Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-06-15, 20:07   Starsi

Mam tylko 13 lat i podobają mi się o 15-20 lat starsi mężczyźni. Czy to dziwne? Moje koleżanki czasami mi to wytykają np. kiedy powiem, że jakiś jest przystojny. :* Ja sądzę, że jest to normalne, ale niewiem czy mam rację. Kiedy widzę jakiegoś fajnego, przystojnego mężczyznę patrzę na jego oczy, potem na usta i myślę jak wyglądałby jego pocałunek. Oczywiście podobają mi się też rówieśnicy, ale bardziej wolę starszych. Co wy o tym wszystkim sądzicie?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-15, 20:31   

Też tak miałam w Twoim wieku.
_________________
W miękkim futrze kota
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-06-15, 20:54   

wydaje mi się to dziwne, ale ja byłam typową 13-nastolatką i latałam za chłopcami w dłuższych włosach i vansach. jednak póki, jako 13-nastolatka nie związesz się z 30-latkiem wszystko jest w porządku, mnie osobiście też podobają się niektórzy o wiele starsi faceci, ale nie patrzę na nich jak na obiekt seksualny. chociaż, może czasem... :-|
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-06-15, 21:07   

to ja Ci współczuje, bo jak Ci to nie przejdzie to w wieku 17lat będzie sypiać z facetami blisko 40stki.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-06-15, 22:21   

To jest normalne. Mi też się podobała chociażby nauczycielka od angielskiego. Nie ma powodów do obaw.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-06-15, 22:34   

dopóki z nimi nie sypiasz albo nie chodzisz za ręke to jest w porządku. Ostatnio widziałem taką parkę 16 i kilkudziesięciolatek........... widok niecodzienny nie polecam
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-06-15, 23:39   

Normalne że dziewczyną podobają się starsi. Nie tylko w wieku 13 lat.
 

robur  

User


ImiÄ™: Robert

Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-18, 12:44   

Każdy tak ma, ja też mam niezłą nauczycielkę od Polskiego, ma ok 30-stki, ale jest po prostu boska, nie raz o niej fantazjowałem na lekcji :D


Kiedyś nawet sam w gimnazjum miałem dziewczynę starszą o 2 lata, więc zapewne mi to do dziś zostało.
_________________
W życiu tylko śmierć jest pewna.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-07-11, 06:45   

Ja się w tym wieku zachwycałam panem od angielskiego.
Później jakoś mi przeszło takie wzdychanie do dużo starszych.
_________________
meow
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-11, 12:34   

Baby tak mają, że zawsze lecą na starszych. Dopóki zachowasz zdrowy rozsądek i nie będziesz się ukradkiem podkochiwać w podstarzałym nauczycielu, to jeszcze nie ma źle. Rozejrzyj się po rówieśnikach, może któryś Cię tak oczaruje że przestaniesz zerkać na "staruszków" :)
 

wsluchajsie  

User


Do³±czy³a: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-11, 19:24   

Ja byłam typową nastolatką podniecającą się urodą przystojnych (najczęściej starszych) aktorów. Oj taaaak, to było to mnie kręciło i chyba nadal kręci ;) Jest to normalne, nie masz sie czym martwić.
 

vaneskachanel  

User

nic



ImiÄ™: Vanessa

Wiek: 25

Do³±czy³a: 12 Lip 2014

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2014-07-13, 16:12   

Mi też podobają się starsi, aktualnie trener z siłowni (ok 23lata), ale zauroczyłam się też jakiś rok temu w nauczycielu (30parę lat).
To całkiem normalne, chociaż moje koleżanki uważają, że to chore i że ze mną jest coś nie tak. Chociaż może jest ze mną coś nie teges, bo będąc z chłopakiem w moim wieku, tworzyłam sobie fantazje seksualne w roli głównej z jego ojcem........:D
Ale nieważne, nie przejmuj się, to że teraz podobają ci się starsi mężczyźni, nie oznacza że mając lat 20 zwiążesz się z jakimś paskudnym 60latkiem :)
_________________
Nie umiem tego co czuję wyrażać w słowach. Co mam Ci powiedzieć, co? ¯e Cię kocham?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-22, 00:41   

Gorzej jeżeli nie odczuwam jakiegokolwiek zainteresowania rówieśnikiem, albo człowiekiem będącym o kilka lat starszym.
To u mnie źle wróży, ponieważ znam wielu inteligentnych ludzi w moim wieku, z którymi bardzo miło spędza się czas, jednakże. No cóż, nie mogę sobie ich wyobrazić, w łóżku.Przykro mi. Nie pociągają mnie.
Odczuwa się pewną niedojrzałość, mimo, że wielu jest innych .
Nawet przy 30 latach, to odczuwam, niebywałe.
Czy już teraz jestem skazana na czterdziestolatków, a tak serio, to podobają mi się ich dłonie. Nie potrafię myśleć o młodych dłoniach, które mnie obejmują.
Odczuwam czasami taką nostalgię, za byłymi partnerami, zawsze przypominają mi się ich dłonie na moich biodrach. Piękne dłonie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-02-23, 10:30   

Chyba nigdy nie czułam pociągu do dużo starszych facetów, może dlatego, że mój mąż wygląda na wiele starszego niż jest w rzeczywistości i to mi wystarczało.
Chociaż dyrektor mojej uczelni jest tak niesamowicie przystojny, że chyba zmienię zdanie. Nie wiem dokładnie ile ma lat, może 40, może jeszcze nie. Ale i ja nie jestem już taka młoda, więc się chyba nie liczy;p
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

stulas

User


Do³±czy³: 13 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-13, 11:40   

Wszyscy powinni znać umiar i powinien potrafić wybierać co dla niego najlepsze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com