Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2014-07-25, 09:00

Autor

Wiadomo¶æ

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:13   

A co chcesz zrobić z tą osobą, jak już ją znajdziesz? Spuścisz jej w...ol?
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:19   

Nic nie zamierzam jej zrobić z czystej ciekawości, i Twoja odpowiedz nie jest odpowiednia do mojego pytania.
Po prostu chciał bym wiedzieć czy bez policji bez dzwonienia do Ask. fm można dowiedzieć się kto pisze anonimy. ?
To wszystko.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:31   

sebastian1918 napisa³/a:

Nic nie zamierzam jej zrobić z czystej ciekawości

A Domestos też wypijesz z ciekawości?

sebastian1918 napisa³/a:

Po prostu chciał bym wiedzieć czy bez policji bez dzwonienia do Ask. fm można dowiedzieć się kto pisze anonimy. ?

Można. Ale to kosztuje.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:40   

Jeszcze raz to napiszÄ™, bez drwin proszÄ™ i tylko odpowiedz na moje pytanie.

Jeżeli idzie to napisz mi jak, jak jesteś taki pomocny Jimmy :D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-24, 00:11   

sebastian1918 napisa³/a:

Jeszcze raz to napiszÄ™, bez drwin proszÄ™ i tylko odpowiedz na moje pytanie.

Nie da się traktować tego tematu bez drwin, uwierz.

sebastian1918 napisa³/a:

Jeżeli idzie to napisz mi jak, jak jesteś taki pomocny Jimmy :D

Znajdujesz jakiegoś hakera, płacisz mu kilka stów, a on robi swoje.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-07-24, 01:14   

Cytat:

Nic nie zamierzam jej zrobić z czystej ciekawości


No dobra, no to przypuśćmy, że po drugiej stronie monitora będzie się krył Pan Mariusz Kałamaga. I co wtedy?
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 03:10   

Dobra opiszę sprawę troszkę inaczej, wiem kto to robił, rozpoznałem tą osobę i jestem pewien na 100% ale wolę siedzieć cicho (mój kumpel) I ciul z tym z jakiego powodu, ale wolę by myślał że nie wiem, nie chcę nic z tym robić. Dobra te pytania nie podpadały pod groźby itp nic chyba policja by nie zrobiła by wyśmiała ją. Ale jej przyjaciółki brat jest informatykiem i dlatego się pytam czy to jest robota dla zwykłego informatyka, na kilka minut czy coś trudniejszego. Coś do czego nie dojdą tak łatwo, czy w ogóle dojdą ?
"Drwin" mi to pytanie wydaje się śmieszne rozumiem was, ale cóż w necie nie uzyskałem odp, no to pytam się was, licząc że udzielicie mi odpowiedzi która rozwikła mą zagadkę.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-07-24, 12:10   

Skoro wiesz kto to zrobił to ta niebywała "zagadka" już jest rozwiązana... A skoro ten jej brat jest informatykiem to chyba sam będzie wiedział najlepiej. Tak w ogóle to według mnie ask nie ma zbyt wielkiego sensu. Większość pytań to są totalne głupoty albo prośby o "polajkowanie", a jak już ktoś spyta o coś poważniejszego to zawsze robi to z anonima i odpowiedź jest wymijająca albo jej nie ma. Ewentualnie reakcja jest taka jak w twoim przypadku, chęć przeprowadzenia śledztwa kto co napisał, jakby to miało jakiś sens.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Velta

User


Do³±czy³: 02 Wrz 2010

   

Wys³any: 2014-07-24, 12:12   

sebastian1918 napisa³/a:

Ale to jest możliwe by bez policji jakiś as doszedł do tego kto to pisał. ?? Znalazł adres IP miejsce zamieszkania bez jakiegoś pliku ??



Czy wciąż to do Ciebie nie dociera? Takie działania nie mają jakiegokolwiek sensu. Jedynie by za kasę to zrobili.
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-24, 12:20   

Mojej koleżance ktoś kiedyś włamał się na fejsa i na pocztę. Podobno jej kolega, który trochę zna się na tych sprawach dał radę namierzyć tę osobę, ale nie było to dokładne. Podał dzielnicę miasta, czy tam zakres ulic, na których miał mieszkać włamywacz. Nic z tym nie zrobili, bo tożsamości nie byli pewni, a fejsa udało się odzyskać.
Czy tak było naprawdę - nie wiem. No i włamanie a zadawanie dziecinnych pytań na asku to dwie różne sprawy. Ale jeśli tak bardzo Ci zależy, to zapytajcie tego brata czy da radę. Nikt na tym forum nie powie Ci czy ten informatyk ma wystarczające umiejętności. Znam takich "informatyków", którzy potrafią zrobić jedynie format, albo przywracanie systemu i próbują tym naprawić każdy problem z komputerem.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 14:45   

Tylko w tym sęk że ja nie chcę by on dał radę, nie chcę by były jakieś jaja. Ask a fejs i email to zupełnie inne bajki.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-24, 16:27   

sebastian1918 napisa³/a:

Ale jej przyjaciółki brat jest informatykiem i dlatego się pytam czy to jest robota dla zwykłego informatyka, na kilka minut czy coś trudniejszego. Coś do czego nie dojdą tak łatwo, czy w ogóle dojdą ?

Spytaj jego, kuźwa.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 17:17   

Kuźwa, ale ja nie chcę by on do tego dochodził. Kurde właśnie o to chodzi wolał bym by to zostawili i gites a nie drążyły temat.
O to mi właśnie chodzi, by nie doszli do tego, bo nie chcę się z kimś użerać, wolę by było tak jak jest.
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-24, 18:10   

To może idź do wróżki albo jasnowidza, bo chyba sam nie wiesz czego chcesz.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 18:31   

Nie chcę po prostu by się one skapnęły kto to pisze, to wszystko i dla tego spytałem się was bo liczyłem na waszą wiedzę. Chodziło mi tylko o to byście mi podali sposoby jak im to utrudnić itp. a nie jakieś moralistyczne pouczenia
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com