Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

gabi  

Wymiatacz



Doł±czyła: 25 PaĽ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wysłany: 2010-03-01, 22:21   

właśnie czytałam na FB że 5 marca Dzień Teściowej :D
ciekawe jakie prezenty ktos kupuje tej dobrej i tej złej teściowej :D
haha
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Doł±czyła: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wysłany: 2011-11-25, 23:51   

Może by tu coś odświeżyć? ;) Warto się podzielić co w tym roku planujemy na prezenty? :) Ja chce kupić/ zrobić coś oryginalnego. Pierwsze co to będzie to może mało oryginalna rzecz, ale jaka smaczna! :D Otóż 11 grudnia mam rocznice ze swoim lubym i także on ma urodziny więc pomyślałam o torcie ;) tort będzie się składał z ok 6 warstw i każda innego koloru, żeby tort wyglądał jak tęcza. Warto w grudniu troszeczkę pokolorować życie ;) na wierzch dam masę cukrową albo marcepanową białą a jeżeli chodzi o masę do ciasta to nie mam pojęcia jaka.. może bananowo-stracciatella?

a jak tam u was z nadchodzącymi świętami? :)
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Gonzol

User


Doł±czył: 08 Gru 2011

   

Wysłany: 2011-12-08, 13:35   

... pychota, taki prezencik że aż ślinka cieknie. Ja bym dała chyba masę toffi ale każda będzie mniamuśna. a co do prezentów, to ostatnio koleżanka zamówiła swojemu chłopakowi gazetę z artykułem o nim i z jego fotka na okładce. Mówiła że jest sporo zabawnych tekstów na rózne okazje. Zastanawiam się nad takim upominkiem dla mojej połówki na święta albo walentynki. Co o tym myslicie?
 

xena_17  

User


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Doł±czyła: 31 Mar 2011

Sk±d: JednoroÂżec

   

Wysłany: 2011-12-12, 04:14   

Całkiem niezły :-D
Ja też mam problem bo jestem z moim chłopakiem dopiero od miesiąca i nie za bardzo wiem co mu kupić na gwiazdkę szczególnie, że w styczniu ma urodziny :-(
Siostra podpowiada mi żebym kupiła lubemu na Gwiazdkę serduszko dla dwojga łamane na dwie części na rzemyku. A co wy o tym sądzicie?
_________________
Nadzieja jest matką głupich, co nie przeszkadza jej być uroczą kochanką odważnych.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com