Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Ostia | 2011-10-27, 23:31

Autor

Wiadomo¶æ

ohohohohihihih  

User


Do³±czy³: 27 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-27, 17:35   Prostytutki.

Cześć. Ktoś z Was pukał jakieś fajne divy? Mamy na forum jakiś szwagrów lubiących dobry seks za pieniądze? Panienek szukacie na przeznaczonych do tego portalach, czatach, czy też na mieście? Moim zdaniem najlepsze są strony typu roksa i garsoniera. Jeżeli ktoś miał stosunek z jakąś fajną divą to niech poda link do profilu. IMO najlepiej szukać studentek chcących zarobić, agentury i różne mieszkaniowe spółki omijam szerokim łukiem. Nie chcę mieć także do czynienia z alfami. Moim zdaniem seks za pieniądze, z prostytutką jest o wiele lepszy od seks "z miłości", czy też podobnych głupot. Na kobietę wydajemy pełno szmalu, a ta na dodatek marudzi i często sobie ładnie pogrywa, dlatego IMO lepiej pukać divy. Uwierzcie mi, że wychodzi o wiele taniej. Każdy mężczyzna powinien przynajmniej kilka razy spróbować, inaczej nie jets facetem. :hyhy:
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-27, 18:18   

Widziałem że spamer... Zastanawiałem się gdzie napisze i tu pisze głupoty...
Chłopie idzi do tych twoich i tyle :)
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

normalny  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-10-27, 19:50   

nie wiem co widzisz w bzykaniu takiej laski która zrobiła więcej lodów od Twoich dni spędzonych na ziemi ; ) i która ma picke jak wiadro, ale to kwestia gustu ; )
i na marginesie ; ) jakoś nie widzi mi się żebym facetem nie był mimo tego że jakiejś dziwki nie przeleciałem ; ) dziękuję
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-10-27, 20:11   

Hehe, o roksie słyszałem trochę. Ale po co płacić dobry hajs za seks? Wystarczy iść do pierwszego klubu na melanż, i małolaty same się pchają.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-10-27, 23:16   

ohohohohihihih napisa³/a:

Moim zdaniem seks za pieniądze, z prostytutką jest o wiele lepszy od seks "z miłości", czy też podobnych głupot.

:facepalm: ...

jakieÅ› kompleksy?
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com