Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Niedopowiedzenia  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-09, 22:09   

"Kobieta jest jak automat,a facet jak pieniądze.Jak wrzucisz pieniądze do automatu to wyskoczy ci sok. Sok jest twój czy automatu?"

Odnośnie tego czy kobieta czy mężczyzna ma większe prawo do dziecka :wstyd:
_________________
Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel.
Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.
Wyżej od świata gdzie ciszej jest.
¯ycie ma inną treść łatwiej o sens i sedno.
 

Holika  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 25

Do³±czy³a: 22 Lip 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-05-10, 12:59   

"Koham cb" napisane na facebooku. :mrgreen:
Dodajmy ten sam tekst, ale wypowiedziany przez telefon po jednym dniu znajomości.

- Dlaczego nie złapiesz mnie za rękę jak normalna osoba, normalna para?
- Bo jestem zmęczony.
:-o
 

KoteÅ‚  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 31 Maj 2014

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2014-06-01, 14:57   

"Jesteś ładna i mądra, zasługujesz na kogoś lepszego" - i na drugi dzień przystawia się do mojej o wiele ładniejszej koleżanki. Mam rozumieć, że ona na lepszego nie zasługuje? :-|
"Kocham cię najbardziej na świecie." - dzień przed tym jak zerwał bez w ogóle jakiejkolwiek rozmowy czy podania przyczyny. Już się boję jak muszą wyglądać jego relacje z rodziną, skoro tylko tyle "miłości" ma w zanadrzu.
"Mam tu jeszcze jeden słup, który możesz zbadać, jak trochę podziałasz, to będzie równie twardy jak ten drogowy" :-o - trauma, trauma, trauma. A najgorsze jest to, że słuchałam takich tekstów po kilka razy dziennie.
"Nie bój się, ja bym cię nie rozstrzelał pod tą ścianą, tylko kazał klękać" - denne, żenujące, obrzydliwe... :-x
Te dwa ostatnie to nie są teksty niewyżytego gimnazjalisty, tylko licealisty, który sam siebie uważa za osobę inteligentną. Szkoda tylko, że nie potrafi trzymać języka za zębami jak mu się coś głupiego na usta ciśnie... -.-
_________________
"Those hardest to love need it most"
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-06-02, 10:39   

Masakra... Najdziwniejszy i najgłupszy tekst, jaki kiedykolwiek usłyszałam to, że mój wygląd nie pasuje do mojego charakteru. A od kiedy te dwie rzeczy muszą iść w parze? WTF?
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2014-07-04, 15:49   

Kiedys na imprezie koleś podbija do mnie i zaczyna koło mnie tańczyć, coraz bliżej i bliżej. No to ja niezadowolona, bo nie lubię jak mnie ktoś obcy chce obmacywać, litościwie mówię mu:

-Robisz to źle, chłopczyku...

na to co on skonsternował się i po chwili zapytał

-yyyy... Zatańczymy?

:P
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-06, 17:00   

Jestem na imprezie, czerwone usta mam i nagle podchodzi on: "masz bardzo ładne usta, mógłbym skosztować"?
Inna impreza, tancze z takim jednym, ale juz widze ze rece chcą mu w rozne miejsca chodzić, wiec ładnie podziekowałam a on na to "Przepraszam, że chciałam Cię obmacać, ale pojdziesz ze mną na kolacje?"
Albo nowe szpilki na imprezie, dały mi mocno w kosc, na szczęście do auta wrzuciłam inne "na wszelki wypadek" wiec idę zmienić. Nagle podchodzi chłopak, wygląda na miłego nawet, krótka rozmowa, gadka szmatka. Jednak gdy mu nie chciałam podać numeru telefony, nazwiska ani skąd jestem dowiedziałam się że i tak mnie znajdzie, bo ma kumpli w policji. Wiecie co zrobił? Poszedł zrobić zdj tablic rejestracyjnych...
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-06, 22:47   

Płakać i śmiać mi się chce jak to czytam. Najpierw dziewczyny pisząc posty same dają do zrozumienia, że są wrednymi "księżniczkami" z chłopstwa, które niczym rasowe jędze spławiają facetów, a potem narzekają, że nikt do nich nie podbija. ¯e nie ma odważnego faceta.

No wybaczcie, ale jak zaczynacie krytykować chłopaka, który się zdobył na to by cokolwiek do was powiedzieć a wy wyskakujecie z drwiącym tekstem, nie dziwcie się potem, że was wszyscy mają w dupie.

Pozdrowionka
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-06, 23:06   

KCN napisa³/a:

Albo nowe szpilki na imprezie


Ahaa
_________________
There can be only one
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-07, 13:56   

Sacher napisa³/a:

No wybaczcie, ale jak zaczynacie krytykować chłopaka, który się zdobył na to by cokolwiek do was powiedzieć a wy wyskakujecie z drwiącym tekstem, nie dziwcie się potem, że was wszyscy mają w dupie.


wybacz Panie odważny, ale jak mamy kogos traktować poważnie (no chyba ze ktos lubi przygodny seks w wc na imprezie) żeby się łapać na tak puste teksty? W sumie inna sprawa ze ja idąc na imprezę idę sie fajnie pobawić, a nie spotkać miłość swojego życia. Wiec jeżeli mówie nie, to mogłby to uszanować? Ale nie.. nie... no bo pokonał hektar swojej nieśmiałości w celu odezwania się do mnie, wiec muszę być na jego skiniecie palca -,-
 

adam_1990  

User



ImiÄ™: Marek

Wiek: 33

Do³±czy³: 07 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-07, 14:01   

Ja wam bez kitu współczuję, że spotykacie takich prymitywów. Gdzie tacy się rodzą?
_________________
[url="http://5fantastic.pl/"]Hosting plików[/url]
 

konkon  

User


Do³±czy³: 10 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-10, 09:57   

Takie teksty na którąś w ogóle działają? Mi się wydaje, że jeśli facet jest przystojny, to kobieta się z nim może spotkać pomimo tego, ale raczej taki tekst nie pomaga
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-11, 13:10   

Jako facet jest zażenowany tymi tekstami. Facepalm
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-07-13, 19:35   

"Jeszcze za mną zatęsknisz".
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-14, 20:59   

KCN napisa³/a:

wybacz Panie odważny, ale jak mamy kogos traktować poważnie (no chyba ze ktos lubi przygodny seks w wc na imprezie) żeby się łapać na tak puste teksty?



Mówiłem o czymś innym - o reakcjach. Jeśli coś nie jest czarne, to nie znaczy że jest białe.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-14, 21:13   

Sacher napisa³/a:

Mówiłem o czymś innym - o reakcjach. Jeśli coś nie jest czarne, to nie znaczy że jest białe.


wiec jakiej reakcji oczekujesz? uśmiech nr 5? a może zaszalejmy i ten nr 454? Ja jak kogoś poznaje, to nie bawie się w odcienie szarości. Pierwsze wrażenie jest czarne albo białe.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com