Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2014-07-25, 09:00

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-24, 19:13   

sebastian1918 napisa³/a:

Kuźwa, ale ja nie chcę by on do tego dochodził.

Nie musi. Spytaj się go, czy to możliwe. Chyba to chciałeś wiedzieć, nie?

sebastian1918 napisa³/a:

Nie chcę po prostu by się one skapnęły kto to pisze, to wszystko i dla tego spytałem się was bo liczyłem na waszą wiedzę. Chodziło mi tylko o to byście mi podali sposoby jak im to utrudnić itp. a nie jakieś moralistyczne pouczenia

Ja pier****™. To ja już nie wiem, o co ci chodzi. Ty sam nie wiesz, czego chcesz. W każdym poÅ›cie zadajesz inne pytanie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-24, 19:26   

sebastian1918 napisa³/a:

Nie chcę po prostu by się one skapnęły kto to pisze, to wszystko i dla tego spytałem się was bo liczyłem na waszą wiedzę.

To nie mogłeś tego napisać na początku? Człowieku, myślisz czasem? Z Twoich poprzednich postów wynikało coś innego. Nie napisałeś, że chcesz im utrudniać dojście do prawdy, wręcz przeciwnie - odniosłam wrażenie (i pewnie nie tylko ja), że chcesz pomóc tej przyjaciółce, że też chcesz tego gościa znaleźć. -.-

sebastian1918 napisa³/a:

Chodziło mi tylko o to byście mi podali sposoby jak im to utrudnić itp.

Nie wiem jak im to utrudnić, może po prostu olej sprawę, w końcu nie musisz się w to angażować. A znaleźć tego anonima pewnie nie będzie im łatwo, bo wybacz, ale ta cała sprawa z askiem kwalifikuje się na problem poziomu podstawówki/gimnazjum. Ja bym tej przyjaciółce wytłumaczyła, że sprawa jest żałosna i może nalała trochę oleju do głowy, a nie próbowała po kryjomu coś jej utrudniać.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:26   

Gdyby to było takie proste, straciłem na to troszkę czasu, by im to wytłumaczyć, chciały nawet pójść na policję ale w końcu wbiłem im że to one go gnoiły groziły, wyzywały a nie odwrotnie. Ma net z neo wifi, wyłączał kilka razy modem, ech, a do złapania takiego IP przypadkiem nie jest potrzebne włamanie się na serwery ask'a które, bezpośrednio są £otewskie. Kurde najlepsze pytanie czy takie coś jest legalne.

Dobra macie rację nie trafnie określiłem temat, bo on sam w sobie wydaje mi się śmieszny, ale wiem że jak one dojdą do tego kto to pisze to mogą być niezłe jaja dla mnie i dla mojego kumpla.
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:53   

sebastian1918 napisa³/a:

Ma net z neo wifi, wyłączał kilka razy modem, ech, a do złapania takiego IP przypadkiem nie jest potrzebne włamanie się na serwery ask'a które, bezpośrednio są £otewskie. Kurde najlepsze pytanie czy takie coś jest legalne.


Jaja sobie robisz? Włamanie na serwery legalne? Człowieku... A tak w ogóle to życzę powodzenia Tobie czy tam Twojej koleżance, jeśli myślicie, że zwykły informatyk może się włamać na jakieś tam serwery. ¯ycie to nie Matrix. :mrgreen:
Jeśli nie chcesz, żeby ta koleżanka drążyła temat, to może pokaż jej tę dyskusję. Gdy zobaczy co inni ludzie myślą o problemach tego pokroju, to gwarantuję, że zapomni o sprawie (może nawet troszkę zmądrzeje).
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:00   

Bella jaka Ty pomocna xd. Nic nie wnoszące odp. Ja się na tym ciula znam, nie wiem może idzie określić piszącego przy pomocy źródła strony itp. nie wiem po prostu. Gdybym ja jej to pokazał jeny, to tak jak sam bym sobie pętle na szyję zawiesił.

Czyli waszym zdaniem nie ma ciula, w życiu oni tego nie rozgryzą / ?[/center]
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:20   

sebastian1918 napisa³/a:

Czyli waszym zdaniem nie ma ciula, w życiu oni tego nie rozgryzą / ?

Kto? Czego? Człowieku, nie potrafisz wprost napisać, o co ci chodzi?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:33   

Brat siostry mojej koleżanki, zwykły informatyk.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-25, 00:35   

Nie możesz go spytać?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-25, 02:47   

Gdybym mógł to nie zawracałbym wam tutaj gitary.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-25, 09:00   

A skąd my mamy wiedzieć, co on umie, a czego nie umie? Ten temat jest bez sensu, sprawa wyjaśniona, zamykam.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com