Forum m這dzie穎we e-Mlodzi.com

Autor

Wiadomo嗆

kiba

User

Do陰czy: 11 Lis 2012

Wys豉ny: 2012-11-11, 13:04   problem z ch這pakiem

Mam 17lat. W mojej klasie jest pewien ch這pak kt鏎y mi si podoba i nie wiem czy ja mu tez bo nie potrafie go odczytac. Czesto nawet bardzo czesto widze ze na mnie patrzy(prosto w oczy) i gdy ja na niego spojrze to nie odwraca wzroku tylko czeka a ja zrobie to pierwsza. By這 duzo takich dziwnych akcji np raz specjalnie stanal za mna bo wiedzial ze bede sie cofac i przez to na niego wpadlam, czesto nasladuje moje ruchy, gdy rozmawia z innymi dziewczynami to sprawdza czy patrze itp. Wszystko byloby ok gdyby nie to ze gdy juz nadarzy sie okazja do pogadania to on ucieka albo totalnie mnie ignoruje i droczy sie z moja kumpela z lawki a ja wtedy siedze jak t瘼ak (juz kilka razy probowalam sie wtedy wlaczyc to ich rozmowy ale po kilku razach stwierdzilam ze nie ma sensu skoro on dalej robi to samo).Czesto sie tez zdarza gdy siedze za nim na jakiejs lekcji to on albo w ogole sie nie odwraca, albo odwroci sie, patrzy przez 3 sekundy, albo bije sie z moja kumpela. Raz jak szedl na lawke to szedl zdecydowanym krokiem a gdy zobaczyl mnie nagle zwolnil i usiadl kilka metrow odemnie. Co moze oznaczac jego zachowanie?O raczej nie jest typem niesmialego chlopczyka.

Makciek  

User

Chodz帷y Paradoks

Do陰czy: 23 Maj 2012

Wys豉ny: 2012-11-11, 13:08   

Podobasz mu si :)

333-333-333  

Hiper wymiatacz

I<3STOCKING

Imi: Patryk

Do陰czy: 09 Kwi 2012

Sk康: Bakalandia

Wys豉ny: 2012-11-11, 13:25   

Podobasz mu si ale jest nie鄉ia造 ew Ty go onie鄉ielasz.

kiba

User

Do陰czy: 11 Lis 2012

Wys豉ny: 2012-11-11, 13:27   

wiec dlaczego sie tak chamsko zachowuje w stosunku do mnie?Gdy siedze za nim to caly czas mnie ignoruje odwraca sie do mojej kolezanki, gada z nia, bije sie, zabiera jej rzeczy a mnie traktuje jak powierze;(

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G

Imi: Mateusz

Do陰czy: 08 Wrz 2012

Sk康: Krak闚

Wys豉ny: 2012-11-11, 15:30   

kiba napisa/a:

wiec dlaczego sie tak chamsko zachowuje w stosunku do mnie?

Pewnie chce wzbudzi w Tobie zazdro嗆 czy co w tym stylu, bo zauwa篡, 瞠 Ci si podoba. ;)

333-333-333  

Hiper wymiatacz

I<3STOCKING

Imi: Patryk

Do陰czy: 09 Kwi 2012

Sk康: Bakalandia

Wys豉ny: 2012-11-11, 15:59   

kiba napisa/a:

wiec dlaczego sie tak chamsko zachowuje w stosunku do mnie?Gdy siedze za nim to caly czas mnie ignoruje odwraca sie do mojej kolezanki, gada z nia, bije sie, zabiera jej rzeczy a mnie traktuje jak powierze;(

Chyba nie zrozumia豉 mojej odpowiedzi, skoro jest nie鄉ia造 to w豉郾ie tak b璠zie robi albo je瞠li go onie鄉ielasz to te, bo jak naprawd mu si mega podobasz, to b璠zie mu ci篹ko tak spojrze na Ciebie i pogada, albo zacznie si j彗a albo zacznie w豉郾ie zaczepia Twoj kole瘸nk 瞠by si czym zaj望, za豉tw sobie numer do niego, gg, czy telefonu i zacznijcie pisa ze sob, to na pewno pomo瞠 Wam w poznaniu si, jak wyrazi ch耩 do pisania i tak dalej to znaczy 瞠 podobasz mu si no i 豉twiej b璠zie mu tak si otworzy je瞠li jest nie鄉ia造.

Smutas  

Mega wymiatacz

MY印

Do陰czy: 10 Cze 2012

Wys豉ny: 2012-11-11, 18:21   

Mia貫m to samo z tym 瞠 z dziewczyn to patrzenie ,zdoby貫m nr popisalismy ale za ch皻na do tego nie by豉 potem si dowiedzia貫m 瞠 ma ch這paka ahh czasem to patrzenie nie musi oznacza tego czego by chcia豉 ,mo瞠 jako dziwnie wygl康a貫m dlatego si patrzy豉 ?.No ale kto 1 odwraca wzrok przegrywa mozesz sie u鄉iech望 do niego jak si bedzie patrzy .

Different  

Hiper wymiatacz

Do陰czy: 31 Pa 2012

Ostrze瞠:
 6/3/6

Wys豉ny: 2012-11-11, 18:23   

Nie polecam sugerowa si takimi rzeczami jak patrzenie na kogo, a nawet u鄉iechanie si. Nie zawsze si sprawdza, a bardzo rzadko.