Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:23   Power Balance!





Cytat:

Power Balance to produkt z kategorii Performance Technology, przeznaczony do współdziałania z naturalnym polem energetycznym organizmu człowieka.

Technologia Power Balance została opracowana przez ludzi związanych ze sportem i jest chętnie stosowana przez sportowców, dla których istotna jest równowaga, wytrzymałość i elastyczność ciała.
Technologia Power Balance oparta jest na założeniu optymalizacji naturalnego przepływu energii w organizmie człowieka. Założenie to jest zbliżone do koncepcji występujących w wielu filozofiach wschodnich. Zadaniem hologramu w Power Balance jest pozytywne oddziaływanie na pole energetyczne człowieka.



Tyle jeżeli chodzi o cytowanie. Ktoś z was używa używał? Wasze odczucia i opinie? Zapraszam do dyskusji!
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:26   

Pierwszy raz coś takiego widzę (chyba) i raczej nikt stąd tego nie używał (mogę się mylić). To żart jakiś. Jak ktoś to nosi, to po prostu sobie wmawia, że działa.
_________________
There can be only one
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:29   

Kupiłem bo jest takie coś jak 14 dni gdy kupujesz ten produkt w Intersporcie. Czas pokaże jak to wygląda. Można zrobić proste testy z opaską i bez niby różnica jest lecz możę to kwestia wyćwiczenia. Jak powiedziałem testuje.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:31   

Słyszałem o tym , widziałem na allegro , oraz na fotce z Bradem Pitem . Nie wiem co o tym sądzić , ale jedzie naciąganiem pieniędzy .
_________________
___________________________
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:33   

Czarodziejek napisa³/a:

Jak powiedziałem testuje


Wynik może być zakłamany, bo możesz podświadomie sobie wmówić, że to ma działać. Podświadomość to moc potężna ;p
_________________
There can be only one
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:33   

Pewnie tak, te wszystkie gwiazdeczki tak mają ,ze jak im zapłacą to wszystko ubiorą. Wyczytałem gdzieś tylko ,że dostałem to nagrodę roku w kategorii produkt sportowy. Bo firma istniej od 2007 rok a w Polsce z tego co wiem od początku 2011.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-31, 22:49   

Czarodziejek, nie znam Cię, ale sądziłem, że jesteś normalnym człowiekiem. Niestety, pomyliłem się. Jak można, do cholery, wierzyć w coś takiego? Ciesz się, że ten badziew kosztuje (chyba) 60zł., zamiast początkowych 130. ¦miem twierdzić, że jestem ekspertem w tym temacie, także nie podważajcie mojego zdania.

Do rzeczy. Firma Power Balance powstała dawno, dawno temu. Jak każda nowinka, płacili oni w/w gwiazdą ogromną kasę w zamian za reklamę. Slogan był identyczny. Siła, witalność i potencja byka (z tym ostatnim taki kit na miarę tego produktu). Bezmózgowce (jakich to masa w USA) podłapali zabawkę, biznes się kręci. Spektakularnym sukcesie zza Oceanem, firma ta założyła swoją filię m.in. w Polsce pod nazwą M-Balance. To to samo, co Power, tylko z M, zamiast P (och, ale jesteśmy pomysłowi!). U nas tak samo płaci się grubą kasę najczęściej osobą, które pierwszy raz w życiu widzimy za to, że przed obiektywami pomachają bransoletką.

Produkt ten nie ma nic wspólnego z pozytywnym wpływem na nasz organizm. Podobno magnez w środku naładowany jest jonami dodatnimi. Każdy, kto miał z tym styczność widział, że ma on rozmiary 2 groszówki. Czy P, czy M-Balance, to nie ma różnicy- kit, kawałek silikonu za 60zł. Przekupili nawet lekarzy, żeby Ci ładnie napisali, że po prostu musicie to mieć, żeby żyć. Niezależne badania wskazały, że jony zawarte w bransoletce nie zasiliłyby nawet mrówki. Po prostu jest to niemożliwe, aby coś takiego było w stanie nam pomóc.

Na koniec. Znajomy ma dwie bransoletki Power i dwie M-Balance. Dla testu, bo kasa mu z kranu płynie. Po kilkuletnich naszych obserwacjach (siłownia i te sprawy), wynik zerowy. Dodam jeszcze, że znam syna właściciela fili rozprowadzającej te opaski w naszym kraju. On też to nosi, bo musi. A, i sorry za to, że tak się rozpisałem. No, ale dostaję istnego szału na widok samego M-Balance.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-31, 23:06   

Nie słyszałem o żadnym M-Balance w każdym razie masz prawo mieć własną opinię o opasce jak i o mnie. Ja tą o opasce chcę wyrobić. Sam trenuje sport dosyć ciężki bo futbol amerykański i jak wiele innych graczy chce sprawdzić czy to jakoś usprawni treningi.

P.S Opaska kosztuje 160 zł.
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2011-08-31, 23:18   

£omatko.
Wszystkie te zabawki, jak również inne cudownie uzdrawiające, "działają" na zasadzie efektu Placebo. Co to jest - google. £adny wygląd + pseudofachowy bełkot, i klienteria się nabiera, bo przecież może istnieć jakaś technika/metoda/siła/zjawisko o którym biedny człowieczek nie wie, więc kupuje. Zwykłe naciąganie na kasę. Takich ofert w sieci jest masa. Jak nie masz co zrobić ze 160zł, to ja je chętnie przyjmę, i odeśle piwo - będziesz miał przynajmniej jakikolwiek pożytek:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-01, 12:43   

Czarodziejek napisa³/a:

Nie słyszałem o żadnym M-Balance


Power Balance nie kupisz normalnie w sklepie, jedynie przez internet. M-Balance jest tego Polskim odpowiednikiem = kupisz to w większości sklepów sportowych.

Czarodziejek napisa³/a:

Sam trenuje sport dosyć ciężki bo futbol amerykański i jak wiele innych graczy chce sprawdzić czy to jakoś usprawni treningi.


Och, och. Ale z Ciebie twardziel! Dzięki tej opasce Twoje bary będą w stanie kruszyć mury, o rywalach zapałkach nie wspomnę.

Czarodziejek napisa³/a:

każdym razie masz prawo mieć własną opinię o opasce jak i o mnie.


Jesteś ograniczony, jeśli dałeś się na to nabrać. Zwróć to, jeśli zależy Ci na kasie :-D
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-01, 22:57   

Michael Cera napisa³/a:

Power Balance nie kupisz normalnie w sklepie, jedynie przez internet. M-Balance jest tego Polskim odpowiednikiem = kupisz to w większości sklepów sportowych.



W INTERSPORCIE są normalnie dostępne opaski Power Balance.


Rozumiem ,że jesteś silny i w ogóle wszyscy klękają przed Tobą. Nie jest to powodem aby oceniać MNIE i to o czym chce podyskutować lub co kupuję. Jak wspomniałem wziąłem to na próbę, inaczej wątpię żebym wydał te pieniądze w ciemno. Dziękuje Ci ,że wyraziłeś opinię o tym produkcie. Na pewno wezmę pod uwagę ,że go też testowałeś wszechmogący.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-02, 13:15   

Czarodziejek napisa³/a:

W INTERSPORCIE są normalnie dostępne opaski Power Balance.


W tym tygodniu byłem w Katowickim Intersporcie, były i są nadal M-Balance. Hah, a może to podróba? buahaha. Dla potwierdzenia, bo jesteś taki nieomylny, że och, och --> push the button.

Czarodziejek napisa³/a:

Nie jest to powodem aby oceniać MNIE i to o czym chce podyskutować lub co kupuję.


Jak najbardziej jest to powód, by Cię oceniać. Jesteś naiwniakiem. Skoro potrzebujesz świecidełek, aby poprawić swoją kondycję fizyczną, to lepiej już teraz rzuć ten futbol amerykański, ponieważ po oddaniu opaski będziesz jeszcze słabszy (och, te magiczne moce).
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-02, 15:37   

Pierwszy raz widzę opaski M-BALANCE, w każdym razie dziękuje za wyrażenie opinii Michael Cera,
 

olenka  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 39

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2011

Sk±d: Pu³tusk

   

Wys³any: 2011-10-12, 21:44   

Ja ostatnio kupiłam sobie zegarek Freak Color. Fajnie wygląda i do tego wydziela te jony ujemne. Nie wiem czy to autosugestia, czy to naprawdę tak działa, ale mi to pomaga. Biorąc pod uwagę cenę, wygląd i praktyczność to zdecydowanie wolę zegarek Freak.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-10-13, 13:12   

genezyp napisa³/a:

na pewno warto?


Widać, że nie przeczytałeś całego tematu, w tym moich wypowiedzi. Znajomy, którego rodzice zajmują się rozpowszechnianiem tych opasek po kraju, rozdaje je już praktycznie za darmo.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com