Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-27, 11:13   Praca za granicÄ…

Siemka chciałbym wyjechać w wakacje na 2 miesiace za granice do pracy. I trafiłem na biuro pośrednictwa pracy które załatwia prace za granicą, firma ta nosi nazwę EXOTIC GREEN. Moja siostra 2 lata temu z tej firmy w Holandii pracowała i zachwalała nawet. Mam pytanie do was czy ktoś w bliższym czasie miał styczność z tą firmą albo próbuje wyjechać i się orientuje jak teraz ta rekrutacja wygląda i ile się kasy płaci ??
 

chaway  

User

Nikt



Do³±czy³: 28 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-28, 16:49   

O ile wiadomo dla mnie, to firmy pośredniczące w załatwianiu zatrudnienia nie mogą albo nie powinny nakładać na Ciebie żadnych kosztów. Ale mogę się mylić.
_________________
I just don't care.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-05, 00:02   

Zobacz czy Ci się to opłaci, bo w Twoim wieku (moim zresztą też), jest niższa stawka. Od 23 roku życia jest pełna. Zwróć na to uwagę bo możesz mało zarobić, a do tego dużą część oddać pośrednikowi.
 

majeczka35

User


Do³±czy³: 28 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-28, 10:53   

Raczej nie powinny nakładać żadnych kosztów ale są takie co nakładają. A inne po prostu później na tobie żerują, gdzie pobierają za każdą przepracowaną twoją godzinę jakiś procent wynagrodzenia. Może lepiej jest poszukać pracy na własną rękę? Jest wiele serwisów ogłoszeniowych z pracą za granicą zobacz np na http://praca.owi.pl albo wpisz se w googla i bedziesz miał może sobie coś znajdziesz, zawsze mozesz spróbować.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-06-28, 11:48   

Szukając czegoś na własną rękę można też czasami wpaść bo nie zawsze ogłoszenia daje firma tylko oczywiście pośrednik... Ja szukałem na własną rękę (i znalazłem), ale trzeba na pewno wcześnie się za to zabrać (tj. marzec, luty, a nawet czasami styczeń), no chyba, że to ma być coś na miesiące wrzesień i dalej. Takie ja mam wrażenie, choć może się mylę.
 

Olej1987

User


Do³±czy³: 04 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-05, 09:14   

Trochę stary post, ale ja ledwo co się zarejestrowałem :]

Trzeba najpierw sprawdzić uczciwość firmy a dopiero później korzystać z ich usług, firmy nie mogą pobierać żadnych opłat od Ciebie, po za tym, dokładnie przeczytaj umowę jaką Ci dadzą do podpisania, w biurze wypytaj się o wszystko, odzież roboczą, mieszkanie, czas pracy i stawkę, miej zawsze przy sobie trochę grosza, nie bierz ze sobą za dużo rzeczy wszak jedziesz tam pracować a nie opalać się.

Po za tym jak już wrócisz, czego Ci i innym życzę, nie zapominaj, że należy ci się zwrot podatku za pracę za granicą, jak będziesz pracował legalnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com