Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Missy | 2009-04-16, 20:17

Autor

Wiadomo¶æ

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-06-28, 13:05   Re: Przyjmowanie pewnych wzorów przez muzykÄ™ metalowÄ….

Kebab napisa³/a:

Witam! Ostatnio wkrewia mnie taka jedna rzecz. Usłyszałem o zespole(wiem, że wstyd nie znać)Vader. Słucham ich kawałków i widzę, że w wielu tekstach wyśmiewają,krytykują wiarę w Boga i Jezusa. Czyli narzucają słychaczą satanizm. Wkurzyłem się i odrzuciłem tez zespół, ponieważ jestem człowiekem wierzącym i chodzę do kościoła. Wkurzyłem się, bo lubię ciężką muze. Poszedłem do Empiku na muzykę i patrzę a tu na co drugiej płycie satanistyczne wzory(połamane krzyż Piotra,pentagram itp.). Behemoth? Może nie wyśmiewają Boga,ale napewno ich wystrój z różnymi symbolami, które przedstawiają różne rzeczy też odpada. Więc do cholery jakiego zespołu ciężkiej muzyki death ma słychać Chrześcijanin z nieugiętą wiarą?



To się nazywa pozerstwo i hard-core. Nie potrafią grać dostatecznie dobrej muzyki żeby się wybić więc robią różne rzeczy żeby się pokazać i zdobyć popularność. Większość metalowych zespołów tak robi, chociaż Vader mnie rozwalił tekstem który śpiewają w kółko przez całą piosenkę: God is dead! Hallelujah! xDD

[ Dodano: 2009-06-28, 13:11 ]

TQIT napisa³/a:

Kebab napisa³/a:

Nie mówie żeby śpiewali o Bogu, ale są zespoły , które plują w tekstach na całe Chrześcijaństwo!


http://www.tekstowo.pl/pi...nus_vulgus.html
Takie na przykład?



Nie jest zła nawet piosenka.
A teksty to teksty. Jak w filmie umiera jakiś bohater płaczecie że umarł czy zdajecie sobie sprawę że to aktor który udaje? Do twórczości trzeba podchodzić z dystansem.
A najwiÄ™ksze pranie mózgów to nie muzyka metalowa, która bez żadnej retoryki przekazuje swoje poglÄ…dy np. ,,jeb***‡ Boga!'', tylko KoÅ›ciół, który od najmÅ‚odszych lat uczy dzieci wychowujÄ…c ich na swojej propagandzie. Przez religiÄ™ wiele osób przestaÅ‚o sÅ‚uchać metalu, bo ksiÄ…dz powiedziaÅ‚ że zmienimy siÄ™ w satanistów, bÄ™dziemy zabijać, i możliwe że zÅ‚ożą z nas ofiary xD. Idiota. MówiÅ‚ też że ateiÅ›ci nie idÄ… do nieba, nawet jeÅ›li sÄ… dobrzy za życia. KoÅ›ciół manipuluje i wmawia gÅ‚upie poglÄ…dy! Nie metal.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com