Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

RubikK  

User

Kuba



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 26

Do³±czy³: 27 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-27, 17:28   WÅ‚asny biznes

Ja ostatnio zacząłem pracować przez internet a to za sprawą mojego kolegi z wydziału ;p Praca jest o tyle fajna że nie zobowiązuje a pieniądze naliczają prowizyjnie więc jak np ktoś założy darmowe konto bankowe z mojego linku to naliczą mi prowizję a jak nic nie zrobię to nic nie dostanę. :P Fajna alternatywa dla ludzi którzy chcą zwyczajnie dorobić chociaż mój znajomy się normalnie z tego utrzymuje. Pytanie tylko jak długo to jeszcze się utrzyma. Jeśli ktoś chciałby też się pobawić w ten sposób to zapraszam :D

Moja strona - zarabianie przez internet
 

Julieta

User


Do³±czy³: 23 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-12-06, 23:03   

Eeeee.... Lepiej poszukać "normalnej" pracy. Wystarczy poczytać o swoich prawach i obowiązkach Dzięki temu odnajdziemy się w każdym miejscu pracy.
 

sisi22  

User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: GdaÅ„sk

   

Wys³any: 2017-01-09, 14:11   

Praca zdalna jest przede wszystkim dla osób o silnej motywacji i koncentracji nad powierzonym zadaniem. Jeśli potrafisz się sam przypilnować aby pracować, a nie siedzieć np. na forum ;-) to taka praca jest dla ciebie idealna. Na pewno plusem jest to, że można pracować "w piżamie" :-) Można zaoszczędzić na ciuchach. Oszczędzamy też czas i kasę na dojazdy do/z biura. Ale brak kontaktu z klientem/współpracownikami- to dla niektórych trauma. Czyli taka praca nie dla każdego.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-01-13, 10:12   

sisi22 napisa³/a:

Ale brak kontaktu z klientem/współpracownikami- to dla niektórych trauma


Akurat przy pracy zdalnej jest możliwość kontaktu z klientem.
 

Krystynka33  

User


Do³±czy³a: 26 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-26, 23:01   

Praca zdalna jest spoko. Dobry pomysł na dorobienie sobie ale nie ma zarabianie. Chyba, że ktoś namiętnie kocha siedzieć przy kompie ale to już inna bajka. ogólnie większość tych prac jest nawet dobrze płatna więc zawsze warto poszukać czegoś co ewentualnie by nas interesowało. Np robienie jakiś projektów czemu nie
_________________
Antresole magazynowe świetny pomysł na biznes
 

marzenasob  

User

Marzennna


ImiÄ™: Marzena

Wiek: 37

Do³±czy³a: 27 Sty 2017

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2017-01-27, 01:50   

Pracuję zdalnie od bardzo dawna i co do dziczenia w domu to prawda. Trzeba wychodzić do ludzi! Całe szczescie moge prace internetową pogodzic z normalna praca i zaczelam ostatnio szukac :) Tylko ciężko dostać kierownicze stanowisko:P
_________________
Motywujcie siÄ™!!!
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2017-01-27, 13:10   

To super sprawa, można pracować z każdego miejsca, gdzie jest internet, dodatkowo możesz np. mieszkać na Filipinach (czy gdzieś, gdzie jest ciepło) i być zatrudnionym w USA - dolary spływają i życie jak w raju :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com