Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BlaackMeetal  

Stały User

nimfomana



ImiÄ™: Scholastyka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

Sk±d: Metalowe Miasto

   

Wys³any: 2009-08-29, 05:56   

Cytat:

A jesli ona nie chce brac tabletek a ja nie mam zamiaru zakladac gumy to mysle ze ktos taki jak ty nie powinien tego komentowac glupimi tekstami a to co bedzie to chyba nasz problem i nie martw sie doskonale bysmy sobie poradzili bo nawet nie wiesz jakimi jestesmy ludzmi i nas oceniasz o czym to swiadczy ?



To zachowaj to dla siebie, a nie wystawiasz na opinię publiczną i masz potem jakieś pretensje, że ktoś ocenia Twoje postępowanie. Nie każdy popiera taki styl życia, a taki gdzie obojętność w stosunku do nowego życia, jest niemoralne. Będzie to będzie, nie to nie. Zobaczymy za 9 miesięcy o 3 nad ranem i tak przez przynajmniej 2 lata :)
_________________
"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."

"Patrząc w lustro, pytam siebie: czy muszę zabijać z zimną krwią...?"
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-29, 07:58   

Wracając do tematu z moim pierwszych chłopakiem znałam się 2lata, chodziliśmy chyba z 6 miesięcy. Miałam wtedy 18lat. Oczywiście było zabezpieczenie.

ErteX napisa³/a:

A jesli ona nie chce brac tabletek a ja nie mam zamiaru zakladac gumy to mysle ze


Oho, doprawdy...
Wiesz, skoro tak robicie, to kwestią czasu jest dziecko. Seks to nie zabawa, ale też nie chorobliwie poważna sprawa.
Trzeba pamiętać, że główną cechą seksu, nie jest przyjemność, a fakt, że ludzie, zwierzęta i większość innych stworzeń się tak rozmnażają.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

ErteX  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 27 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 10:11   

BlaackMeetal napisa³/a:

To zachowaj to dla siebie, a nie wystawiasz na opinię publiczną i masz potem jakieś pretensje, że ktoś ocenia Twoje postępowanie. Nie każdy popiera taki styl życia, a taki gdzie obojętność w stosunku do nowego życia, jest niemoralne. Będzie to będzie, nie to nie. Zobaczymy za 9 miesięcy o 3 nad ranem i tak przez przynajmniej 2 lata :)



Gratuluje jedyna normalna odpowiedz... zostalem zaspokojony temat urywam i pomecze w innym... :mrgreen:
 

Niszaja

User



ImiÄ™: no moje

Do³±czy³: 08 Sie 2009

Sk±d: mogê to wiedzieæ

   

Wys³any: 2009-08-29, 11:47   

ErteX napisa³/a:

Niszaja napisa³/a:

nie bądz chamski:p ze ty instrumentalnie traktujesz partnera to tylko znaczy ze nie jestes osoba stworzoną do zwiazków. ani do zycia społecznego



Tylka ze dziewczyna z ktora to robie tez mowi ze jestesmy tylko "kolegami" i na razie nie chcemy tworzyc zadnego zwiazku... czy to oznacza ze trzeba mnie wykreslic z spoleczenstwa ? nie nadaje sie do zycia w nim ? Zapachnialo Radiem Maryja i moherowym beretem po twojej wypowiedzi... Troche nowoczesnosci i luzu. Sex to zabawa nie walka o przezycie...




xd po prostu nie mogÄ™
hm...nowoczesność równa się sexem, po prostu śmiech
gdybym tylko umiała zacytować jakąś trafną wypowiedz z radia M ;d to by było śmiesznie
kup mi moherowy beret... ;d

a tak poważnie, to rób sobie co chcesz
dojrzałość wcale nie jest zależna od wieku, u ciebie jej nie widzę, nie chodzi mi nawet o twoje zdanie na określony temat, ale o sposób wypowiadania się, który de facto jest na niskim poziomie

no a co do tematu to sex powinno się zacząć uprawiać wtedy gdy jest się gotowym na poniesienie jego naturalnych konsekwencji, wiadomo że trzeba się zabezpieczać, ale zawsze istnieje ryzyko ze zabezpieczenie nie bedzie skuteczne;p
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 13:02   

ErteX napisa³/a:

poem sometimes napisa³/a:

I to najdobitniej świadczy o Twojej niedojrzałości, bo dla mnie to jest smutne, że tacy ludzie jak Ty mogą przypadkowo spłodzić dziecko.



Piszesz o dojrzalosci a jestem ciekaw ile masz lat... A jesli ona nie chce brac tabletek a ja nie mam zamiaru zakladac gumy to mysle ze ktos taki jak ty nie powinien tego komentowac glupimi tekstami a to co bedzie to chyba nasz problem i nie martw sie doskonale bysmy sobie poradzili bo nawet nie wiesz jakimi jestesmy ludzmi i nas oceniasz o czym to swiadczy ? sam sobie odpowiedz i przemysl swoje posteowanie...



Skoro jesteście nieodpowiedzialni, to ja nie powinienem tego komentować? Ciekawa teoria. A tak na poważnie, to trudno się nie zirytować na taką gówniarską postawę. Mam 20 lat, chociaż nie wiem, jak to się ma do dojrzałości, bo Tobie mentalnie dałbym 15 po postach tutaj, a pewności co do tego ile masz naprawdę nie mam. Gdyby to był Wasz problem i tylko Wasz, to miałbym to gdzieś, ale taka niedojrzałość może zniszczyć życie dziecku. No ale cóż poradzę, jesteś po prostu nowoczesny i wyluzowany... :wstyd:
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 13:16   

Aj ta nowoczesność na siłę z czymś mi sie to kojarzy chyba ''Ferdydurke''.;D Ale nevermind.
Dziecko wiele zmienia, może szkołę średnią skończysz... Ale studia? Przyszłość. Ech... Głupota i z jej i z Twojej strony, a potomstwo tylko na tym straci.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-29, 13:24   

//Już koniec OT.
_________________
Drugs&hugs.
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 17:19   

dla mnie minimalny wiek do sexu to 16 lat. ale, żeby to robić trzeba być pewnym, że się tego chce i trzeba być pewnym, że chcesz właśnie tego z tą osobą, z którą jesteś.
takie jest moje zdanie.
ja jestem z moim chłopakiem 6 mies. i oboje uważamy, że jest za wcześnie. zresztą sama nie jestem do tego gotowa. zależy od człowieka.
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-07, 02:38   

tak jest. zależy od człowieka. dla mnie 16 to zdecydowanie za mało. ja osobiście w tym wieku to miałam okres, że potrafiłam się zakochać na zabój w 3 chłopakach w ciągu 2 miesięcy... dzięki ci panie za rozsądek ^.^
pierwszy raz zrobiłam to mając lat 19 z pełną świadomością po 5 miesiącach znajomości w 2 miesiącach związku. byliśmy później razem jeszcze przez ponad dwa lata. nie wiem czy żałuję. chyba nie. chociaż jakoś teraz, gdy już się od siebie oddaliliśmy to jakoś nie lubię tego wspominać. ale cieszę się, że tak się ułożyło. nic się nie zdarza bez powodu...
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-20, 14:26   

ja miałam prawie 16 (miesiąca czy dwóch mi brakowało), ale z facetem byłam już prawie rok.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

JaCo  

User


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Cze 2009

Sk±d: Bezledy

   

Wys³any: 2009-11-21, 21:56   

Jeśli chodzi o sex w związku to byłem z kobietą 10 dni i była taka napalona ,że chciała to zrobić gdy nadejdzie najbliższa okazja. Najlepsze jest to, że podczas sexu pytała się czy po tym wszystkim nie zerwę z nią. Po 13 dniach sama zerwała ;D
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 22:00   

Po ponad pół roku znajomości przez internet i w pierwszym dniu spotkania-fajnie nie
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-22, 18:01   

16 lat, po 8 mies.
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-22, 19:17   

[quote="ErteX"]

Niszaja napisa³/a:

Sex to zabawa nie walka o przezycie...



Seks to zabawa ale po ślubie.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-23, 15:31   

pierwszy moj partner sexualny - po 2 latach zwiazku. mialam juz wystarczajaco lat :]

teraz to już różnie. ogólnie sex to podstawa udanego związku.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com