Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2014-01-26, 12:20   Praca w pizzeri

Siemka chciałbym się zapytać jak to jest z pracą w pizzeri jako kierowca dostarczyciel jedzenia ;) ? Mianowicie interesuje mnie to czy można używać systemu GPS w czasie pracy jak się nie wie jak dojechać pod wskazany adres? Jak to jest że dostawcy zawsze zajadą tam gdzie mają? przecież to nierealne znać wszystkie ulice itp. Może na bazie w lokalu mają jakiś google maps żeby mniej więcej wiedzieli gdzie jechać. Znam swoje miasto ale tak dokładnie to nikt nie zna żeby bez niczego dojeżdżać, nawet na taksówkach bardzo często już jeżdżą z GPS.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-01-26, 12:23   

Często pracodawca podaje w wymaganiach dokladną lub przynajmniej orientacyjną znajomość miasta. Pamiętam, że jak mój narzeczony jeździł z pizzą, to znał w obrębie kilkunastu kilometrów każdą uliczkę.
A jak nie, to woź ze sobą nawigację.
_________________
meow
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2014-01-26, 12:40   

No nawigacje mam tylko pytanie czy pracodawca to zaakceptuje?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-01-26, 13:22   

A czemu miałby nie zaakceptować :-) ? Ważne by pizze dojeżdżały na czas :-)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-01-26, 23:19   

powinienieś mieć w lokalu mapę z obszarem objętym dostawą, z tego co wiem to GPS zajmuje zbyt dużo czasu.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2014-02-07, 09:00   

cappuccino napisa³/a:

A czemu miałby nie zaakceptować :-) ? Ważne by pizze dojeżdżały na czas :-)



Zgadzam się. Dla pracodawcy liczy się efekt. Nieważne jak, ważne aby pizze były dowożone na czas no i oczywiście ciepłe ;) a dlaczego GPS miałby zajmować sporo czasu ?
_________________
 

gemello  

Stały User

Dziadzia



Imię: Rafał

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Gdañsk-Katowice

   

Wys³any: 2014-02-07, 14:41   Re: Praca w pizzeri

korr napisa³/a:

Siemka chciałbym się zapytać jak to jest z pracą w pizzeri jako kierowca dostarczyciel jedzenia ;) ? Mianowicie interesuje mnie to czy można używać systemu GPS w czasie pracy jak się nie wie jak dojechać pod wskazany adres? Jak to jest że dostawcy zawsze zajadą tam gdzie mają? przecież to nierealne znać wszystkie ulice itp. Może na bazie w lokalu mają jakiś google maps żeby mniej więcej wiedzieli gdzie jechać. Znam swoje miasto ale tak dokładnie to nikt nie zna żeby bez niczego dojeżdżać, nawet na taksówkach bardzo często już jeżdżą z GPS.




ja ci powiem bo jeździłem i rozwoziłem żarcie :P


To czy masz GPS czy nie to nie ważne :P ja jeździłem z GPS'em bo tak jak powiedziałeś nie sposób wszystkiego spamiętać, po 2 masz telefon od tego ;p np dzwonisz i mowisz "dzien dobry jestem na tej ulicy ale nie moge znalesc pana domu, jestem teraz po numerem 20, moglby mi pan pomoc?" <-- miałem tak 100000 razy ;p

po 2. w barze zawsze jest mapa miasta i legenda ulic, jak skapniesz sie jak szukać to zajmuje to minutke i wiesz jak dojechac :D bo wiesz szukasz ulicy którą znasz, aby była blisko i od niej już łatwiej dojechać na miejsce :D


po 3. jako kierowca w bardze też będziesz miał obowiązki pewnie, takie jak odbieranie telefonw(ale to zalezy od restauracji), w pizzeri nalewałem sosy i skladałem pudełka, zaś w barze szybkiej obsługi musiałem obierać cebule i trzeć ser, pilnować żeby w lodówkach było picie i piwo i odbierać telefony :D

po 4. kierowcy wiedzą gdzie dojechać bo kojarzą te miejsca :D ja miałem taki nawyk ze nawet po pracy patrzałem na numery bloków czy mieszkań, po miesiący pracy będziesz czuł sie jak ryba w wodzie :D i nie boj sie porażek ani tego że nie znajdziesz ulicy :D od tego masz telefon, ja kiedys błądziłem godzine (moj pierwszy dzien) opowiadałem wszystkim że policja mnie trzepała :D bo bylo mi wstyd xD ale pozniej jest juz lepiej :D a co do policji jesli cie zatrzymaja to mow ze jezdzisz z pizza i jestes w pracy to cie puszcza, ja tak zawsze mialem :D praca to praca, oni rozumieją :)

jesli bd miał jakies pytania to pisz :D jeździłem bardzo dlugo i nie tylko w jednej restauracji :D chętnie posłużę się radą :)
 

Elita00

User


Do³±czy³: 31 Mar 2013

   

Wys³any: 2014-02-07, 23:42   

Mój znajomy tak dorabiał i nie było problemu - jeździł na nawigacji, a miasto znał naprawdę słabo. Nikt pzecież nie zna każdej ulicy w danym mieście;)
 

poszukiwaczka

Stały User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-02-27, 15:42   

nawigacja to przecież pomoc która ma służyć w dobrym celu, jeśli dzięki temu będziesz rozwoził szybciej to czemu nie? ;)
_________________
Jak coś przyjdzie mi do głowy to wypełnię to pole.
 

Davidev88  

User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Wrz 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-12, 11:47   

Na pewno zaakceptuję. Po 3 miesiącach,pól roku to będziesz znał na pamięć już te uliczki.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com