Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2015-02-17, 14:26   Posada dostawcy jedzenia

Siemka, jakis miesiac temu dostalem sie na dostawce w sieciowej pizzeri :) za jakis tydzien otwarcie, stawka wydaje si wporszadku bo stawka 7,70netto ma godzine + napiwki a co najlpsze samochod z navi zapewmioy. Ma ktos moxe doswiadczenie w tym fachu i moze sie wypowiedziec jak wyglada praca. Zdazaja sie momenty niebezpieczne podobnien jak i zabawne ;) zabezpiecylem sie w gas pieprzowy dla bezpieczenstwa.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-02-17, 16:48   

Uważaj na auto czy sprawne technicznie. Kolega pracował w pizzeri i szef kazał mu jechać autem z nieważnym przeglądem i hamulcami które chodziły ledwo ledwo. Skutkiem było rozbicie dwóch samochodów. A poza tym to nie narzekał, czasem był na kuchni jako pomocnik jeśli było dużo zamówień w lokalu. No i nagorsze weekendy po południu bo masa towaru do rozwiezienia.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-02-17, 18:26   

Ja pracowałem jako dostawca pizzy, ale własny samochód. Dostawałem hajs tylko z dostaw (5/7 zł od dostawy), ale niezależenie od tego czy musiałem pójść z pizzą przez ulicę czy jechać autem. + oczywiście napiwki. Pracowałem dziennie po 12 godzin, dni były różne. Czasem było bardzo mało zamówień, przez cały dzień po odjęciu benzyny dostawało się 60 złotych dniówki, a czasem lepiej, mój rekord to chyba 250 zeta. I co najciekawsze, nie było żadnego "patentu" na to w jaki dzień ludzie więcej zamówią. Teoretycznie, weekendy, początek miesiąca, ale nic z tych rzeczy:P. ¦rednio dziennie na czysto miałem 100-120 złotych, czyli niecała dycha na godzinę. Gaz pieprzowy warto mieć, aczkolwiek ja ostrych sytuacji nigdy nie miałem, ale bekowych trochę było, raz jakiś milf chciał mnie wyruchać ;d
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2015-02-17, 21:14   

Nie no to są sprawne autka bo to świeża restauracja dopiero co otwarcie będzie wiec nie ma mowy o rozwalającym się pojeździe :D

[ Dodano: 2015-02-27, 13:02 ]
No to dziś zaczynam o 17 kariere pizzarider'a , stres od rana mnie trzyma a bo tak myśle albo że nie trafie w adres albo coś :D chociaż mówiłem że znam jako tako miasto że nie jestem taxowkarzem i na początek musze mieć navi w samochodzie :D w razie co mam przygotowaną swoją nawigacje automapa + mapa w fonie + gaz pieprzowy dla bezpieczenstwa :D
 

wiga7  

User


Do³±czy³a: 01 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-01, 01:15   

Uważam, że powinieneś spróbować wynegocjować wyższą stawkę, będziesz przecież często pracował wieczorami i przez weekendy.
_________________
http://www.emburhon.com.pl
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-01, 11:40   

Boże, brzmi tak cholernie dumnie.
Dumniej niż Asystent katedry etyki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2015-03-03, 17:11   

wiga7 napisa³/a:

Uważam, że powinieneś spróbować wynegocjować wyższą stawkę, będziesz przecież często pracował wieczorami i przez weekendy.



To jest dobra stawka biorac pod uwge że w wiekszości pizzeri w mieście które są już kilka lat na rynku nie daje wiekszej stawki niż 6 zl/h netto :D

Ogólnie jestem po pierwszych 3 dniach pracy i praca się bardzo fajna jedynie 2 razy cieżko było mi znaleźć adres na ulicy danej bo budynki były pochowane na prawde dobrze ale wystarczy ludzi popytać :D z czasem się naucze lepiej topografii aczkolwiek już po tych 3 dniach wiem o wiele wiecej wiec coraz lepiej oczywiście nawigacja cały czas w obrocie jest póki co :) Czasami wiecej zamowien jest w lokalu niż na wyjazdy wiec sie pomaga na kuchni wiadomo :D ekipa jest super w każdym calu idzie się z każdym dogadać a przede wszystkim młody zespół :D już czekam z niecierpliwością na kolejny piątek :D zawsze coś ciekawego się dzieje :D najwiekszego stresa miałem przy pierwszej dostawie o dziwo pierwszy adres trafiony bez problemu :D napiwku za pierwszy tydzien 21zl czyli zawsze jakis plus :D
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-03-06, 13:03   

korr napisa³/a:

wiga7 napisa³/a:

Uważam, że powinieneś spróbować wynegocjować wyższą stawkę, będziesz przecież często pracował wieczorami i przez weekendy.


napiwku za pierwszy tydzien 21zl czyli zawsze jakis plus :D



21 złotych za tydzień? To ile Ty pracowałeś? 6 godzin?
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2015-03-08, 23:19   

Nie 21 zl xd za takie pieniądze nawet dlugopisu do podpisania umowy bym nie wziął :) napiwek jest to dodatek do placy podstawowej, i nie pracuje 6h na tyg tylko 28h za co dostaje ponad 200 zl + napiwek który zdobędę będzie dla mnie. Teraz juz rozumieta :D ?
 

Volken  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 30 Lis 2014

Sk±d: Kraków SYTY

   

Wys³any: 2015-03-09, 10:49   

Ja poza pracami typowo "cateringowymi" pracowałem w dwóch nocnych pizzeriach. Stawka standardowa, bo 7 zł na rękę. Poza podstawą trzepałem dodatkowo kasę na napiwkach (najlepsze były zawsze weekendy, ale w tygodniu też było nieźle) i paliwie (mam samochód na gaz, więc przy stawce 0.50 gr/km część pieniędzy szła mi do kieszeni). Czy zdarzały się jakieś nietypowe sytuacje? Co jakiś czas owszem. Od typowo standardowych, czyli ktoś zamówił pizzę i jej nie odebrał, po ekstremalne , gdy mój kolega dostał gazem pieprzowym. Po dobrej nocce miałem nawet 100 zł na rękę, ale po trzech miesiącach zrezygnowałem, bo byłem cały czas niewyspany i nie wyrabiałem.

Ofert dziennych pizzerii unikam. Stawka średnia, no i pracujesz po 10-12 h. Wolę wykonywać za dnia trzy prace typowo dorywcze, bo kasa jest taka sama jak w pizerii, a nie siedzę po 10-12 h w robocie.
 

inikop

User


ImiÄ™: KAROL

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-10, 11:11   

Cathering w tych czasach jest bardzo pożądaną pracą.
 

Volken  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 30 Lis 2014

Sk±d: Kraków SYTY

   

Wys³any: 2015-03-10, 14:56   

inikop napisa³/a:

Cathering w tych czasach jest bardzo pożądaną pracą.



No chyba nie za bardzo ;)
 

pijanymis

User


Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-10, 18:45   

i jak ta robota w pizzeri?
_________________
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2015-03-13, 17:12   

A nawet nawet nie jest źle :D daje rade czasami są dziwne adresy pod które ciężko trafić ale to normalne :D Jak pizzarider odpowiedzialny jesteś za sosy kartony natomiast jak ie ma co robić to wiadomo że dziewczyną się coś pomoże na kuchni czy pizzermanom :D Napiwki każdego dnia są więc jako tako pozytywnie raz lżej raz gorzej :D czasem trzeba się nabiegać na szczęście niektórzy klienci podają które piętro przy zamówieniu i nieraz windom można wjechać na górę :D
 

szyborrr  

User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-12, 21:11   

Kiedyś pracowałem dorywczo... ale nie wytrzymałem psychicznie. Miałem wrażenie, że cały czas jestem w pracy. Napiwki marne... Jedynie co to poznałem fajnych ludzi :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com