Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Doł±czyła: 17 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-12-02, 22:39   

A skad masz te liste? Jakis link?

Hmm..gdybym teraz miała zginąć i potem byłabym sądzona wg tej listy, smażyłabym się w piekle, w które i tak nie wierze, bo skłonna jestem bardziej ku reinkarnacji. Moim zdaniem w ogóle całe te odklepywanie tych różańców i rorat jest bez sensu. Modlitwa to rozmowa z Bogiem - jak można kogoś zmuszać, zeby z nim rozmawiał?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

zuza18  

Stały User



ImiÄ™: Zuzanna

Wiek: 32

Doł±czyła: 14 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-12-02, 22:52   

Boże ^^ chyba będę święta. Jak na taką listę dotyczy mnie tylko 8 rzeczy O.o
(Harry Potter, Interia, Indyjskie ubrania, Kadzidełka, RMF FM, RPG, WO¦P, Coelho)

A tak na poważnie: masz naprawdę dziwnego księdza. Wstyd mi, jako chrześcijance, za niego :wstyd: Bo chyba sam coś źle zrozumiał.
_________________
There still isn't a Disney princess that's African
 

ewka66616  

Stały User



Doł±czyła: 27 Lis 2009

Sk±d: Slask

   

Wysłany: 2009-12-02, 23:14   

Wg tej list to ja pójde do piekła :zalamany:
_________________
"WĹ‚oszczyzna Holandii o mistrzowskim zapachu..."
 

motyl14  

Wymiatacz


Doł±czyła: 30 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-12-03, 07:23   

zgodzę ię z tobą małżeństwo zawiera się z miłości i nie jest to żadene dzieło szatana bo po co Bóg stworzył Aama i Ewę jezeli kapłan uważa ze to jest dzieło szatana
]Religia i wszystko to z nią związane to wielka jedna "pierdoła", ALE Z TYM SIÊ NIE ZGODZÊ !!![/code]
 

ZapaĹ‚ka  

User



ImiÄ™: Iwona

Wiek: 29

Doł±czyła: 29 Lis 2009

Sk±d: Bielsko-BiaÂła

   

Wysłany: 2009-12-03, 14:54   

a dzisiaj kolejne spotkanie neokatechumenalne... -,-
walę to, nie idę. nie chce mi się słuchać tych bzdur .
_________________
Jest jak jest i tak wszystko w końcu trafi szlag ..
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Doł±czyła: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wysłany: 2009-12-03, 15:34   

MĹ‚odyDuchem napisał/a:

Cytat:

Już to wiesz w wieku piętnastu lat? Nie chcesz wychodzic za mąż, nie chcesz byc chrzestną? £ał, coraz bardziej poszerza się grono 'delikwentów na anty', którzy już w tym wieku wiedzą, że im to nie będzie potrzebne.


Po co niewierzącym ślub kościelny i bycie chrzestną (a do tego nie wystarczy bycie bierzmowaną, tylko trzeba być jeszcze wierzącą i praktykującą katoliczką) :?: Bo ja odbieram to tak, jakby wg Ciebie Bierzmowanie było po to, aby można było wziąć ślub w kościele w pięknej scenerii, ale mając wiarę głęboko w d...


Ja mówiłam o przyzięmnych sprawach i to prawda, marzy mi się ślub w pieknej senerii. I w ogóle nie miałam chwili zawahania, aby nie przystąpic do tego sakramentu. Ale i też twierdzę, że ostatnia klasa gimnazjum to za wcześnie, na podejmowanie takich decyzji, najczęsciej podejmowanych pod przymusem rodziców czy katechetów. Bo to jeszcze okres buntu i nasladowanie rówieśników, co jest w tym wieku normalne.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com