Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-08, 19:19   

Szej-Hulud napisa³/a:


Hetman1999 napisał/a:
A co do Minecrafta to mamy świat który możemy dowolnie przebudowywać, tworzyć różne budowle, trasy kolejkowe, można wykorzystać swoją wyobraźnie, i nic Cię nie ogranicza,a frajde minecraft też dostarcza,

Ale grywalność nie jest wyznacznikiem klimatu.



Dokładnie. Czyli jednak Moje simsy wygrywają - Hell yeah >3<
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:20   

Niech Ci będzie ;>
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Hekate  

Stały User

Bogini Ciemności



Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-09-10, 23:30   

W gry jakoś nałogowo nie gram i nie grałam, ale bardzo podobała mi się gra Syberia i Syberia II oraz Spell Force. Wciągające i klimatyczne, jak dla mnie.
_________________
"Są tacy, co nie potrzebują nocy. Ciemność promieniuje z nich."

~Stanisław Jerzy Lec
 

amanaskin  

User

keep rolling



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 33

Do³±czy³: 14 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-14, 14:17   

Ja gram od 6 lat w Call of Duty 2 online, teraz gram w modern warfare 2 bo nie mam dostepu do grania aprzez neta w BO. Teraz czekam na Modern Warfare 3 :)
_________________
Pomóż mi i zagłosuj na mnie http://tools.socializer.pl/renault/UK9ZEfK7X2g
 

cukrowy  

User

rude boy



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-19, 18:06   

Zgadzam się z Qukułką. Simsy to siódmy i pół cud świata. Nic mnie tak nie kręci, jak sterowanie ludzkim życiem. No dobra, nie było tego zdania. Jednak najbardziej klimatyczną grą (a raczej serią) w jaką grałem to Final Fantasy. To chyba jedyna gra z którą wiązały się prawdziwe emocje. Przeżywałem to, co postacie na ekranie. Cały czas gram w kolejne części, ale chyba nic nie pobije tego, gdy pierwszy raz przechodziłem FFX-2 jako 11-latek.
KurczÄ™, za bardzo siÄ™ rozczulam.
 

Culler  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Wrz 2011

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2011-09-19, 21:49   

Black & White i Black & White 2 Battle Of The gods - myślę ze by ci sie spodobało cukrowy
Wcielasz się w boga - rozwalasz, tworzysz, kreujesz, ogólnie zabawa na maxa. Do tego ten klimat, ta boskość mmm... polecam :)
 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-09-19, 21:58   

Niepowtarzalny klimat ma pierwsza część "Call of Duty". Jak grasz to przed oczami masz sceny z "Szeregowca Ryana" i "Kompanii Braci". Polecam wszystkim fanom gier wojennych.
_________________

 

Culler  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Wrz 2011

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2011-09-19, 22:05   

Atak na Omahe to w CoD2 - i faktycznie klimatyczna scena, szczególnie na filmie:
http://www.youtube.com/watch?v=ByzlO4dEYEA
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-09-19, 22:05   

Z takich klimatów jak wyżej jest też Brother in Arms.

Tam jest więcej fabuły, klimatu, w dodatku dochodzi dowodzenie i takie tam.
_________________
 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-09-19, 22:13   

Culler napisa³/a:

Atak na Omahe to w CoD2 - i faktycznie klimatyczna scena, szczególnie na filmie:
http://www.youtube.com/watch?v=ByzlO4dEYEA




Sorry, ale atak na Omahe to nie jedyna scena jaka kojarzy mi siÄ™ z Ryanem...
Najwięcej skojarzeń to przychodziło mi chyba z "Kompanią Braci", zwłaszcza sceny z Carentan i Brecourt..
A misje w Neuville i Dawnville idealnie oddają klimat końcowych scen w "Szeregowcu Ryanie".
_________________

 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-09-19, 22:43   

W Fantasy właśnie sobie gram 3 raz w Fable lost chapter.

Kurde, zrobili świetną sprawę. Ma się bohatera, który ma własną przeszłośc, tzn jest dzieckiem, ma konkretnego rodzica itd, potem napadają jego wioskę bandyci itd i idzie do gildii bohaterów. I tutaj robisz dobre i złe uczynki, tworzysz sobie historię bohatera, przyjmujesz jeden z bohaterskich ksyw, którymi potem cię wszyscy nazywają. Terotetycznie jest gra liniowa, ale jednak jest system podejmowania wyborów, który odbija się na bohaterze, na jego wyglądzie, otoczeniu, podejściu innych itd.

Nie tak jak w zachwalanych grach typu wiedźmin, że świat jest taki otwarty, gra nieliniowa a świat reaguje na twoje poczynania.
Tam jest jedna zmienna - zabiłeś czarodziejkę, to potem jednen NPCt powie ci że ją zabiłeś.

W Fable super sprawą jest to, że można poderwac przespac i ożenic się z każdą laską, można sobie kupic dom, można się chwalic trofeami z misji, a ludzie mogą się ciebie bac, na początku w sumie są obojętni a nawet pogardliwi, ale potem zaczynają się po prostu bac. Albo jak jest się dobrym miłym bohaterem to na twój widok biją brawia i krzyczą twoje imie. Np jak ma się żonę to ona też ciekawie opowiada, jak np zmienisz fryzurę i zapuścisz brodę to mówi np: "Oo, zapuściłeś brodę, ale fajnie" itd

To jest o tyle fajny system że daje satysfakcję. Pamiętam jaki byłem wkurzony, jak wracałem np w Gothicu 2 z Górniczej Doliny, miałem przy sobie właśnie broń orków które pozabijałem w takiej ilości, że cały tamtejszy zamek nawet połowy by nie dał rady, a tam jakiś pierwszy lepszy ciec wyzywa mnie od frajerów. Wiecie o co chodzi.

:D No i fajny motyw - starzenie. Zaczynasz jako małe, chude paskudne dziecko a kończysz jako napakowany, potężny starzec.
_________________
 

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-19, 22:58   

W Fable najbardziej wnerwiające jest to, że główny bohater się nie odzywa. Ogólnie kreowanie postaci należy do ciebie, ale nie ma to wpływu na fabułę :) Wolę jednak Gothica, ale to raczej z racji, że jestem fanem serii.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-21, 14:33   

Kocham Fable i podpisuję się pod tym, co napisał Bard.
I Główna postać "odzywa się" w luźnych interakcjach, ale to tylko mówi "Hey" lub coś w tym stylu xD Urocze.
I śmiesznie jest jak się idzie expić wybijając całe wioski :D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-09-21, 15:02   

Najbardziej klimatyczne gry? Myślę, że ogromna większość gier może być klimatycznych. Wszystko zależy od upodobań i tego, czy gracz wczuwa się w postać, którą steruje. Na poprzedniej stronie była krótka rozmowa na temat klimatu w FIFIE - wierzę, że niektórzy grając w FIFÊ, czują sportowy klimat, czują się, jakby byli na trybunach czy siedzieli na ławce obok Mourinho.

Nie będę wymieniał klimatycznych gier, w które grałem, prócz jednej: Call of Duty. Ani dwójka, ani trójka, ani WaW nie były tak klimatyczne jak jedynka. Dlatego od czasu do czasu lubię do niej wracać i będę wracał chyba do końca życia.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

kanty57

User


Do³±czy³: 22 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-22, 17:47   

From Dust jest klimatyczny. na swój sposbó, znaczy...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com