Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-25, 23:48   Puchar ¦wiata w skokach narciarskich 2011\2012

Jak myślicie czy Kamil Stoch zastąpi Małysza i będzie odnosił sukcesy?

Moim zdaniem jest on jednym z faworytów na ten sezon.W poprzednim sezonie wygrał trzy konkursy P¦ czyli wie jak wygrywać,w LGP też spisywał się doskonale.

Kamil mówi,że będzie walczył o pierwszą szóstke w P¦,taki sobie cel wyznaczył na ten sezon,ale uważam,że jest w stanie powalczyć jeszcze o więcej.

Pozostali faworyci.Murowany faworyt to Thomas Morgenstern ostatnio wygrywał wszystko.
Typuje,że to on po raz kolejny zdobędzie Kryształową Kulę.

Walczyć z nim będą próbowali jego kolega z reprezentacji Austrii Gregor Schlierenzauer,to również jest wielki talent i ma olbrzymi potencjał.Młody,a osiągnął bardzo dużo i pewnie dalej będzie osiągał.

W Walke włączy się też pewnie Simon Ammann.Jego naprawde stać na wszystko to w końcu czterokrotny złoty medalista IO.

Nie skreślałbym też Andreasa Koflera,on potrafi świetnie skakać.

Oprócz o czołowe miejsce mogą walczyć Severin Freund,Tom Hilde i może jeszcze ktoś błyśnie.

A Polacy oprócz Kamila nadzieje pokładam w Macieju Kocie,który świetnie skakał podczas LGP.Piotr ¯yła też jest w dobrej formie


Są jeszcze Dawid Kubacki,który potrafi zaskoczyć,Stefan Hula,ale wydaje mi się,że on żadnych większych sukcesów już nie osiągnie,ale próbować może,Krzysztof Miętus też miał obiecujące wyniki podczas sezonu letniego.

Są jeszcze młodzi,ambitni skoczkowie Jan Ziobro,który załapał się do kadry na pierwsze konkursy tego sezonu,są też z młodych Tomasz Byrt,Bartomiej Kłusek,Aleksander Zniszczoł oni napewno nie będą liczyć się w walce o wysokie cele a już napewno nie w tym sezonie,ale mogą pokusić o jakąś zdobycz punktową.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-26, 11:12   

Skoki bez Małysza to nie to samo nawet wtedy, gdyby Stoch bił rekord na każdej skoczni.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 14:13   

Ja uważam tak jak Kamil,że prawdziwy kibic skoków pozostanie przy nich niezależnie od tego kto startuje.
Nierozumiem dlaczego dla kibiców ważny jest tak Małysz.Zgadzam się to był fenomenalny skoczek,w karierze odniósł ogromne sukcesy,ale teraz też możemy odnosić sukcesy,bo mamy grupe skoczków,których na nie stać z Kamilem Stochem na czele.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-26, 23:15   

Skoki narciarskie to nudny sport. Skoczek odbija się od progu i leci, i leci, i leci. Wprowadzony system oceniania za wiatr połowicznie wyrównał szanse związane z podmuchami wiatru.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-27, 16:24   

Skoro tak uważasz....

Ja lubie oglądać skoki.W dzisiejszym konkursie tak bardzo aż mi nie brakowało Małysza.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-27, 16:35   

Nie martw się, Ty również z tego wyrośniesz :-)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-27, 17:46   

O czym ty mówisz ja się o nic nie martwie.

Skoki to jeden z moich ulubionych sportów.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-11-27, 19:29   

Jak dla mnie skoki też straciły magię. Pamiętam w 2002, kiedy wspólnie z całą rodziną oglądaliśmy rywalizację Małysza. To było podniecenie, pamiętam jak dziś. Ale teraz.. nowe zasady zniechęciły mnie do oglądania, a tym bardziej brak Adama.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-27, 19:52   

Czasy gdy Małysz skakał i zdobywał puchary minęły, tak samo jak czasy rodzinnego niedzielnego obiadu spędzone przed telewizorem ze skokami narciarskimi. Już tak mocno jak kiedyś nie śledzę pucharu świata w skokach. Dzisiaj widziałem w Kuusamo. Fajnie, że Kamil zajął 4 miejsce. Zawsze miło jest gdy jakikolwiek Polak świetnie pokazuje się na arenie międzynarodowej i odnosi sukcesy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Zorina

Wymiatacz

nonkoformistka



ImiÄ™: Iwona

Wiek: 36

Do³±czy³: 03 Wrz 2010

Sk±d: z wyobra¼ni

   

Wys³any: 2012-01-04, 09:09   Puchar ¦wiata 2011/2012

Lubię skoki ale zgadzam się z poprzednikiem że nie ma to już takiej magi jak dawniej.
Jak myślicie czy Gregor wygra wszystkie konkursy turnieju 4 skoczni i tym samym powtórzy wyczyn Swena Hanavalda sprzed 10 lat ?
_________________
"Marzenie o czymÅ› nieprawdopodobnym ma swojÄ… nazwÄ™.
Nazywamy je nadziejÄ… "
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2012-01-05, 14:53   

Zorina napisa³/a:

czy Gregor wygra wszystkie konkursy turnieju 4 skoczni



Już wiemy, że nie wygra, ale szkoda mi skoku Stocha w drugiej serii z wczoraj, bo miał duże szanse wygrać, no ale. I tak mu dobrze życzę, bo daje radę chłopak ostatnio.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-01-05, 16:06   

Piracy napisa³/a:


Już wiemy, że nie wygra, ale szkoda mi skoku Stocha w drugiej serii z wczoraj, bo miał duże szanse wygrać, no ale. I tak mu dobrze życzę, bo daje radę chłopak ostatnio.



Po prostu zje*ał. Wystarczyło 120m do tego, aby wygrać. Szkoda, ale myślę, że Kamil jest w stanie skończyć sezon na podium klasyfikacji generalnej.
 

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-01-05, 22:49   

Cytat:

Po prostu zje*ał. Wystarczyło 120m do tego, aby wygrać. Szkoda, ale myślę, że Kamil jest w stanie skończyć sezon na podium klasyfikacji generalnej.


Po prostu puścili go w złych warunkach.
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-01-07, 18:07   

Puścili go w złych warunkach,bo nie jest Austriakiem,coraz bardziej widoczne są przekręty organizatorów P¦.W Innsbrucku skrzywdzono Kamila i Daikiego Ito szczególnie Japończyka,gdyby Austriak tak zawalił skok jak Ito to powtórzyliby serię (konkurs w Oberstdorfie).W Innsbrucku jeszcze jak miał skakać Kofler to poczekano jak się poprawią warunki w przypadku Kamila czy Ito nie było o tym mowy.
Po za tym noty za styl dla Austriaków też są zawsze zawyżone.
¯eby było jasne nie mam nic do skoczków z Austrii,są oni sympatyczni,ale Hofer,Tepes i spółka popełniają coraz większe przekręty na korzyść Austriaków i te przekręty stają się widoczne gołym okiem.
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-01-07, 19:45   

Przykład: Kruczek nie chce puścić Kota, przychodzi Hoffer i stoi przy nim, wywiera presję. To chyba nie w porządku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com