zalegalizować się jaranie np. do 2gram przy sobie i otworzyć Coffe Shop'y! Lecz narkotyki pokroju kokainy bądź amfetamina może zostać jak dla mnie na nie legalu. Jak by zalegalizowano Marihuanę to przy okazji załatano by dziurę budżetową!! Ludzie by kupowali to by posiadało akcyzę jak fajki za którą rząd pobierał by jałmużnę. :-) :-)

P.S.
Ludzie chodzili by spokojni nie agresywni wywołani wudką.
_________________
MC
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



Imię: Kuba

Wiek: 28

Doczy: 16 Gru 2009

   

Wysany: 2010-11-20, 01:43   

MatissPL, Bob na avku i wszystko jasne ;P

Nie no, popieram to co mówisz, chociaż 2gram to mało, powinno być tak jak z alkoholem, ile się chce i tyle.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Doczya: 27 Sty 2009

   

Wysany: 2010-11-20, 03:53   

MatissPL napisa/a:

Ludzie chodzili by spokojni nie agresywni wywołani wudką.


no, WUDKA robi dziury w mózgu
_________________
Wlecze za sobą morze niby zbrodnię ciemną. Cichy,
spogląda na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-11-20, 07:59   

Szesnastoletni wizjoner leczenia trawą budżetu...
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 10:58   

Cytat:

Nie pale już ponad miesiąc. Czuje się strasznie.. Czuje się torturowany... To dla mnie prawdziwa tragedia. Rodzice pytają czemu ciągle płacze... Już dłużej tego nie wytrzymam.. Ten stres mnie dobija...

Nooo ludziee Polecam poprzewracać trochę stron życia.
Co do szkodliwości to o wszystkim można powiedzieć że jest groźne. Nawet hmmm.. ziemniaki.


Jednak jest groźna. Powoduje znaczące uszkodzenia mózgu.
Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Nie chodzi tutaj o palenie przez rok lub dwa. Ale długotrwałe palenie może to spowodować. Tak długo, jak długo jesteś szczęśliwy, nie ma problemu. Gdy jednak pojawi się stres, a Ty-przyzwyczajony do walczenia z nim przy pomocy zioła- nie będziesz miał cudownego specyfiku, skutki mogą być opłakane.

Cytat:

Bzdura.


Udowodnij to.

Cytat:

Tamten narkotyk był stworzony syntetycznie w oparciu o rozumienie budowy działania mózgu. Marichuana pochodzi z rośliny, w czystej postaci nie jest w ogóle przetwarzana, tylko wysuszona.


Oczywiście. Jednakże sposób działania był- jakby nie patrzeć- podobny.

Cytat:

Pozytywna dla palacza, sądze też że dla społeczeństwa.
Jak przyjrzysz się historii delegalizacji, to powody jej są dwa:
1. Biznes
2. MJ powodowała rozluźnienie nastrojów, luz, niepodatność na jakiekolwiek formy kontroli... a społeczeństwo trzeba kontrolować.
BTW. Uzależnione od alkoholu społeczeństwo się łatwiej kontroluje, dlatego alkohol nadal jest legalny mimo, ze bardziej szkodliwy od Marihuany.


Uderzałem w ortografię(dla tego) :mrgreen:
Co do reszty- masz całkowitą rację.

Cytat:

Oczywiście wszystko trzeba stosować w umiarze, bo jak sie przesadza to wszystko jest szkodliwe.


Dokładnie.

MatissPL napisa/a:

"Konopie są relatywnie bezpieczne w stosunku do innych substancji psychoaktywnych, gdyż:

* bezpośrednia toksyczność marihuany jest bardzo niska
* nie prowadzą do uzależnienia fizycznego
* dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek, dotąd nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania i praktycznie jest to niemożliwe."


A uzależnienie emocjonalne?

MatissPL napisa/a:

Panowie i panie, nie oszukujmy się!!!
Alkohol jest duuuużo gorszy od Marihuany!!!


Taki metanol to nieźle daje po oczach.
Patrząc na to przez pryzmat społeczeństwa- owszem.

MatissPL napisa/a:

A jednak alkohol jest legalny! Moim zdaniem powinno w polsce zalegalizować się jaranie np. do 2gram przy sobie i otworzyć Coffe Shop'y!


I kocimiętka dla wszystkich!

MatissPL napisa/a:

Lecz narkotyki pokroju kokainy bądź amfetamina może zostać jak dla mnie na nie legalu. Jak by zalegalizowano Marihuanę to przy okazji załatano by dziurę budżetową!!


Nudny jesteś...

MatissPL napisa/a:

Ludzie by kupowali to by posiadało akcyzę jak fajki za którą rząd pobierał by jałmużnę.


Jałmużnę? Napisz to zdanie po polsku, bo nie wiem, co oznacza, chociaż rozumiem każde słowo.

MatissPL napisa/a:

Ludzie chodzili by spokojni nie agresywni wywołani wudką.


Wudka jezd grozina dla ototrzenia. Nje wolno pjić wudki!
Ludzie są tacy, jacy są. Marihuana, czy też wódka, niczego nie zmieni.

stubarwny napisa/a:

Szesnastoletni wizjoner leczenia trawą budżetu...


Dajmy Mu kocimiętkę!
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



Imię: Adam

Wiek: 33

Doczy: 31 Pa 2009

   

Wysany: 2010-11-20, 12:48   

Szej-Hulud,
Kocimiętka nie kopie przetestowałem na znajomych dałem jako placebo że niby ziele to się uwalili. Ale jak powiedziałem co to to już nie kopało :hyhy:
MatissPL, Ma rację ziele jest bezpieczniejsze od alkoholu żeby przedawkować cza wypalić ok 8,4kg naraz coś takiego.

Szej-Hulud napisa/a:

Cytat:
Tamten narkotyk był stworzony syntetycznie w oparciu o rozumienie budowy działania mózgu. Marichuana pochodzi z rośliny, w czystej postaci nie jest w ogóle przetwarzana, tylko wysuszona.





Oczywiście. Jednakże sposób działania był- jakby nie patrzeć- podobny.



Co z tego? Większość Cannabinoidów działa podobnie. Jednak nie każdy jest toksyczny.
Wystarczy popatrzeć na zielsko to nie tylko thc niektóre z nich
Kod:
Δ-9-tetrahydrokannabinol (THC)
Temperatura wrzenia: 157*C
Charakterystyka: powoduje euforię, środek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwutleniający, przeciwwymiotny

Kannabidiol (CBD)
Temperatura wrzenia: 160-180*C
Charakterystyka: środek przeciwlękowy, przeciwbólowy, przeciwpsychotyczny, przeciwzapalny, przeciwutleniający, przeciwspazmatyczny

Kannabinol (CBN)
Temperatura wrzenia: 185*C
Charakterystyka: utleniacz, antybiotyk, środek uspokajający

Kannabichromen (CBC)
Temperatura wrzenia: 220*C
Charakterystyka: środek przeciwzapalny, przeciwgrzybowy, antybiotyk

Δ-8-tetrahydrokannabinol (Δ-8-THC)
Temperatura wrzenia: 175-178*C
Charakterystyka: przypomina Δ-9-THC, mniej psychoaktywny, bardziej przeciwwymiotny

tetrahydrokannabivarin (THCV)
Temperatura wrzenia: < 220*C
Charakterystyka: środek przeciwbólowy, powoduje euforię

Niedawno odkryto 9 nowych kannabinoli
Kod:
Wszystkie są nietoksyczne i mniej lub bardziej aktywne biologicznie, posiadają właściwości antybakteryjne i/lub antygrzybiczne.

Tu masz link
http://konopialeczy.pl/news.php?readmore=173
Pozdro na klatę.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 12:53   

lgtk napisa/a:

Co z tego? Większość Cannabinoidów działa podobnie. Jednak nie każdy jest toksyczny.
Wystarczy popatrzeć na zielsko to nie tylko thc niektóre z nich


Gdzie ja napisałem, że marihuana jest toksyczna? Wręcz temu zaprzeczyłem.
Czytaj wolniej i ze zrozumieniem :-D
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



Imię: Adam

Wiek: 33

Doczy: 31 Pa 2009

   

Wysany: 2010-11-20, 14:24   

Zwracam honor. Przeczytałem chyba tylko dwa wyrazy sry.
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 17:22   

Szej-Hulud, nie palę żeby uciec. Nie mam żadnych problemów, ani kłopotów. Nie spożywam tej używki w celu walczenia ze stresem.
A jeśli chodzi o uzależnienie emocjonalne to śmiało można powiedzieć że uzależnia wszystko od piwa i trawy, przez komputer i telewizor po jazdę na rowerze.



Heehee, no i w zasadzie to tyleee;)
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 17:31   

NietajemniczyZnajomy napisa/a:

A jeśli chodzi o uzależnienie emocjonalne to śmiało można powiedzieć że uzależnia wszystko od piwa i trawy, przez komputer i telewizor po jazdę na rowerze.


Ale nie wszystko uzależnia w ten sam sposób. Komputer to zapchajdziura wolnego czasu, mogą go zastąpić przyjaciele. Piwo to alkohol, jednakże w niewielkich ilościach nie da silnych efektów. Marihuana to co innego. Ona uwalnia od zmartwień, uniemożliwiając ich powrót na jakiś czas.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



Imię: Adam

Wiek: 33

Doczy: 31 Pa 2009

   

Wysany: 2010-11-20, 18:21   

Szej-Hulud napisa/a:

Ona uwalnia od zmartwień, uniemożliwiając ich powrót na jakiś czas.


Nie przesadzajmy. Zależy od człowieka i sytuacji. Ja wolę nie palić jak się czymś dołuję. Można dostać niezłej shizy jak przypalasz i się czymś martwisz.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 18:39   

MatissPL napisa/a:

"Konopie są relatywnie bezpieczne w stosunku do innych substancji psychoaktywnych, gdyż:

* bezpośrednia toksyczność marihuany jest bardzo niska
* nie prowadzą do uzależnienia fizycznego
* dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek, dotąd nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania i praktycznie jest to niemożliwe."

[ Dodano: 2010-11-20, 01:24 ]
Panowie i panie, nie oszukujmy się!!!
Alkohol jest duuuużo gorszy od Marihuany!!! A jednak alkohol jest legalny! Moim zdaniem powinno w polsce zalegalizować się jaranie np. do 2gram przy sobie i otworzyć Coffe Shop'y! Lecz narkotyki pokroju kokainy bądź amfetamina może zostać jak dla mnie na nie legalu. Jak by zalegalizowano Marihuanę to przy okazji załatano by dziurę budżetową!! Ludzie by kupowali to by posiadało akcyzę jak fajki za którą rząd pobierał by jałmużnę. :-) :-)

P.S.
Ludzie chodzili by spokojni nie agresywni wywołani wudką.



Nie pień się tak bo przesadzasz, poza tym jak widzę po raz kolejny powierzchownie zinterpretowany niekonkretny artykuł z wikipedii to mnie skręca. Milion miliardów dowodów na przykładzie konkretnych osób, że marihuana też ryje banię jak za dużo się nawdychasz więc takie potępianie alkoholu "bo szkodzi", "bo niszczy komórki nerwowe", "bo jest się po nim agresywnym", "bo rozbija rodziny" są z dupy wyjęte. Bo każdy specyfik na każdego działa inaczej. Masz rację nikt od zioła nie umarł ale nie są prowadzone statystyki kto umarł wskutek głupoty którą zrobił pod wpływem, no nie oszukujmy się nie każdy może to palić, jeden będzie normalny drugi będzie chciał się zabić. Przy alkoholu też najwięcej zgonów jest pod wpływem a nie wskutek przedawkowania. Alkohol to też jest wynalazek który niszczy życie ale nie tylko. Ja nie mam nic przeciwko paleniu raz za czas bo są gorsze substancje od marihuany i na pewno bardziej szkodliwe, nic też nie widzę złego w strzeleniu sobie kieliszka wódki/wina czy kufelka piwa przy dobrej okazji. Owszem są również osoby które pić nie mogą, bo mają słabą głowę, ale jak napisałam, na każdego inaczej wszystko działa, dlatego używać winno się z rozwagą. Jak widzę bandę łysych rozwalonych na ławce pijących trzecią flaszkę to mnie równie wkurza jak widok kilku chłoptasiów zaciągających się jakimś syfem. Bo pomijam fakt że akurat więcej gówna jest czasem ładowane do tych działek niż samych roślinek. Prawa rynku.

stubarwny napisa/a:

Szesnastoletni wizjoner leczenia trawą budżetu...



Właśnie. Kolejna głupota. Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego wszyscy myślą, że to takie proste i skuteczne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2010-11-20, 22:58   

Szej-Hulud, możesz mi powiedzieć, ile razy w życiu paliłeś mj?
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Edwin

Stały User

Me, Myself & I



Doczy: 08 Lis 2010

   

Wysany: 2010-11-21, 00:45   

Szej-Hulud napisa/a:

Marihuana to co innego. Ona uwalnia od zmartwień, uniemożliwiając ich powrót na jakiś czas.


Mój poprzedni post został usunięty, więc teraz napiszę, że jesteś chyba niepoważny i w życiu zapewne nie widziałeś mj nie mówiąc o jej zażywaniu, i nie masz pojęcia o jej działaniu. A, no i masz zerową wiedzę o jej działaniu. Zaskakujące ile można wydedukować z 1 zdania.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Ed_w_in
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com