Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:29   

Ale na taki przemijający gatunek zawsze będzie popyt - bo zawsze znajdą się następcy jednosezonówek.
A następcy R+? Ironów? Depeche Mode? Ani widu, ani słychu...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:32   

Cytat:

A następcy R+? Ironów? Depeche Mode? Ani widu, ani słychu...


Za wysoki poziom, ot co :-)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:33   

Cytat:

Za wysoki poziom, ot co :-)


raczej nie operowałabym tutaj określeniami wysoki/niski poziom.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:35   

TQIT napisa³/a:

Za wysoki poziom, ot co :-)



No i właśnie przez to jednosezonówki zawsze będą popularniejsze. Może nie lepsze - a przynajmniej nie wszystkie - ale będa miały więcej odbiorców.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:37   

Iskra napisa³/a:

raczej nie operowałabym tutaj określeniami wysoki/niski poziom.


A ja tak. Zespoły sezonowe są powtarzalne, nie trudno jest zrobić cokolwiek im podobnego.
Jak zauważyła Ostia, nie widać następców wielkich zespołów. Nikt nie znalzał bowiem spodobu by poprawić coś, co jest już wyśmienite. Ludzie wolą słuchać starych a dobrych Ironów niż ich nowych odpowiedników.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:40   

TQIT, ale z drugiej strony nie nam oceniać, co ma wysoki, a co niski poziom. Popowe zespoły/wokaliści też potrafią się trzymać i trzymać - i też będę uważane za wysoki poziom.
To po prostu różnice gatunkowe - ktoś, kto słucha rapu raczej nigdy nie uzna, że zespół death metalowy jest o wiele lepszy niż jego ulubieni wykonawcy.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:49   

Ostia napisa³/a:

Popowe zespoły/wokaliści też potrafią się trzymać i trzymać - i też będę uważane za wysoki poziom.


Ja nie powiedziałem że cały pop jest zły. Znajdą się zespoły które będę uważał za dobre. Ale to wyjątki, tylko wyjątki.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 13:58   

Co do tematu-zwykły popowy zespół jakich dużo na rynku :-)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 14:00   

DenerwujÄ… mnie te dziewczyny.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-05-31, 17:23   

szkoda sensu, tak by powiedziała moja chemica.
i to mimo jej głupoty, pasuje tu.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 22:00   

though napisa³/a:

Ostia przeciez ta ich muzyka to jedynie komercha, a w teledyskach tylko kręcą dupą, nic ciekawego to nie ma przesłania



sama jesteÅ› do dupy

Masz jeszcze jakieÅ› komentarze? To siÄ™ powstrzymaj //TQIT

[ Dodano: 2009-05-31, 22:02 ]

TQIT napisa³/a:

though napisa³/a:

głupie beztalencia kręcące dupą


Nic dodać, nic ujać

Ostia napisa³/a:

Zapewne ma swoich oddanych odbiorców, jak kazdy zespół


Ja tam się nie dziwię że mają fanów. W końcu obecnie nastała taka moda na muzykę, która nie nadaje się prawie do niczego.
Widzę to po otoczeniu, widzę to po forum. I nic tego nie zmieni, ze porządna muzyka została już zapomniana



taaaaaa? pewnie metal i rock to jest.......... do dupy i gorzej, że więcej osób ich słucha niż tych twoich ukochanych to nie moja wina

Pop był - jest - będzie

[ Dodano: 2009-05-31, 22:06 ]

TQIT napisa³/a:

Ostia napisa³/a:

To, co jest dla ciebie, dla mnie porządną muzyka nie musi taką być dla innych ^^


Wiesz, ja nie neguję innych gatunków. Nie jestem fanem rapu, ale nie uważam tego za muzykę do niczego. Nie lubię R+ choć nie uważam że grają źle. Nie lubię reggae i wielu innych gatunków.
Ale nienawidzę muzyki która jest tworzona tylko po to by jej twórcy zarobili. Nie uważam że pieniądze są złe, ale take zespoły jak Feel, Jahnas Brothers i wymienieni przed chwilą są tylko po to by zarabiać. Zadnych ambicji na muzykę która ma coś do przekazania. Coś mądrego.



Takie zespoły jak Feel, Jahnas Brothers są na pewno lepsze od tych dżżży mordów (jak można słuchać czegoś do czego nawet zatańczyć nie można)
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 23:10   

Podoba mi siÄ™ tylko jedna, Jai Ho. Reszta odpada.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-01, 07:49   

Carmillio napisa³/a:

Pop był - jest - będzie


Cóż, zauważ ze muzyka zespołów takich jak Metallica, KAT, Iron Maiden, Led Zeppelin, Guns N' Roses jest słuchana do tej pory. Może ma mniej słuchaczy niż pop, ale trzyma sie na runku dziesiątki lat. I to się nie zmienia.
A pop? Weźmy taki zespół Ich Troje.

Cytat:

W latach 2001-2004 jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych zespołów w kraju.


I co? Ktoś ich pamięta? Za dwa lata nie będzie nic słychać o Feel ani o TPD. Bo ich muzyka przeminie, a rock i metal będą trwać

Carmillio napisa³/a:

Takie zespoły jak Feel, Jahnas Brothers są na pewno lepsze od tych dżżży mordów


Podaj mi choć jeden zespół rockowy w którym wokalista "drze mordę".
Tak łatwo znaleźć?

[ Dodano: 2009-06-01, 08:17 ]

Carmillio napisa³/a:

(jak można słuchać czegoś do czego nawet zatańczyć nie można)


Bo dobra muzyka jest do słuchania. A jak chcesz sobie zatańczyć to sobie puść Disco Polo, Feel, Johnas Brothers czy cokolwiek tego typu, bo do niczego innego ta muzyka się nie nadaje jak widać
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-01, 08:42   

TQIT napisa³/a:

Carmillio napisa³/a:

Pop był - jest - będzie


Cóż, zauważ ze muzyka zespołów takich jak Metallica, KAT, Iron Maiden, Led Zeppelin, Guns N' Roses jest słuchana do tej pory. Może ma mniej słuchaczy niż pop, ale trzyma sie na runku dziesiątki lat. I to się nie zmienia.
A pop? Weźmy taki zespół Ich Troje.

Weźmy sobie taki zespół ABBA, on był i będzie i troszkę więcej osób ich piosenek słucha niż Metallica, KAT, Iron Maiden itp.itd


Cytat:

W latach 2001-2004 jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych zespołów w kraju.


I co? Ktoś ich pamięta? Za dwa lata nie będzie nic słychać o Feel ani o TPD. Bo ich muzyka przeminie, a rock i metal będą trwać


A skąd wiesz co będzie za 2 lata, co jasnowidz jesteś, nie wiesz to nie prorokuj

Carmillio napisa³/a:

Takie zespoły jak Feel, Jahnas Brothers są na pewno lepsze od tych dżżży mordów


Podaj mi choć jeden zespół rockowy w którym wokalista "drze mordę".
Tak łatwo znaleźć?

Jak będzie mi sie chciało to znajde

[ Dodano: 2009-06-01, 08:17 ]

Carmillio napisa³/a:

(jak można słuchać czegoś do czego nawet zatańczyć nie można)


Bo dobra muzyka jest do słuchania. A jak chcesz sobie zatańczyć to sobie puść Disco Polo, Feel, Johnas Brothers czy cokolwiek tego typu, bo do niczego innego ta muzyka się nie nadaje jak widać




Taaaaaaaaa? A Metallica, KAT, Iron Maiden, Led Zeppelin, Guns N' Roses siÄ™ nadajÄ… .....
w ucho nie wpada, szarpidruty i dżży mordy.....
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-01, 10:07   

Carmillio napisa³/a:

w ucho nie wpada, szarpidruty i dżży mordy.....


Którzy? Zeppelini? Gunsi?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com