Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Apassionata

User


Do³±czy³: 07 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 08:35   Prezenty xD

Hey Hey
Niby tak daleko do ¦wiąt, ale już trzeba odkładać kasę dla naszych chłopaków, sióstr, rodziców itp. itd. Zajmijmy się, ale tylko i wyłącznie naszymi chłopakami co zamierzacie im kupić? Będzie to symboliczny prezent w zakresie do 20-40zł czy coś porządnego w większej sumie? Podawajcie propozycje rzeczy, cenę i jak długo z nim jesteście;)

Więc ja nie mam jeszcze pojęcia co mu kupić jestem z nim 5 miesięcy zastanawiam się nad jakąś bluzą w zakresie do 60zł.
 

Thorns Jesus's  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 10:56   

Wole kupować drobne prezenty, małe upominki. Kubek, ramke z zdjęciem lub coś związane z hobby danej osoby...
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice Wroc³awia

   

Wys³any: 2009-11-11, 11:55   

A może lepiej coś, co ma jakie sumboliczne znaczenie dla was obojga...? Coś, co będzie, czy ja wiem, ważne. :-)
 

cytat  

Wymiatacz

Zirael



ImiÄ™: Zuzanna

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 12:24   

ile ma lat i co lubi? można kupić grę, książkę, płytę, właśnie bluzę i b. dużo innych rzeczy.
_________________
"(...)Godny jest przecież, bym go dzisiaj chwalił
I wielbił pieśnią za to, że przez chwilę
Istniał zmierzch, ranek i ziemia, i morze,
By Luthien mogła wśród nich się pojawić (...)"


J.R.R. Tolkien
 

melancholijna  

Stały User


ImiÄ™: Pamela

Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Lis 2009

Sk±d: Czêstochowa/Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-11-11, 12:34   

Najfajniejsze są prezenty hand made:) jakiś album ze zdjęciami, z jakimiś biletami z kina i innymi pamiątkami... albo album z nie do konca ubranymi zdjęciami;)

ja już prezent na gwiadke dla mojego mężczyzny mam ^^ pojawił się na allegro model do sklejania jego auta, o którym mówił juz od dłuższego czasu, także go kupiłam:) kosztował co prawda 80 zł, ale zwykle kupuje raczej symboliczne prezenty, więc raz można zaszaleć;)

a razem jesteśmy prawie dwa lata.
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-11, 12:56   

Wiele lat myślałam co kupować na prezenty, był to ciągle mój wielki problem. Na święta nie mam zwyczaju kupować prezentów rodzinie, tym zajmuje się mamusia. Ja zawsze pamiętam o moim facecie, który w grudniu ma także urodziny. Z tej okazji chcę mu kupić coś szczególnego, nie znoszę normalności. W tym roku mam dla niego parę pomysłów: zapalniczkę na benzynę o której mówi mi już pół roku, nową komórkę, bo ma jeszcze starą nokię (a ja strasznie się wkurzam jak jest gdzieś z kumplami, a telefon ma wyładowany, bo trzyma dzień). Odkryłam także dawno temu pewną stronkę z niezwykłymi zabawkami :D i od pewnego czasu tak kupuję mu prezenty. Ostatnio była to plastelina, która się odbija od ziemi, ciągnie jak guma i przerywa jak papier gdy się ją mocno pociągnie ;) fajna zabawka xD
Tutaj jest link to stronki
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-11, 13:29   

najczesciej dla mojego mezczyzny kupuje gadzety z sex shopu, czasem dla zartu, czasem do wlasnego uzytku :evil:
jednak w tym roku moj mezczyzna dostanie cos bardziej sentymentalnego. składanke - wykonana przeze mnie z naszymi piosenkami, ktore oboje uwielbiamy i ktore nam sie kojarza z wspolnymi chwilami + perfumy
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:33   

Ja tacie kupię perfumy , mama jest za granicą więc jej tylko życzenia złożę , siostrzeńcom kupie jakieś zabawki a siostrze i jej mężowi coś z tatą pomyślimy. Co kupie mojemu chłopakowi jeszcze nie wiem , ale myślę nad poduszką z naszym zdjęciem i jakimś fajnym napisem ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

deszczowa

User


Do³±czy³: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 22:53   

ja chcę Mojemu sprawić fotokalendarz z naszymi wspólnymi zdjęciami :) mam nadzieję, że się ucieszy. ogólnie, bardzo lubię gadżety z fotkami, zawsze fajnie mi się kojarzą - no i wiadomo, że ktoś włożył jakiś pomysł w prezent a nie kupił czegokolwiek gotowego... jakbyście były zainteresowane, to odsyłam do superfoto, mają w ofercie masę takich gadżetów właśnie, dla mnie bomba :)
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-12, 06:18   

deszczowa napisa³/a:

ja chcę Mojemu sprawić fotokalendarz z naszymi wspólnymi zdjęciami :) mam nadzieję, że się ucieszy. ogólnie, bardzo lubię gadżety z fotkami,

taaak.. ja w zeszłym roku na święta mojemu byłemu sprezentowałam taki kalendarz - na styczeń nasze wspólne zdjęcie ze stycznia, na luty z lutego, sierpniowe na plaży, listopadowe w płaszczach etc.. tylko na grudzień musiałam dać swoje własne samotne, bo nie mieliśmy żadnej wspólnej fotki w grudniu.
szkoda, że mnie zostawił przed świętami... ale kalendarz i tak dostał i się poryczał nad nim, ale raczej nie powiesił go sobie na ścianie. no cóż..
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

snuffman  

Stały User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 14:54   

Lusia1 świetne gadżety na tej stronce :)

Tabliczka czekolady o wadzę 5 kg - super prezent dla moje siostry, która uwielbia czekoladę - tylko cała rodzina musiałaby się zrzucić :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 16:37   

Z moim mężczyzną jestem trzy lata. Interesuje się fotografią, gra na gitarze, pisze prace o ojcostwie i z zamiłowaniem chodzi po górach ;) więc mam pole manewru ;D...
Myślę o takim liczniku kroków :) w związku z górami, Mój lubi takie małe gadżety. Nie kupujemy sobie nigdy prezentów "za" lub "do" symbolicznej kwoty, nie ważne co i za ile, ważne, że sprawi radość i frajdę drugiej osobie :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

alicy  

Stały User


Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 16:44   

Mogę się w swoim imieniu wypowiedzieć na temat prezentów jakie lubię dostawać. Preferuje np. perfumy, kwiaty, czekoladki - czyli to co lubi każda rasowa kobieta. Podoba mi się kiedy facet trochę ruszy głową i wymyśli nietypowy sposób wręczenia prezentu lub kiedy sam prezent jest nietypowy. Kobiety lubią być zaskakiwane.
 

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-18, 10:18   

Fotokalendarz to świetny pomysł, sama chciałabym coś takiego dostać, szczególnie od ukochanej osoby :) ale równiez dobrze sama mogę komuś coś takiego sprezentować tym bardziej, że superfoto.pl ceny są przystępne, więc będzie stać na taki prezent mój mały studencki budżecik :P
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-11-19, 16:23   

No .. Ja mam ten problem, że mój ukochany to Andrzej i musze sie wysilic nad prezentem na Andrzejki. Nienawidze kupować prezentów szczególnie dla chłopaka, bo kazdy może kupić, a nie kazdy zrobic.
Ostatnio na 4 miesiac zapisałam zeszyt 30 kartkowy pięknym wyznaniem miłosnym `kocham Cię` i cały obkleiłam naszymi zdjęciami i w środku też takie bajery. Ucieszył się bardzo, więc może Któraś z was sobie `odgapi` ja zresztą także ten pomysł zapożyczyłam z jakiegoś tam forum...

ale niestety nie wiem co na Andrzejki mu zrobić... eh..
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com