Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:36

Autor

Wiadomo¶æ

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-02-06, 16:32   Problem z matkÄ…

Mój problem może Wam się wydać bardzo dziwny. Otóż martwię się o moją matkę.
Jest bardzo religijną osobą. Modli się, chodzi do kościoła i nosi różne wizerunki Matki Boskiej, krzyżyki itp., ale wierzy też w różne amulety. Np pierścien atlantów - myśli, że on może w czymś pomóc, a to jest tylko furtka do opętania. Non stop chodzi po wróżkach i bierze sobie głęboko do serca te wszystkie farmazony, które jej opowiadają, cały dom jest obwieszony różnymi okultystycznymi znakami, które wg niej mają pomagać. Ja nie moge tak żyć. Ja jej powtarzam, że to jest bałwochwalstwo (wiara w inną moc niż moc Boska - grzech), ale ona za każdym razem mnie zbywa. Ja tego nie trawię nietylko dlatego, że mnie to denerwuje, ale też dlatego, że coś takiego może spowodować opętanie albo wpuścić do domu jakieś złe duchy, ale do matki do nie dociera, bo ona jest przekonana, że takie g... może sprawić, że coś się poprawi. Nie wiem co mam robić, a jak przed przyjściem księdza po kolędzie chciałem zerwać jeden z tych jej bożków to zaczęła na mnie wrzeszczeć i grozić wszelkimi szlabanami. Co więcej jakieś pół godziny temu wróciła od wróżki (wiem to od ojca) i widać gołym okiem, że jest załamana, ale próbuje mi wmówić, że nic się nie stało i nie była u wróżki.
HELP !

PS: Dodam, że wszelkie moje rozmowy z nią do niczego nie prowadzą...
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Mara  

User

dance with me



Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lut 2009

Sk±d: ³ódzkie .

   

Wys³any: 2009-02-06, 16:59   

a ksiądz na kolędzie nie mówił jej, że to grzech?

Mi się wydaje, że Twoja mama musi z kimś porozmawiać. Najlepiej z jakimś zaufanym i fajnym księdzem (tacy czasem się zdarzają). Musi znaleźć osobę, która będzie miała wpływ na to, co robi, tak jak teraz mają te wróżki. Ciebie się nie słucha, bo patrzy przez pryzmat 'dziecka'. A wg rodziców 'dzieci' przecież mało o życiu wiedzą.

A poza tym jak na to wszystko reaguje Twój tata?
_________________
`Chciała być jak słońce, by rozjaśniać bliskim każdy dzień.
Chciała być jak księżyc, by nadawać blask pięknym chwilom.
Chciała być jak wiatr, by zawsze być wszędzie, tam gdzie jej potrzebują. `
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-02-06, 17:06   

Ksiądz który był po kolędzie nie zauważył tych znaków (albo i udawał), a tata (właściwie ojczym...) podchodzi do tego tak, że uważa to za bzdurę, ale nie widzi w tym problemu, bo nie boi się wpływu złych duchów...
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-06, 18:54   

Nasłać na nią księdza. kościół neguje chadzanie do wróżek. niech przetłumaczy, jeśli jest kompetentny i kontaktu się nie boi. skoro Twoje rozmowy nie dają nic.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com