Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Doł±czyła: 30 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-30, 23:16   

krótkie,lecz dłuższe niż szersze, od zawsze obgryzane, latem u nóg czerwone :hyhy:
 

hEcA  

User

hEcA


ImiÄ™: klaudia

Wiek: 32

Doł±czyła: 03 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-03, 23:37   

Ja lubie miec takie dłuższe ale nie zadługie .^ Takkkdbam se o nie hehe
lubie je malowac na jakiĹ› mocny taki jaskrawY no i jakiĹ› wrorek nieraz sie pojawiI :hyhy: :hyhy:
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Doł±czyła: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wysłany: 2009-01-04, 12:17   

Nie mam na szczęście problemów z paznokciami, nie łąmią mi się, ani nie rozdwajają, więc zawsze mam długie, dopóki ich nie obetnę. A tak raczej mają miare stonowane kolory, nie rzucające się w oczy :]
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wysłany: 2009-01-04, 22:42   

krĂłtkie, krĂłtkie, krĂłtkie.
jestem ich fankÄ….
długie zazwyczaj nie są dobrze zadbane albo nie są prawdziwe, poza tym kojarzą mi się z tandetnymi lasencjami. chociaż zdarzyło mi się spotkać kilka kobiet z bardzo zadbanymi dłuuugimi paznkociami. szacun dla nich, za cierpliwość.
 

LuĹ›kA_14  

User



ImiÄ™: ZuZa

Wiek: 30

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: Kielce

   

Wysłany: 2009-01-05, 15:12   

Ja chciałabym troszkę zapuścić ale nie mogę :-x Są dwa powody:
- nasz 'kochany' facet od w-fu czepia się dosłownie o wszystko o paznokciach już nie wspomnę :->
- nie mogę wyrwać sie z nałogu obgryzania i obrywania paznokci :zalamany: Uzależniłam się.. :niepewny:
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wysłany: 2009-01-05, 21:06   

no to walcz z facetem od wf - u , ja bym tak zrobiła, bo nie ma żadnego przepisuj dotyczącego bezpieczeństwa na jego lekcjach, który by mówiło o paznokciach .__.
 

LuĹ›kA_14  

User



ImiÄ™: ZuZa

Wiek: 30

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: Kielce

   

Wysłany: 2009-01-05, 21:14   

tylko jak kumpela do niego pyskowała o te paznokcie to jej pałe wstawił :-> a ja wolę jej nie mieć :-x moja mama np. twierdzi, że to bardzo dobrze, że paznokcie sprawdza, bo cośtam dba o nasze bezpieczeństwo i w ogóle że jakiś dobry wuefista z niego jest :-/
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wysłany: 2009-01-05, 21:18   

tym bardziej jeśli wstawia jakieś oceny, bo według Wewnątrzszkolnego Systemu Oceniania (WSO), wyrażnie jest napisane, że oceny nauczyciel wstawia jedynie za umiejętności i wiedzę ucznia, nie za pyskówki dotyczące paznkoci. taki precedens moznaby podnieść nawet do rangi kuratorium.
ja bym nosiła długie paznkocie (gdybym miała ładne), przecież, to że są długie, nie znaczy że od razu brudne. ;/
 

LuĹ›kA_14  

User



ImiÄ™: ZuZa

Wiek: 30

Doł±czyła: 03 Sty 2009

Sk±d: Kielce

   

Wysłany: 2009-01-05, 21:24   

Ja tam się na tych całych prawach nie znam, ale myślę że to co zrobił było nie fair :->
 

Eda  

User



Wiek: 32

Doł±czyła: 06 Sty 2009

Sk±d: MaÂłopolska

   

Wysłany: 2009-01-08, 00:25   

krótkie ze względu na gitarę ; D
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-08, 17:30   

Ja przeważnie "hoduje" swoje, staram się o nie dbać, z długością nie przesadzam... Ale bez pilniczka się nie obejdzie.
Na codzień jasny lakier albo po wizycie u kosmetyczki to french maniqure (niewiem czy dobrze napisałam). To tyle :-D
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

OLIWKA

User


Doł±czył: 08 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-08, 16:48   

Moje bo pazurki są raczej krótkie , zawsze zadbane , pomalowane lakierem z odżywką bo niestety są bardzo łamliwe.Jednak niedługo ( na ferie) mam zamiar zorbić sobie paznokcie żelowe , do tego własnoręcznie .Dostałąm pod choinkę Zestaw do pielęgnacji paznokci "Brillant" więc muszę go wykorzystać :-)
 

Yoko  

Stały User

Zielara



Wiek: 32

Doł±czyła: 08 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-08, 19:49   

A ja nie mogę wychodowac... Obgryzanie - nałóg. Nie mogę się go pozbyc (jakieś rady?)
_________________
All what I see
It's neverending lies
You...
 

Daisy  

User


ImiÄ™: Marta

Wiek: 29

Doł±czyła: 02 Sty 2009

Sk±d: Kwidzyn

   

Wysłany: 2009-01-08, 21:59   

A ja mam pytanie ma dość łądne paznokcie tylko są na nich białe plamki co mam z tym zrobić...?? Ktoś mi kiedyś powiedział ze to z powodu braku witaminy jakiejś ale nie wiedział jakiej :((
_________________
Kiedy Naprawdę Zapragniesz Miłości - Będzie Ona Czekać Na Ciebie.
[Oscar Wilde]
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Doł±czyła: 30 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-01-09, 20:49   

nie ĹĽadnej witaminy, tylko magnezu. jedz pokarmy bogate w niego albo pij magnez ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com