Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

mikizino  

Stały User



Wiek: 30

Doł±czył: 30 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-09-05, 09:21   Praca dodatkowa-JÄ™zyk Polski

Witam mam przedstawić na język polski pracę na temat osoby która przeżyła 2 wojnę światową musi to być albo jako wywiad albo opowiadanie proszę o szybkie odpowiedzi
 

Invisiblee  

Stały User

Invisiblee



ImiÄ™: ÂŁukasz

Wiek: 31

Doł±czył: 01 Wrz 2009

Sk±d: Skierniewice

   

Wysłany: 2009-09-05, 09:47   

hmm ... nie lepiej poszukać na internecie jest pewnie wiele takich prac albo wypowiedzi takich osób
Pozdrawiam :) :hyhy:
_________________
Najtrudniej zdobyć to co najpiekniejsze ...
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Doł±czyła: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wysłany: 2009-09-05, 09:48   

mikizino, ale odpowiedzi? Czyli czego chcesz?

Znajdujesz taką osobę. Przeprowadzasz wywiad. W zasadzie nic trudnego. Albo szukasz jakich zeznań człowieka, który przeżył wojnę, choćby w interneci i na podstawie tego co tam ma napisane tworzysz wywiad, bądź streszczasz/opowiadasz co tam zawarł.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

mikizino  

Stały User



Wiek: 30

Doł±czył: 30 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-09-05, 11:14   

no tylko że nie mogę nigdzie znaleść takiego wywiadu
prosiłbym o poszukanie
 

mloda2345  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Doł±czyła: 12 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-09-05, 15:46   

mikizino, a nie masz z znajomych, sąsiadów, kogoś z rodziny kto przeżył 2 Wojnę ¦wiatową?? Starsi ludzie zawsze lubią rozmawaić o tym okresie czasu, powspominać, co prawda też nie każdemu to łatwo przychodzi ale np. moja babcia za każdym razem mi mnóstwo takich rzeczy opowiada, tak samo jak jej brat. ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-09-05, 15:49   

mikizino napisał/a:

Witam mam przedstawić na język polski pracę na temat osoby która przeżyła 2 wojnę światową musi to być albo jako wywiad albo opowiadanie proszę o szybkie odpowiedzi


Ja to zawsze sama zmyślałam, w końcu zapewne nie chodzi o faktyczność, ale o składnię i takie tam aby to przypominało wywiad.
PS: takich ludzi dużo już nie ma, ale domyślać się można, co by powiedzieli zwłaszcze, jeśli zna się trochę historii z tego okresu. Poczytaj nawet pdr. od historii.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

sheilven  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 05 Gru 2008

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-09-06, 17:35   

pewnie jakiś starszy człowiek niedaleko ciebie mieszka, ewentualnie nazmyślaj. z resztą to zadanie dodatkowe- nie umiesz, to nie robisz, a nikt tutaj ci gotowca nie podsunie. ;)
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com