Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:34

Autor

Wiadomo¶æ

AdiWawa18  

User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Mar 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-03-05, 22:43   Problem...

Witam.. Mam pewien problem... postaram sie go opisać zrozumiale.. i chciałbym byście napisali co o tym myślicie, lub dali jakieś rady... a więc:
Mam dziewczyne.. jesteśmy razem już ponad 5 miesięcy... bardzo nam na sobie zależy i jesteśmy razem szczęśliwi... tylko ostatnio pojawił się jeden problem... a mianowicie jej rodzice... a raczej Ojciec... On o nas nie wie i przez ten czas staraliśmy się to ukryć bo oboje wiemy, że jesli by się dowiedział to nie mogli byśmy być razem... wiem że dla niektórych to może wydać sie smieszne... lecz on jest taki ze nie pozwoli jej miec chlopaka.. uwaza ze powinna najpierw szkole skonczyc a dopiero pozniej sie za chłopaków wziąść... przez ten czas jej Matka ukrywala to przed ojcem... ale ostatnio postanowila z nim pogadac.. próbowalismy ją namówic aby z nim nie rozmawiala, lecz ona za bardzo sie boij ze ojciec sie od kogos dowie i ona będzie miała problemy ze nas ukrywała... i jestem troche zrozpaczony bo dziewczyna jest taka, ze bedzie sie bała spotykać ze mną potajemnie... a pozatym jej ojciec zrobi wszystko abysmy nie mogli sie spotykac... i nie wiem co teraz mam zrobic... czekam na tą rozmowe, matka obiecała że jakoś to załatwi.. lecz jestem prawie pewny ze on na to sie nie zgodzi... i na prawde nie wiem co moge zrobic, poniewaz nie chce jej stracic... jesli to cos pomoze... to ja mam 18 lat, a dziewczyna 16... ale wiek tutaj nie ma znaczenia
 

luki22  

User

luki22



Imię: £ukasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 00:03   

Nieciekawa sytuacja, jeśli ojciec jest nie ugięty to tylko córka będzie miała szansę go przekonać. Na początek jeśli się da to porozmawiaj z nim.
_________________
Umiera się wyłącznie za to, dla czego warto żyć.
 

astoreth  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 19 Lut 2009

Sk±d: Warmia Mazury

   

Wys³any: 2009-03-06, 15:43   

Hmm myślę, że powinieneś porozmawiać z jej ojcem i pokazac mu się z jak najlepszej strony. Powiedz, że spotykacie się już od dawna i jego córka nie cierpi na tym w żaden sposób, zarówno co do ocen, jak i innych tego typu spraw. Musisz pokazać mu, że jesteś odpowiedzialny. Poza tym dużo też zależy od dziewczyny. To ona zdecyduje, czy przeciwstawi się ojcu i będzie się spotykała z Tobą mimo wszystko, czy podda się jego woli. Z tym nic nakurat nie zrobisz.
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 16:57   

Jeżeli dziewczynie zależy to pogada z ojcem i postara się go przekonać. Ale sądzę że ty też powinieneś z nim pogadać. Pokaż że poważnie traktujesz jego córkę, a jej edukacja przeciez na tym nie cierpi. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw i moim zdaniem najlepiej byłoby gdyby ojciec dowiedział się tego od córki a nie od osób trzecich... Powodzenia:)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

yeahX  

Stały User


Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 17:00   

pogadaj z gościem ;)
opisz jak wygląda sytuacja, że to, że spotykacie się nie wpływa na jej poziom edukacji.
powinno pomóc.
 

OkoÅ„700  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 21:19   

No ale z drugiej strony jeżeli ojciec na nią łoży i jest pod jego dachem to ma prawo jej to czy tamto rozkazywać ;)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-06, 22:13   

¬le zrobiliście, że nie pokazywaliście się ze sobą. Mój tata też jest bardzo niezadowolony kiedy mam chłopaka. Widać to po Nim. Ale najlepiej zachowywać się od początku normalnie i nie ukrywać się ze swoimi uczuciami, oczywiście lepiej nie przeginać i jakieś przytulania czy pocałunki zostawi na później. Powinniście powoli pokazywać się u Niej w domu i normalnie się wygłupiać i całować w pokoju, trzeba ojca przyzwyczaić do Twojej obecności,w końcu się ugnie i da Wam spokój. Tymczasem Ty kolego przy każdym spotkaniu się z Nim, nawet gdy będziecie sie tylko mijać, musisz pokazywać się z jak najlepszej strony. "Dzień dobry" itp. Jeśli zagada do Ciebie jakieś słówko to koniecznie musisz odpowiedzieć coś również miłego. Możesz kiedyś nawet spróbować sam coś do Niego zagadać, np. "Słyszałem, że..." coś takiego. Spodoba mu się to na pewno. Oczywiście nie spodziewaj się wielkich efektów w pierwszym miesiącu. Teraz dajcie mamie działać, sukcesem już jest, że nadal Was kryje i toleruje Wasz związek zaniedbując swój własny.
_________________
ona umrze martwa.
 

joy  

Stały User

vedette.



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2009-03-06, 22:20   

Aj, fakt, masz problem.
Przyzwyczajaj ojca dziewczyny do siebie, tylko może póki co jako jej kumpla, a nie faceta...
A dla mamy Twojej lubej wielki szacun ;)

... i będzie dobrze. Trzymam kciuki.
_________________
` with no alarms and no surprises .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com