Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:09   Potrzebuje rady, dorosÅ‚ego myÅ›lenia,

Mam wielki problem, mówiłam juz Wam o karzełku w innych postach. Kolega mi mówił ze jemu okropnie zalezy ze karzełek chce ze mna być.faktycznie (karzełek -Kamil) dzowni do mnie codziennie wieczorem. ostatnio okropnie chce sie spotkać, mówi ze chce sie tylko cos zapytac i dużo czasu mu to nie zajmie.Wiem ze chodzi mu o to ze chciałby być ze mną. I tu własnie ten problem, ja nie chce z nim być. Okropnie sznuaje tego człowieka ,okropnie go lubie ale nie moge z nim być bo mam kogoś.Kolega mój wcisną mu kity ze jestem sama, 2 kolezanki tez tak mu powiedziały wiec on mi juz nie wierzy ze mam kogoś.
ja nie jestem nietolerancyjna, mi nie chodzi o jego wyglad,o to ze jest karłem i dlatego nie moge być. Jak powiem mu ze mam chłopaka nie uwierzy mi i uzna mnie za kolejną panienke która odpycha go za jego wyglad,co bym nie powiedziała to będzie źle,nie moge mu też porostu powiedzieć "nie chce byc z toba" bo na to nie mam serca, a nie moge powiedzieć "nie chce być bo tamto siamto" bo wyjdzie ze przeszkadza mi jego niepełnosprawność" wszystkie drogi są złe.


Jak mam powiedzieć aby wyjść z twarzą, aby nie pomyślał sobie o mnie źle,nie chce go skrzywdzić,bardzo go sznuje, bardzo go lubie i chce by był nadal moim kolegą bo jest naprawde zaje****,
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:11   

a nie możesz przyprowadzić tego chłopaka?
Przedstawić go Kamilowi?
Możesz powiedzieć, że Kamil to ważna osoba(a to jakiś Twój przyjaciel, bliski kumpel, znacie sie długo?) w Twoim życiu tak samo jak chłopak, dlatego chciałabyś, żeby sie poznali.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:14   

Pogadaj z tym swoim facetem. Powiedz mu że on Tobie nie uwierzy że masz kogoś więc musi Ci pomóc. Pójdź się spotkać z tamtym, powiedz że masz kogoś, jak nie uwierzy to dzwonisz do chłopaka, dajesz telefon i chłopak informuje że sama nie jesteś. Finisz.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:15   

ankasmola, powiedz mu, że przyjdziesz że swoim chłopakiem, już czas żeby się poznali;). Myślę, że nie będzie miał nic przeciwko. Jest 'inny', ale to nie znaczy, że może być z kim mu sie podoba. Zresztą sama mówiłaś, że to fajny chłopak, więc chyba zrozumie:).
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:17   

Ale oni od siebie mieszkaja 120 km.
rozumiecie mnie czemu tak kombinuje? ja nie chce zostac kolejna panienka ktora odrzuca do za to taki się urodził ,bo borń boze go za to nie odrzucam

[ Dodano: 2009-02-03, 22:19 ]
tu trzeba troche innego podejscia do sprawy, nie chce go skrzywdzić, wiem ze był wiele razy i zawsze odzucany za to jaki sie urodzil.I musze inaczej do tego podejść
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:20   

ankasmola, rozumiem Cie. Ta odległość trochę komplikuje sytuacje. Chyba nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu. Może po prostu pojedź do niego i zapytaj o co mu chodzi. Może to zupełnie inna sprawa. A jak będzie chciał z Tobą być, to powiesz mu normalnie, że już masz kogoś i jesteś szczęśliwa. Czasem trzeba zaryzykować.
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:22   

on ma jutro przyjechać do mnie. Kazdy ze znajomych mu powiedział ze nikogo nie mam,ze sama jestem, cała moja paczka mu tak powiedziała,nie wiem dlaczego. i teraz jak ja nagle powiem ze mam to bedzie dziwne. nie wiem jak to zrobić.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:25   

chcą was ze "swatać" :-P jak kocha to poczeka :-P :]
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:49   

to dziwna sytuacja, poprostu pogadaj z nim jeszcze raz, spróbuj udowonić, że nie odrzucasz go za to jak wygląda i ,że kogoś masz, a swoją paczke owal za to,że skłamali
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 23:12   

jakby mi tak ktoś powiedział ze nie odrzuca mnie za to jak wygladam to pomyśliałabym ze właśnie za to mnie odrzuca
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 23:51   

Tak sobie pomyślałem. Właściwie po co kombinujesz skoro koleś tak czy siak urwie z Tobą kontakt jak go odrzucisz nie ważne z jakiego powodu. Wątpię żeby bardzo, ale to bardzo pragnął być masochistą.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com