Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ToTylkoJa123  

User


Do³±czy³a: 07 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-07, 22:52   Problem z wyborem przyszÅ‚oÅ›ciowych studiów.

Witam,
Mam ogromny problem z wyborem studiów. Tzn. Wybrałam już kilka kierunków jakie mnie interesują, jednak chciałabym wiedzieć, które z nich są najbardziej przyszłościowe, po których łatwo znaleźć dobrą pracę w Polsce. Wpisowe kosztuje niemałe pieniążki, dlatego chcę Was spytać o poradę. Wybrałam następujące kierunki na politechnikach:
*zarządzanie i inżynieria produkcji
*inżynieria biomedyczna
*inżynieria chemiczna i procesowa
*biotechnologia
oraz na studiach zaocznych interesuje mnie:
*finanse i rachunkowość

Chciałam również zapytać czy lepiej iść na studia dzienne czy zaoczne.
Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-06-07, 22:56   

Czytając same kierunki tych studiów i myśl o nich już robi mi się słabo,tak samo 70% innych osób.Wg mnie strasznie przyszłościowe one są w szczególności

ToTylkoJa123 napisa³/a:

*inżynieria biomedyczna
*inżynieria chemiczna i procesowa

 

ToTylkoJa123  

User


Do³±czy³a: 07 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-07, 23:08   

Dzięki za odpowiedź ;) Czekam na kolejne wypowiedzi na ten temat.
 

wwwUTILEpl

User



Do³±czy³: 20 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-20, 16:11   

zarządzanie i inżynieria produkcji to wg mnie kiepski wybór

Co do tego czy wybrac studia dizenne czy zaoczne

U nas śmieją się że jakby chcieli się uczyć to by szli na dzienne;p

I faktycznie u nas (studiuje budownictwo zaocznie) jest mniej do nauki niż na studiach dziennych
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-06-20, 19:19   

Inżynieria Biomedyczna to dla mnie nr 1 z tej listy, za jakiś czas modne staną się operacje wykonywane przez roboty, już podjęto pierwsze próby z wynikami pozytywnymi, więc jeśli się odnajdziesz w tym zawodzie, to roboty Ci nie braknie. Poza tym mało ludzi aktualnie wie o takiej dziedzinie, a specjalistów w niej to ze świeczką szukać...
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

cmk  

User

Cule



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Sie 2010

Sk±d: PL

   

Wys³any: 2010-08-10, 21:15   

Wg mnie mechatronika to przyszłościowy kierunek no i budownictwo, na którym jest wwwUTILEpl, to bardzo przyszłościowy kierunek - ludzie budować będą zawsze. A z podanych przez Ciebie kierunków to dla mnie najatrakcyjniej brzmi biotechnologia
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2010-09-19, 20:02   

cmk, a ja myślę, że biotechnologia :)
znaczy... mnie najbardziej intryguje ten kierunek, a czy w Polsce przyszłościowy- pewnie się okaże za jakiś czas, bo narazie licho.


A czy dziennie czy zaocznie to już od Ciebie zalezy. Bo na dyplomie i tak nie jest napisane w jakim trybie studiowałaś, więc przyszły pracodawca się nie dowie.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-21, 12:07   

biotechnologia? To by się ucieszył mój kolega, bo właśnie jest na tym kierunku :-) Dużo siedzenia w laboratorium i zajęć praktycznych więc na pewno ciekawe. Uczyli się nawet robić piwo :D hehe więc raczej w przyszłości z pragnienia nie umrze :-)
Prawo, chyba tez jest przyszłościowe. Jak zawsze :-) tylko ciężko na studiach i po nich też.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-09-21, 13:02   

jestemmlody napisa³/a:

Prawo, chyba tez jest przyszłościowe. Jak zawsze :-) tylko ciężko na studiach i po nich też.



Prawo, jak każdy kierunek jest przyszłościowe dla najlepszych. Zrozumcie, że nikt nie zatrudni marnego inżyniera, marnego prawnika i marnego lekarza. Nawet z dyplomem chujotu, czy innej wydumanej uczelni. Trzeba być naprawdę dobrym, najlepiej niszowym specjalistą, żeby to było przyszłościowe. Co do prestiżowości tych kierunków. Prestiżowe to są profesury, stopnie oficerskie i ordery na klacie, a nie magister prawa UW, czy UJ.
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com