Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:35

Autor

Wiadomo¶æ

ouelej

User


Do³±czy³: 24 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 15:19   Problemy z nowÄ… klasÄ…

Zacznę tak;jest beznadziejnie...Odkąd przeszłam do 1 gimnazjum ;zmieniając dotychczasowe otoczenie czuję się notorycznie źle...Moja klasa jest niezgrana,a ja z duszy towarzystwa zmieniłam się w cichą myszkę,praktycznie bez przyjaciół...
Moja była klasa nie ma czasu na spotkania<sportowa>,a ja od zeszło pół roku codziennie przypominam sobie o tym co się działo rok temu,co robiłyśmy...Nie ma tygodnia w którym bym nie płakała i nie zastanawiała się nad zmianą szkoły...Z srugiej strony to jeszcze 'tylko'
dwa lata,wytrzymam..;ale skoro pół roku jest dla mnie straszne to wizja tego samego ,tylko czterokrotnie większego jest straszna...Wcześnie ciągle się śmiałam,uśmiechałam,cos mówiłam;teraz siedzę sama;mam wrażenie ,że zamykam się w sobie,tworzę swój własny niedostępny dla innych świat,ale nie potrafię zrobić nic by to zatrzymać.Myśląc o mojej byłej klasie chce mi się płakać ,gdy przywołuję te wspomnienia,nie wiedząc czy ktokolwiek z mojej byłej klasy jeszcze o mnie myśli...Pedagog szkolna ostatnio ciągle chce ze mną rozmawiać,ale ile razy wspominam jej moja klase mam wrażenie,że myśli 'Znowu to samo',jakby wgl nie słuchała...Zaczynam użalać się nad sobą,przebywać sama w domu,będąc w szkole myśle już jak najszybciej uwinąć się do domu...Nie chce Was zanudzać moją historią,ale czy ktos może ma/miał podobny problem,oraz czy wiecie co powinnam z tym zrobić?
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-24, 15:28   

Cytat:

Ja miałam taki podobny problem .... :/


Brawo, ale Jej pomogłaś...

Nie potrafię wyobrazić siebie w takiej sytuacji...
Twój dołek spowodowany jest złą sytuacją w klasie!!! Ja na Twoim miejscu porozmawiałabym z wychowawcą,

[ Dodano: 2009-02-24, 15:29 ]
W jakich stosunkach żyjesz z osobami w swojej klasie?
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 15:30   

Też miałam ten problem ale później w 2 kl było lepiej a 3 klasa była genialna, byliśmy zgrani itd. Uwierz że jesteś na pewno super i jak bedziesz to wiedzieć inni też to zobaczą i zaprzyjaźnisz się z kimś może dzięki Tobie klasa się zgra? ;>
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-24, 15:33   

Cytat:

ouelej, jak najszybciej powinnaś zmienić szkołę !


Wydaje mi się, że to ostateczne wyjście z sytuacji.
Dziewczyna się załamała, wpadła w dołek...teraz ten problem wydaje się bardzo duży. Ja polecam parę rozmów z psychologiem i wychowawcą. Może jeszcze jest szansa na "uratowanie klasy".
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-02-24, 15:51   

http://www.e-mlodzi.com/m...a-ja-vt2425.htm

TO link do mojego bardzo podobnego tematu.Też miałem tak jak ty do 1gimn byłem bardzo lubiany i nie mogłem uciec od kolegów....
W gimnazjum jestem totalną ofermą przez problemy z cwaniakami z klasy przestałem się uczyć .Teraz żałuję i nadrabiam wszystko.

Ty jak masz możliwość zmiany szkoły,to zrób to szybko bo później bedzie problem z nauczycielami i zabraknie ci czasu.

Ja nie mam takiej możliwości i jestem zły a ty mam nadzieje że szybko znajdziesz szkołę w której będzie ci dobrze :-D :-D :-D


Trzymam kciuki ;) ;) ;) ;)

[ Dodano: 2009-02-24, 15:52 ]

Akcei napisa³/a:

Też miałam ten problem ale później w 2 kl było lepiej a 3 klasa była genialna, byliśmy zgrani itd. Uwierz że jesteś na pewno super i jak bedziesz to wiedzieć inni też to zobaczą i zaprzyjaźnisz się z kimś może dzięki Tobie klasa się zgra? ;>



No to dobry pomysł autorstwa Akcei ale musisz to udowodnić,że warto się tobą zainteresować.
_________________
Ehhhh......
PiszÄ™ poprawnie po polsku .
Chyba :]
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-02-24, 17:40   

£ączę się w bólu - moja klasa w LO też jest super-beznadziejnie-niezgrana.... mamy awantury każdego dnia...

K.... napisa³/a:

Akcei napisał/a:
Też miałam ten problem ale później w 2 kl było lepiej a 3 klasa była genialna, byliśmy zgrani itd. Uwierz że jesteś na pewno super i jak bedziesz to wiedzieć inni też to zobaczą i zaprzyjaźnisz się z kimś może dzięki Tobie klasa się zgra? ;>


No to dobry pomysł autorstwa Akcei ale musisz to udowodnić,że warto się tobą zainteresować.



popieram, a jeśli to nie pomoże to zmień szkołę ALE daj sobie jeszcze pół roku.... bo kto wie, może znajdzie się jakaś fajna osoba, z którą się zaprzyjaźnisz?
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 17:46   

Ja jestem też w 1 klasie. Nie masz się czego obawiać, znajdź jedną przyjaciółkę, np. ze starej klasy. Ja w tej chwili mam kilku kolegów ze starej i da się żyć. Co do osób, to w większości są to samolubne i egoistyczne matołki, ale to minie. Najważniejsze - nie możesz się teraz zapaść, bo kiedy nie masz się komu wyżalić może to być fatalne w skutkach. Myślę jednak, że będziesz na tyle inteligentna i zaradna by wyjść klasie na przeciw. Nie zmieniaj szkoły, bo będzie tak samo lub gorzej. Powodzenia.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-24, 19:16   

miałam podobnie.
tyle że było tylko kilka takich osób, nijak nie mogłam się przystosować do rezty. nie miałam o czym z nimi rozmawiać.
trzymałam się z boku, oni patrzyli na mnie jak na niewiadomo jakiego dziwoląga, a ja na nich.

z czasem jakoś poleciało. po prostu.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-02-24, 19:22   

Ja myślę że powinnaś tak jak mówiła lola to zaczekaj trochę może poznasz kogoś całkiem przypadkowo lub w czasie lekcji poznacie wspólne zainteresowania.
Ja teraz koleguje się i trzymam razem z 3 kolegami.Dlaczego?Bo trzymałem się z jednym ale połączyła nas gra Lineage choć już gra w nią tylko 2 z Nas :hyhy:
_________________
Ehhhh......
PiszÄ™ poprawnie po polsku .
Chyba :]
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-02-24, 19:56   

Moja klasa w LO jest beznadziejna, określając jednym słowem. Gdy porównuje ją do mojej klasy z gimnazuj to załamuje się nad tym wszytskim. Ale jakoś udało mi się przetrwać trzy lata i prawdę mówiąc nie narzekam już tak na nich. Są osoby, których nie trawie, które mają swój własny świat i tworzą własne grupki. Znam ich wszystki, ale tylko z niektórymi utrzymuje jako taki kontakt, by nie nudzić się na przerwach i na tym się kończy nasza znajomość.
Zmienianie szkoły nie jest dobrym pomysłem, bo w następnej może pojawić się taka sama sytuacja i co? Będziesz znowu zmieniała szkołe? Jesteś w tej klasie już pół roku i na pewno znasz już tych ludzi na tyle, by wiedzieć z kim się można zakumplować. Nie czekaj aż oni wyciągną do Ciebie rękę, tylko sama to zrób. Nie możesz sobie uprzykrzać, życia w szkole, bo spędziesz w mniej jeszcze ponad dwa lata.
_________________
"¯ycie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłań piekła w ciągu paru sukund."
Paulo Coelho "Jedenaście minut"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com