Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kaly  

User

I see the Angel.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 07 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-04, 20:50   PoszukujÄ™ pracy na wakacje.

Nie wiem czy można dawać tu takie ogłoszenia, ale zaryzykuję. Proszę tylko o upomnienie w razie czego, nie od razu ostrzeżenie. A więc...

Witam. Jesteśmy uczniami 3 gimnazjum w okolicach Warszawy i poszukujemy pracy na wakacje (głównie lipiec) w okolicach Wesołej, Mokotowa, ¯oliborza, Woli. Będziemy dyspozycyjni pięć, a nawet sześć (+ sobota) dni w tygodniu, jeśli będzie trzeba. Wynagrodzenie dzienne możemy ustalić.
Jesteśmy osobami energicznymi, optymistycznie nastawieni do każdych warunków, potrafimy dobrze komunikować się z ludźmi, a przede wszystkim jesteśmy sumienni.
Serdecznie zapraszam, potrzebujemy pracy. ; )

PS. Nie wspomniałam, jest nas troje - dwie dziewczyny oraz jeden chłopak, minimum 164cm. Ewentualnie tylko dziewczyna i chłopak.

Jeśli istnieje taka możliwość - proszę o kontakt na PW lub e-mail.

+ proszę nie pisać postów typu "poszukaj w internecie", "google" itd., bo szukam na bieżąco.
 

mou  

Stały User



Do³±czy³: 02 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-04, 23:13   

Poszukaj w internecie, google.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-06-05, 01:02   

Kto szuka, ten znajdzie.

Też miałam podobny problem jakiś czas temu. Rozsyłałam swoje CV gdzie się tylko dało.
Znalazłam robotę w McDonaldzie. Może nie jest to szczyt marzeń etc. ale póki co jestem zadowolona, jak na krótką metę typu 2 miesiące to polecam.

Powodzenia
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Kaly  

User

I see the Angel.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 07 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-05, 19:26   

mou, inteligencją to Ty się nie popisałeś, pozdro.

CheeryLipstick, dzięki. Wolałabym jednak nie w restauracjach, bo jestem obżartuchem, a zapach jedzenia wpłynąłby na mnie tak, że prędzej wyjadłabym im wszystko z tych torebek, niż sprzedała czy posprzątała. ;] Dlatego szukam czegoś "mniej męczącego".
_________________
    We want Freedom,
    Freedom to go out and chase our dreams
    All we need is our
    Freedom
    We don't wanna live under tyranny
    We just wanna be
    free.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2013-06-05, 19:32   

CheeryLipstick, jak wygląda praca w Macu? bo słyszałem że straszny zapieprz jest a ludzi nie traktują jak ludzi.. ;)
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

majeczka35

User


Do³±czy³: 28 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-28, 10:54   

Z praca w macu jest coraz lepiej:) Bo po prostu tez sie czasy zmienily, jeszcze pare lat temu bylo zupelnie inne traktowanie ludzi, teraz powoli sie poprawia, mimo ze jeszcze nie jest super.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com