Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:36

Autor

Wiadomo¶æ

pipi  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 10:06   przyajciel, kolega czy coÅ› wiÄ™cej??

Mam dość duży problem. Miałam kiedyś przyjaciela znaczy kilku a on był w tej grupie spotykaliśmy sie codziennie , każde imrezki spędzaliśmy razem. Kiedyś myślałam że coś między nami zaiskrzyło zresztą nie tylko ja bo większośc moich znajomych też. Miałam powody żeby tak myśleć bo on przytulał mnie, niby w żartach ale buziaki mi dawał , kilka razy dzienie pisał do mnie eski ,gdy miałam kłopoty to on wszystko zwalał na siebie. Teraz wszystko sie zmieniło , brakuje mi go strasznie . Nie spotykamy sie już nawet nie widujemy , głupiego sms od niego już nie dostaje :( Nasza grupka przyjaciól sie rozeszła... Pomóżcie mi co mam zrobic ? przestać sie tym przejmować? czy dać mu jakiś znak, że chciałabym aby było tak jak dawnie a może poczkekać na jakiś jego krok??
 

_Miyabi_  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 10:18   

Uważam, ze to wszystko może działo sie za szybko. Z jednej strony chyba powinnaś dać mu jakiś znak, ale z drugiej, on może poczuć, ze jesteś natarczywa i pomyśli, ze przecież musi oddychać. Myślę, ze on powinien wiedzieć, ze Ci sie podoba, ale nic na sile.
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 12:02   

Może napisz do niego SMS'a o treści: "Hej, co tam u Ciebie? Dawno się nie widzieliśmy" Moim zdaniem to nie będzie w żadnym stopniu natarczywe z Twojej strony.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-06, 15:45   

Amaya napisa³/a:

Może napisz do niego SMS'a o treści: "Hej, co tam u Ciebie? Dawno się nie widzieliśmy"

myślę, że jeżeli tak po prostu z ciekawości napiszesz to nic się nie stanie a może akurat Wasz kontakt jakoś się poprawi. Może wtedy zaczniecie jakiś temat.
 

pipi  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 15:48   

tak już pisałam odpisał mi spytał sie co u mnie ja odpisałam i na tym sie skończyło..
 

Cordis  

User



ImiÄ™: Radek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 15:59   

wal do niego wprost ze chcesz zeby bylo jak dawniej
_________________
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-06, 16:04   

Cordis napisa³/a:

wal do niego wprost ze chcesz zeby bylo jak dawniej



Popieram, jeżeli brakuje Ci tej przyjaźni to wydaje mi się, że są rzeczy o które warto walczyć ...

Może nie wal, ale myślę, że szczera rozmowa by coś dała.
 

pipi  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-04, 10:40   

Sylwestra spędziłam z nim po tym wszytskim co między nami wtedy zaszło myślałam że będzimy razem... Ale gdy weszłam z nim na ten temat powiedział żebyśmy zapomnieli o tym co sie wtedy stało sama tez to potwierdziłam:( teraz od pewnego czasu nawet z sobą nie rozmawiamy, nawet sie nie widujemy. Kiedyś myslałam że naprawde coś do mnie czuje ale teraz w to wątpie kiedyś był zazdrosny, i interesował sie co u mnie. Myśle że go juz oleje . Albo poczekam żeby to on zrobił pierwszy krok.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:11   

W sumie to zachowuj się tak jak on. Szybciej zapomnisz i też przestanie Ci zależeć na jakimkolwiek kontakcie z Nim.
_________________
ona umrze martwa.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-02-04, 15:54   

pipi napisa³/a:

Ale gdy weszłam z nim na ten temat powiedział żebyśmy zapomnieli o tym co się wtedy stało sama tez to potwierdziłam



sama to zawaliłaś... :-/ :kwasny:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

pipi  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-05, 10:59   

wiem teraz próbuje o nim za pomnieć spotykam sie z innymi :) ale jakoś mi to ciężko przychodzi...

[ Dodano: 2009-02-15, 08:57 ]
zaczełam sie do niego odzywać(sms) nie mogłam wytrzymać... i znowu po jednym esie którego zrozumiałam tak że chciałbe spędzić ze mna noc to niemoge o nim zapomnieć...;/...swoje milczenie wytłumaczył tym że zawsze pierwszy pisze i teraz czekał czy ja napisze. I co kurde mam zrobić??
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com