Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2010-12-07, 09:45

Autor

Wiadomo¶æ

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-07, 16:42   

Przyznałabym się. Byłoby ciężko, ale znając siebie, gryzłoby mnie sumienie do tego stopnia, że w końcu bym powiedziała. Oszukiwanie kogoś, kogo się kocha jest złe, jak zauważyła destrukcyjna, grunt to szczerość.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-12-07, 17:51   

Cytat:

Popieram. Jeśli to jest niepewne to to NIE jest miłość.



Właśnie. Czyste mylenie pojęć. Kochasz kogoś, to dlaczego nie potrafisz się pohamować? Nie potrafisz się pohamować, to na jakiej podstawie twierdzisz, że kochasz? Kiedy się kocha kogoś, to jak można go skrzywdzić? Są to psychologiczne aspekty, które się zwyczajnie wykluczają. Owszem, błędy się zdarzają, ale każdy wie na czym ten błąd polega, i ja takiego błędu bym nie wybaczyła, ani mam nadzieję nie popełniła. Ja rozumiem przy przelotnym zauroczeniu, kiedy człowiek nieraz musi wiele przemyśleć i zdecydować, a nie wtedy kiedy jest się w stałym związku a tu nagle jakieś załamanie, kiedy facet czy kobieta nagle stwierdza, że nuda i idzie do innej. Gdzie mózgi? Gdzie jakieś człowieczeństwo? Wiem, że może są osoby niestałe w uczuciach, jednakowoż unikam takich jak ognia i szczerze ich nie rozumiem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

teraz_ja  

User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-07, 20:10   

Damn, No wiesz jak powiedzmy koleś zdradza kobietę tylko dlatego, że znudził mu się z nią seks to wiadomo, że to nie jest miłość, ale w związku i prawdziwej miłości bywa różnie i gwarantuje wam, że można kochać kogoś bardzo i go zdradzić, a co do wymówka, że alkohol - to nie jest żadna wymówka.
_________________
Moja ukochana MARIHUANA
Palimy od rana głowa zajarana
 

kasiula1202  

User


ImiÄ™: kasia

Do³±czy³a: 06 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-07, 21:15   

kamil to skoro ktoÅ› kogos bardzo kocha to czemu go zdradza?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-12-07, 21:21   

teraz_ja napisa³/a:

można kochać kogoś bardzo i go zdradzić

też jestem tego zdania.
zdrada nie oznacza automatycznie, że przestało się już kogoś kochać. składają się na nią różne czynniki - poczucie zagubienia, ochłodzenie wzajemnych stosunków, stres, niezrozumienie, nie odnajdywanie wsparcia w bliskiej osobie, odległość, monotonia... itd. itp.
nie twierdzę, że zdrada jest w porządku i zdradzajcie, niech wam łóżko miękkim będzie, ale chcę powiedzieć, że dla mnie zdrada nie jest równoznaczna z tym, że przestało się kochać.
_________________
meow
 

Edwin

Stały User

Me, Myself & I



Do³±czy³: 08 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-07, 22:09   

Zgadzam siÄ™ z wypowiedziÄ… pani nade mnÄ….




TQIT napisa³/a:

Edwin napisa³/a:

miłość bardzo różni się od tej przedstawianej w książkach czy filmach.


Nie różni się, tylko zostaje spłycona przez takich jak Wy, co myślą że można zdradzić i później mieć to w dupie, bo przecież i tak ona się nie dowie.



Różni się. Myślisz logicznie, jednak miłość i logika nie idą w parze. Daruj też sobie docinki, źle zrozumiałeś mój post. Masz albo miałeś kiedykolwiek dziewczynę?
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Ed_w_in
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-12-08, 00:08   

Wole stabilizacje, więc będą w związku nie szukałabym jakiś przygodnych wrażeń. Nie warto. Jeśli kocham - trwam i myśle tylko o moim jedynym.
Ale w życiu różnie bywa.
Gdyby doszło do takiej sytuacji, powiedziałabym, bo nie umiałabym Mu spojrzeć w oczy.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

geko19912  

User

JJ - Jester Joker


Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Gru 2010

Sk±d: H&H

   

Wys³any: 2010-12-08, 07:32   

Ach te wasze licytacje. Po pierwsze nie zdradził bym kochając, ale pytanie jest inne, więc na nie odpowiem... albo i nie. Nie wiem co bym zrobił. Z jednej strony bym powiedział, bo nie można z czymś takim żyć, ale jak tylko doszło by do mnie, że jak się nie dowie... i wtedy zaczynają się kłębić różne myśli. Ona by prędzej sama do tego doszła, niż bym się na przyznanie zebrał... taka jest moja... na obecną chwilę najbardziej prawdopodobna odpowiedź...
_________________
Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie staÅ‚ siÄ™ potworem. Gdy dÅ‚ugo spoglÄ…damy w otchÅ‚aÅ„, otchÅ‚aÅ„ spoglÄ…da również w nas — Fryderyk Nietzsche
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-12-08, 14:17   

Edwin napisa³/a:

Myślisz logicznie, jednak miłość i logika nie idą w parze.

W wieku 15 lat pewnie nie. Ale potem punkt widzenia ma tendencje do zmieniania się i słowo "miłość" nie oznacza już tego samego. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby szła w parze z racjonalnym myśleniem i logiką. A jeśli idzie to i z jakiego względu miałaby zaistnieć zdrada?

teraz_ja napisa³/a:

a co do wymówka, że alkohol - to nie jest żadna wymówka.

A to są jakieś dobre wymówki na zdradę?
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-08, 16:27   

Nie przyznałbym się, bo nie miałbym do czego. Nie zdradziłbym dziewczyny. Nawet jakbym był kompletnie pijany. Nawet jakby ta inna była świetna, cudowna i same ochy i achy, no i w dodatku sama mi się do łóżka pchała. Nie ma takiej opcji! ;)
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Edwin

Stały User

Me, Myself & I



Do³±czy³: 08 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-08, 19:26   

Rorschach, "gdzie kończy się logika tam zaczynają się kobiety". A skoro idą w parze czemu ludzie miewają miłosne dylematy w stylu "serce mówi jedno, a rozum drugie"?
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Ed_w_in
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-12-08, 19:31   

Edwin napisa³/a:

A skoro idą w parze czemu ludzie miewają miłosne dylematy w stylu "serce mówi jedno, a rozum drugie"?

Po raz kolejny stwierdzam, że przed podłączeniem internetu powinno się przechodzić obowiązkowy kurs logiki... Napisałem, że może iść w parze, a nie że zawsze tam idzie, a ty mi to próbujesz zafalsyfikować przez podanie kontrprzykładu... Please.
 

teraz_ja  

User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-08, 20:23   

Rorschach napisa³/a:

A to są jakieś dobre wymówki na zdradę?

Nie w takiej sytuacji żadna wymówka nie jest dobra i lepiej się nie usprawiedliwiać.

kasiula1202 napisa³/a:

kamil to skoro ktoÅ› kogos bardzo kocha to czemu go zdradza?

Miłość niestety nie jest łatwa i różnie w życiu bywa, chwila zapomnienia, zdenerwowanie na drugą osobę, potem ciężko powiedzmy chłopakowi, który zdradził patrzeć dziewczynie w oczy (nawet jeśli był to jednorazowy wybryk, bo jak zdarza się to notorycznie to jest coś nie tak), nie może uporać się z myślami i jej mówi i jest koniec. On żałuje zdrady, ale cieszy się, że jednak był szczery i nie zabrakło mu odwagi, by się przyznać, ale to nie zmienia faktu, że dziewczyna, która go tak niby kochała nagle go znienawidziła.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-08, 20:35   

teraz_ja napisa³/a:

Miłość niestety nie jest łatwa i różnie w życiu bywa, chwila zapomnienia, zdenerwowanie na drugą osobę,


Powiem Ci, że zaje**** powody.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2010-12-08, 23:27   

zdradzilam.
Powiedzialam mojemu obecnemu narzeczonemu po jakis 2 tyg.
Musialam, bo inaczej sumienie by mnie zezarlo.
Rozne byle akcje, ale przetrwalismy wszystko.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com