Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-06-17, 17:18   

Niech sobie każdy wieży w co chce i jak chce.Szanujmy wszystkich,bez względu na rasę,wiarę czy poglądy.Szanujmy!Znaczy niech jeden fanatyk nie próbuje na siłę przekonać drógiego że jego wiara jest najlepsza.Przez takich ludzi mieliśmy wyprawy krzyżowe i krucjaty.W obecnych czasach mamy ataki terrorystyczne.Ludzie skończmy z tą ignorancją.Nie popełniamy błędów naszych przodków.Wybierzmy wolnomyślicielstwo.Skończmy z tym średniowieczem,rozwijajmy się,stawajmy się lepsi,idźmy na przód,proszę was.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-17, 17:48   

DeVaneio napisa/a:

Niech sobie każdy wieży w co chce i jak chce.Szanujmy wszystkich,bez względu na rasę,wiarę czy poglądy.Szanujmy!Znaczy niech jeden fanatyk nie próbuje na siłę przekonać drógiego że jego wiara jest najlepsza.Przez takich ludzi mieliśmy wyprawy krzyżowe i krucjaty.W obecnych czasach mamy ataki terrorystyczne.Ludzie skończmy z tą ignorancją.Nie popełniamy błędów naszych przodków.Wybierzmy wolnomyślicielstwo.Skończmy z tym średniowieczem,rozwijajmy się,stawajmy się lepsi,idźmy na przód,proszę was.



skoro prównujesz kruciaty do islamskich ataków terrorystycznych to jestś ignorantem.. a reszt z tego co napisałeś to bzdury . . szkoda słów na to... Bedziesz szanowac tych co mają poglady ze pedofilia jest ok? Weż cchlopie nastepnym razem zastanów sie z 2 razy zanim cos napiszesz bo tylko wkurzasz mnie.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-06-17, 18:24   

Chodziło mi o poglądy religijne.Mój błąd.Może jestem ignorantem ale dla mnie mordowanie,,niewiernych",nie ważne z czyjej ręki i czyich wyznawców to poprostu zbrodnia.Wszystkie religie są podobne,we wszystkich chodzi o jedno.By być dobrym człowiekiem i doskonalić się w sposób duchowy.Powiem Ci coś.Moi kumple,ministranci,ostatnio przystąpili do bierzmowania.Wiesz co teraz myślą o kościele,księdzu,wierzę?Wiarę mają w du*ie,z księdza się śmieją,a Kościół omijają.Czym to jest spowodowane?Wiara katolicka jest przestarzała i ograniczoną.Nie ma w niej zakazów i kar.Islam jest surowy,ale to inna bajka.Jedyne czym księża straszą to szatanem i to małe dzieci przed komunnią(nie wszyscy,są wspaniali księża ale i pedofile).Możesz ,,grzeszyć" całe życie a i tak pójdziesz do nieba.Bo przecież jesteś ochrzczony i wystarczy że się wyspiwiadasz.To jest właśnie największy błąd wszystkich religi.Wmawianie jednym głupolom że są lepsi od drógich.Przez takie zakute mohery jak ty którzy traktują religie jako poradnik na życie,nie używając własnego rozumu,nigdy nie będzie pokoju na tym świecie.Twoja postawa wpełni pokazuje mam że współczesny katolik to poprostu durny chłop z średniowiecza,harujący na klasztor który to d*ma przez wszystkie możliwe otwory.Nie tylko obrażasz wszystkich Polaków ale i katolików.
P.S Ciekawy jestem czy przed każdym pójściem spać odmawiasz paciorek,i wątpię że wyznajesz zasadę,,każda sperma święta,z każdej spermy cud",jak śpiewał Monty Python.Czyli prościej czy się nie masturbujesz,bo przecierz wam nie wolno,ale tobie to by się przydało bo spięty jesteś jak kardynał Wesołowski podczas aktu molestowanie małego Kubańczyka.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-17, 18:45   

ale burdel w głowie masz...nie wiem czy za kumasz temat ten , ale postaraj sie i wybraz sobie ze na tej plancie żyją Chrześcijanie którzy nie są katolikami. Szok co nie?.... Dla mnie Kosciół Katolicki to kosciół pogański, a katolicy modla sie do fałszywych bogów. i z moja wiarą nie ma to nic wspólnego....
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-06-17, 18:51   

DeVaneio napisa/a:

Wiara katolicka jest przestarzała i ograniczoną.Nie ma w niej zakazów i kar


Czyli katolicyzm jest przestarzały i ograniczony, bo nie ma zakazów, a Islam jest nowoczesny i postępowy, bo jest surowy?
Brałeś korepetycje z logiki u Korwina? :]

DeVaneio napisa/a:

Islam jest surowy,ale to inna bajka


Czyli islam jest dobry bo jest surowy i są tam nakazy i zakazy, ale już katolicyzm jest be, bo jest przestarzały i ograniczony, mimo, że to w Islamie jak piszesz są surowe zakazy i kary?
To katolicyzm ma być surowy i przestarzały, czy w końcu ma być pozbawiony zakazów i nowoczesny?

Nie wiem jak z tego wybrniesz, ale przyznam, że będę ci kibicował.

DeVaneio napisa/a:

Czyli prościej czy się nie masturbujesz,bo przecierz wam nie wolno,ale tobie to by się przydało bo spięty jesteś jak kardynał Wesołowski podczas aktu molestowanie małego Kubańczyka.




DeVaneio napisa/a:

Jedyne czym księża straszą to szatanem i to małe dzieci przed komunnią


A co mają robić/
Kamienować na środku rynku, jak w wioskach w Jemenie? :-D
W Polsce nie ma prawa zwyczajowego, w którym ksiądz może zabijać człowieka, za nie przestrzeganie ich nauk.
 

Ostatnio zmieniony przez $karbówka 2016-06-17, 18:55, w caoci zmieniany 1 raz  

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-17, 18:52   

DeVaneio napisa/a:

Wiara katolicka jest przestarzała i ograniczoną.



celem wiary katolickiej jest zniechecenie ludzi do Chrześcijaństwa. Twoi kumple są tego przykładem, wiec mówie zastanów sie 2 razy za nim coś napiszesz i nie bądz ignorantem....
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-06-17, 18:56   

Cytat:

Bedziesz szanowac tych co mają poglady ze pedofilia jest ok?


Pedofilia to zaburzenie na tle seksualnym nie pogląd, geniuszu
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-17, 19:03   

metalmummy napisa/a:

Pedofilia to zaburzenie na tle seksualnym nie pogląd, geniuszu



Partia zielonych za Odrą ma takie poglądy by to zaleglizwoać . poniekad to już zrobili bo "uchodźcy" na Germanskiej ziemi żenią sie z 12 i 14 latkami.

Dla mnie ludzie którzy pozwalają na taki proceder to sukinsyny i łajdaki. Dlatego trzeba tepić takie poglądy gdzie sie da. bo to jest jedna z najgorszych zbrodni na tym świecie.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-06-17, 19:08   

Poddaje się,wygraliście.Zmienie poglądy,poprawię się.Oszczędzcie mnie moderatorzy i Biały diable.Obiecuję że już więcej nie będę pisał takich głupot.Proszę o wybaczenie i o drógą szansę :-( :-( :-( .Ja tylko chciałem aby ludzie się szanowali,żeby nie było rasizum i żeby tolerować innych (nie mam tu na myśli zboczeńców).Proszę o drógą szansę :-( :-( :-( .
P.S ,,śmiertelnie poważnie".
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-06-17, 19:08   

Cytat:

Partia zielonych za Odrą ma takie poglądy by to zaleglizwoać .


W takim razie oni wszyscy są pedofilami, a powinno leczyć się ich kastracją emaskulatorem
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-17, 19:18   

DeVaneio napisa/a:

Ja tylko chciałem aby ludzie się szanowali,żeby nie było rasizum i żeby tolerować innych



powiem tak nie jestem rasistą szanuje innych a nawet jestem tolerancyyny dla "pedałów" bleee... co ne znaczy ze ich akceptuje.

Ale świat jest zły i oni chcą mi narzuci swój styl zycia bez wartosci i znisczyć moją wiare i cywilizacje i moja rase i odebrać mi wolnosć.... Jestem chrześcijaninem moja wiara to nie semicki fetysz co nadstawia twarz. dlategoo wezme broń do ręki i pójde na wojne ze złem.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-06-17, 19:28   

Przekonałeś mnie.Pójdę za tobą wodzu i będę walczył ramię w ramię u twego boku.Co prawda nie wiem jeszcze do kogo pierwszego będę strzelał ale wiem że wystrzelam dużo amunicji. :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-06-17, 19:38   

Biały diabeł napisa/a:

Bedziesz szanowac tych co mają poglady ze pedofilia jest ok?


Od siebie dodam, że gdyby byli mi w stanie sensownie taki pogląd uzasadnić i pokazać, że możliwa jest "aktywna" pedofilia, która nie krzywdzi innych, to pewnie bym się z takim poglądem zgodził. Zjawiska uznaję za dobre lub złe ze względu na skutki, nie ideologię.

$karbówka napisa/a:

A co mają robić/
Kamienować na środku rynku, jak w wioskach w Jemenie? :-D
W Polsce nie ma prawa zwyczajowego, w którym ksiądz może zabijać człowieka, za nie przestrzeganie ich nauk.


Miałem to ominąć, ale ciśnie się na usta: "póki co".

Biały diabeł napisa/a:

Partia zielonych za Odrą ma takie poglądy by to zaleglizwoać . poniekad to już zrobili bo "uchodźcy" na Germanskiej ziemi żenią sie z 12 i 14 latkami.


A masz jakąś bibliografię do tej pracy?

Biały diabeł napisa/a:

powiem tak nie jestem rasistą szanuje innych a nawet jestem tolerancyyny dla "pedałów" bleee... co ne znaczy ze ich akceptuje.


Wiesz, co jest lepsze od pedała? Para pedałów biorąca ślub w kościele :hyhy:

Biały diabeł napisa/a:

Jestem chrześcijaninem moja wiara to nie semicki fetysz co nadstawia twarz. dlategoo wezme broń do ręki i pójde na wojne ze złem.


Chyba ciupagę z napisem "Gdańsk".
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-06-17, 19:41   

Ale z pedofilami duchownymi to coś powinni zrobić,bo tak nie może być. :[ :[ :[
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-17, 19:45   

DeVaneio napisa/a:

Ale z pedofilami duchownymi to coś powinni zrobić,bo tak nie może być



Dla każdego pedofila kara śmierci... a sprawiedliwosć wymierzy mu Bóg https://www.youtube.com/watch?v=3zdPaSxgBjI

[ Dodano: 2016-06-17, 19:47 ]

Szej-Hulud napisa/a:

Para pedałów biorąca ślub w kościele



wcale mnie to nie dziwi KRK to burdel z klanem pedofilii na czele.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com