Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nemolizator

User


Do³±czy³: 29 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-29, 13:58   Prezent dla mamy - kupujecie drogie?

Wkrótce będą urodziny mojej mamy. Słyszałem niedawno jak rozmawiała z koleżanką, że zwykle dostaje od dzieci, czyli ode mnie i brata jakieś drobnostki. I w tym roku chciałbym to zmienić. Kupujecie mamą jakieś drogie prezenty?

Co sądzicie o takim masażu dla mamy?

http://prezentokracja.pl/...ny/produkt.html
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-03-29, 15:10   

Drogie nie znaczy lepsze. Kup coś praktycznego, ale jednocześnie ozdobnego i ładnego, co się jej przyda. Jeżeli masz tyle kasy na zbyciu, żeby kupować aż tak drogie prezenty na jeden raz to proszę bardzo :-)
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-03-29, 16:26   

Kup jej dużą świecę zapachową za ok. 30zł.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2012-03-29, 18:26   

Od czasu kiedy to sama zarabiam kupuję swojej rodzicielce dość ciekawe prezenty, bo głupotą jest dla mnie wydawanie ogromnej sumy, która i tak ostatecznie pochodzi z mamusiowego portfela.

To zależy jaka jest Twoja mama.
Ja przy swojej zawsze stawiam na coÅ› artystycznego i dla duszy.
Jestem jedną z tych, którzy kochają wymyślać oryginalne prezenty choć nie zawsze trafione.

Michael Cera napisa³/a:


Kup jej dużą świecę zapachową za ok. 30zł.


To jest jedna z "drobnostek".
Takie rzeczy kupuje się koleżance wylosowanej w mikołajkowym totku a nie kobiecie, którą znasz od urodzenia, a nawet o 9 miesięcy dłużej.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-03-29, 18:37   

Marlen napisa³/a:

Takie rzeczy kupuje się koleżance wylosowanej w mikołajkowym totku a nie kobiecie, którą znasz od urodzenia, a nawet o 9 miesięcy dłużej.


Ty chyba kpisz. Liczy się gest. Jeśli Twoja mama wzgardziłaby takim prezentem, to osobiście współczuję.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2012-03-29, 18:47   

Cytat:

Ty chyba kpisz. Liczy się gest. Jeśli Twoja mama wzgardziłaby takim prezentem, to osobiście współczuję.



Owszem liczy się pamięć i matka będzie usatysfakcjonowana lizakiem za 20 groszy ALE jeżeli uważasz, że należy dać byle bzdet i wierzyć że "Liczy się gest" to Ci współczuje.
Nie! Współczuję Twojej matce. -.-
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-03-29, 18:53   

A może upiecz tort swojej mamie ? Wszyscy prawie lubią słodycze, będzie widać twój wysiłek.. Mojej by to się spodobało. Oczywiście tak by nie widziała, że to robisz. U mnie w domu mama zazwyczaj gotuje, taka słodka niespodzianka poprawiłaby jej humor i sam fakt, że to nie ona musiała robić tylko ktoś. Oczywiście tak by był porządek w domu.
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-03-30, 11:38   

Marlen napisa³/a:

Owszem liczy się pamięć i matka będzie usatysfakcjonowana lizakiem za 20 groszy ALE jeżeli uważasz, że należy dać byle bzdet i wierzyć że "Liczy się gest" to Ci współczuje.


Czy ktoś wspomniał o lizaku za 20gr.?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

ramsey16

Stały User



Do³±czy³: 23 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-03-30, 14:27   

Miałam już wiele nietrafionych prezentów typu wazony, świeczki, figurki, które kupowałam za pieniądze dostane od mamy. Czyli wydawałam jej pieniądze na bzdury, których sama by w życiu nie kupiła. :wstyd: Od kiedy zarabiam sama na siebie, nie bawię się już w zgadywanki tylko zwykle wysyłam zwiadowce (tata albo młodsza siostra) by podpytali delikatnie co mama chce. Jasne, mamita bystra jest, więc zwykle się domyśla o co kaman, ale wtedy mówi na przykład, że marzy jej się torebka i pokazuje w jakim stylu. Wtedy kupuję jej podobną, tylko trochę lepszej jakości (podejrzewam, że mama nie chce mnie stawiać w takiej sytuacji, że pokazuje coś drogiego i mówi "to chcę" dlatego zwykle pokazuje te tańsze odpowiedniki, ale ja i tak kupuję tą "lepszą" wersję :). Na przykład, w marcu obchodziła urodziny i w Lidlu zaczęła się zachwycać patelnią wok, że strasznie by chciała i w ogóle, to jej kupiłam takiego , porządnego woka. Wiesz, tak naprawdę to Ty swoją mamę znasz najlepiej i Ty będziesz wiedzieć o czym ona marzy. Ale myślę, że z masażu prawie każda kobieta by się ucieszyła.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-30, 17:11   

W 95% moje prezenty są trafione, może się raz coś zdarzyło. Jeżeli chodzi o budżet to jakoś nigdy specjalnie na cenę nie patrzyłem kupując prezenty komukolwiek i raczej to się nie zmieni.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

komitok

User


Do³±czy³: 04 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-04, 13:52   

Przecież to nie chodzi o to, czy prezent jest drogi, czy tani. Ważne by był trafiony. Jedna mama ucieszy się ze świeczki, inna z czekoladek, a jeszcze inna z vouchera do SPA.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com