Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

liskiewiczowa  

User


Do³±czy³a: 19 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 13:40   prawo studia pomocy

Hej mam takie pytanie, jestem tegoroczną maturzystką i zwracam się z prośną o odpowiedź głównie do studentów UJ chodzi mi o kierunek prawo, czy jak zdawałam matme podstawową i powinnam dostać jakieś 96% i wos rozszerzony, licze na jakieś 80% i z ang podstawowego tez 82% to powinnam składać papiery czy lepiej nie?
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2010-05-19, 13:45   

liskiewiczowa napisa³/a:

z prośną o odpowiedź głównie do studentów UJ


nie jestem studentką uj, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Popatrz na progi punktowe z poprzednich lat, przelicz sobie punkty i sama sobie odpowiesz na swoje pytanie. Warto też wejść na forum studentów prawa uj.
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-19, 13:57   

Papiery możesz złożyć zawsze. Jeśli nie dostaniesz się w kolejnej turze, masz szansę w drugiej, trzeciej, czwartej. Często jest tak, że studenci składają papiery na kilka uczelni i jeśli dostaną się na tę wymarzoną, zabierają je, zwalniając miejsce. Nie ukrywam jednak, że możesz mieć problemy ze swoimi wynikami. Mój były zdawał na prawo i z każdego przedmiotu (wszystkie zdawał rozszerzone: polski, angielski, WOS i historię) miał od 90% wzwyż i ledwie się dostał. Ale spróbować zawsze możesz.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com