Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-28, 12:24   

Tak, w tabletkach, zwykły skrzyp polny z Rossmanna za około 13 złotych (60 tabletek, starcza na miesiąc), żadne Skrzypovity, bo skład ten sam, a cena już trochę wyższa.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-01, 18:58   

wstydzę się swoich paznokci, ponieważ zawsze je obgryzam, albo
trzymam w ustach. Uważam , że taki sposób bycia do mnie pasuje. Czesto mi mówią (obcy ludzie), nie obgryzaj paznokci, dając swoje rady.
Kiedyś tak sobie siedziałam, z palcami w buzi, i pomyslałam i tak wszystko jedno, więc gapiła się na mnie jakaś dziewczyna, zupełnie pomyslałam chora, mogę sobie pozwolić na obgryzanie paznokci w takim towarzystwie, ponieważ był to gabinet psychiatryczny.
więc, fraszka.
Miałam wtedy swój czerwony sweter, jeden z wielu, i włosy niezbyt uczesane, i ona mówi, zrobiłam sobie kolczyka w języku i przestałam obgryzać paznokcie. Jestes ładna dziewczyną, pomyslałam,że nie pasują do ciebie takie paznokcie.
A ja powiedziałam wówczas; noszę rękawiczki.zawsze. I zbliżyłam się do okna,zeby dała mi spokój, ale ona wciąż pieprzyła o lakierach i języku.
I na tym skończyłam. Nie wychodzę teraz bez rekawiczek, dobrze, że mamy zimę.
Cczasami kiedy muszę ściagnac rekawiczki, to nie idę do sklepu. Kiedy wiem, że bede musiała otworzyć reklamówkę i zapakowac do niej banany. Rezygnuję.

[ Dodano: 2015-02-01, 19:01 ]
wiecie jak trudno jest otwórzyć reklamówkę w rekawiczkach.
Czasami staram się dmuchać, ale nie daję rady.
I rezygnujÄ™.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Agamem

User


Do³±czy³: 05 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-05, 13:49   

moje paznokcie są słabe, ale od pewnego czasu jestem fanką hybryd. pazurki wyglądają elegancko:)
_________________
Jeśli masz ochotę zerknąć mbooking.pl
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Do³±czy³a: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wys³any: 2015-03-20, 09:35   

a macie jakies sprawdzone sposoby na skorki w okol paznikci pojawiaj ami sie takei brzydkie biale skorki
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-03-21, 10:36   

Podobno mozna wycinać, choc ja nie lubię. Więc staram się wcierać w nie krem, jak smaruję dłonie.
Regularnie je odsuwać
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

darelajn  

Stały User

Victim of Ritual



ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: 50°15'N 19°00'E

   

Wys³any: 2015-04-14, 19:09   

Doszłam jakiś czas temu do wniosku, że nie lubię malować paznokci. Lubię je mieć już pomalowane xD Jak byłam młodsza uwielbiałam obgryzać paznokcie, jednak udało mi się porzucić ten "nałóg" :P Nie stosuję żadnych odżywek, nie łamią mi się ani nie rozdwajają, dlatego też wolę mieć je dłuższe. No chyba, że już są za długie i zaczynają mi przeszkadzać czy też w jakiś sposób ulegną uszkodzeniu - wtedy przycinam. Ale nie lubię mieć krótkich paznokci, jakoś tak nieswojo się czuję :P
Kiedyś co chwilę malowałam paznokcie - przede wszystkim w różne pierdółki (przykłady TUTAJ ), teraz znacznie rzadziej, a jak już to na jeden kolor - patrz pierwsze zdanie tego posta :-P Nigdy nie dałam nikomu majstrować przy swoich paznokciach, wszystko zawsze robiłam sama. Toteż nigdy nie miałam tipsów itd.
_________________
For my dreams I hold my life, for wishes I behold my night...
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2015-04-29, 14:24   

Na mnie malowanie paznokci zawsze działało odstresowująco. Można powiedzieć że jesli ktokolwiek widział mnie wiczorem malującą paznokcie - następnego dnia miałam klasówkę albo egzamin. :D
Sztucznych paznokci sobie nie dorabiam, dbam o swoje naturalne odżywką z jessici, stosuję lakier bezbarwny a na niego kolorowy a najczęsciej cielisty - ze względu na pracę..
 

rania22

User


Do³±czy³: 30 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-30, 11:03   

Heh skąd ja to znam. Najlepszy sposób na stres :D Lubię naturalne kolorki.
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-05-06, 20:27   

Na co dzień też raczej maluję bezbarwnym, odżywką albo jakimiś pastelami, ale lubię też od czasu do czasu zaszaleć z soczystą czerwienią, granatem, złotem ;)
Piwonia, ja też lubię jessicę :) znasz ich kremik do skórek? Taki różowy, pięknie pachnie i działa cuda ;)
_________________
:)
 

lenabratel  

User


Do³±czy³a: 09 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-09, 11:23   

Zauważyłam, że teraz panuje jakaś moda na hybrydy. Wiele dziewczyn robi je nawet same w domu - zastanawiam się nad zakupem lampy i lakierów tylko nie wiem czy to nie niszczy bardziej paznokci niż zwykły lakier?
_________________
Skup aut - skup samocodów powypadkowych na http://www.paulacar.pl/
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2015-05-28, 01:41   

Zabrzmi to może podejrzanie ale ja uwielbiam ten kremik. Często myję ręce i stosuję kremy do rąk, ale tą wazelinkę biorę ze sobą wszędzie. W ogóle ich kosmetyki do poznokci mają bardzo przyjemne zapachy zauważyłam.
 

monika_h

User


Do³±czy³: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-28, 10:09   

Ja do szkoły przeważnie noszę paznokcie, które mają jakieś 5-6mm od skóry. Są one spiłowane w kształt migdałka. Przeważnie maluje lakierem koloru cielistego lub lakierem z Rimmel London nr 433 Brit Manicure <3
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:54   

od dziecka lubilam malowac paznokcie ;p mialam dlugie, twarde i nielamliwe :D kazdy kto je widzial mi zazdroscil, nawet i niejedna kosmetyczka zawsze je chwalila.. do tej pory tak jest.. obecnie mam hubryde, ale musze ja zdjac, bo juz sa spore odrosty ;p
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

hirvi  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-14, 18:45   

Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu z niepomalowanymi paznokciami, nie mówiąc już o obdrapanych. Tak już mam i nic na to nie poradzę :D Nigdy w życiu nie miałam tipsów, paznokci żelowych i innych tego typu wynalazków z jednej, prostej przyczyny - pazury rosną mi w ekspresowym tempie i musiałabym je co chwilę uzupełniać. Na szczęście mam ładny kształt płytki, więc wystarczy, że je odpowiednio pomaluję i wyglądają jak zrobione w salonie.
_________________
"Bo już w nic nie wierzÄ™... Jak mogÄ™ wierzyć, skoro nawet najwiÄ™kszy mój wysiÅ‚ek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać..."
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-14, 20:23   

dopiero teraz zobaczylam literowke, mialo byc "hybryde" a nie "hubryde".
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com