Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 10:32   Pussycat Dolls

Co o nich sÄ…dzicie, jak dla mnie to ich piosenki sÄ… fajne ale najlepsza Jai Ho.
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:44   

głupie beztalencia kręcące dupą
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:46   

though, jak widać nie aż tak głupie - znalazły sposób na zaistnienie i nieźle się trzymają ^^
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:50   

Ostia przeciez ta ich muzyka to jedynie komercha, a w teledyskach tylko kręcą dupą, nic ciekawego to nie ma przesłania
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:52   

niektóre ich piosenki wpadają w ucho ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:52   

though, każdy zespół, który widzisz w TV, słyszysz w radio, czytasz w gazetach jest komercyjny. Bez komercji o grupie słyszeliby tylko ich członkowie i kilka osób z najbliższego otoczenia : D
Nie gustuję w ich muzyce - wiem jednak, że już jakiś czas na scenie istnieją, więc nie są aż tak głupie. A przekaz? Zapewne ma swoich oddanych odbiorców, jak kazdy zespół : D
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:56   

ja jednak gustuje w zespołach, gdzie nikt nie musi prawie wszystkiego pokazywać, żeby zaistnieć, troche komercji jest potrzebne, ale bez przesady
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 11:58   

Ale widocznie one mają taką muzykę, która kręci się wokół pokazywania ^^
Ja wole cos mocniejszego, aczkolwiek nie mam nic przeciwko "nagim" teledyskom moich ulubieńców <3 ; D
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:00   

Ostia napisa³/a:

aczkolwiek nie mam nic przeciwko "nagim" teledyskom moich ulubieńców


w takiej sytuacji nikt, by nie miałby nic przeciwko
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:10   

though napisa³/a:

głupie beztalencia kręcące dupą


Nic dodać, nic ujać

Ostia napisa³/a:

Zapewne ma swoich oddanych odbiorców, jak kazdy zespół


Ja tam się nie dziwię że mają fanów. W końcu obecnie nastała taka moda na muzykę, która nie nadaje się prawie do niczego.
Widzę to po otoczeniu, widzę to po forum. I nic tego nie zmieni, ze porządna muzyka została już zapomniana
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:10   

Tak samo fanom TPD nie przeszkadza ich kręcenie tyłków : D

[ Dodano: 2009-05-31, 12:13 ]

TQIT napisa³/a:

ze porządna muzyka została już zapomniana


To, co jest dla ciebie, dla mnie porządną muzyka nie musi taką być dla innych ^^
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:20   

Ostia napisa³/a:

To, co jest dla ciebie, dla mnie porządną muzyka nie musi taką być dla innych ^^


Wiesz, ja nie neguję innych gatunków. Nie jestem fanem rapu, ale nie uważam tego za muzykę do niczego. Nie lubię R+ choć nie uważam że grają źle. Nie lubię reggae i wielu innych gatunków.
Ale nienawidzę muzyki która jest tworzona tylko po to by jej twórcy zarobili. Nie uważam że pieniądze są złe, ale take zespoły jak Feel, Jahnas Brothers i wymienieni przed chwilą są tylko po to by zarabiać. Zadnych ambicji na muzykę która ma coś do przekazania. Coś mądrego.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:20   

czy głupie? niezbyt. Robią międzynarodową kariere i trzepią na tym niezłą forse, także co do tego czy są głupie mam pewne wątpliwości.
Po drugie nie każda piosenka musi mieć przesłanie. Wiele to po prostu takie, które szybko wpadną w ucho i są świetne na impreze.
Po trzecie nie dla każdego muzyka to sztuka, niektórzy traktują ją jako sposób na dużą kase i możliwość zwyczajnej zabawy.
Nie to fajne co fajne, ale co sie komu podoba.
Jedni lubią gołe tyłki na teledyskach, inni lubią mhrroook :]
także tyle.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:22   

TQIT napisa³/a:

Ale nienawidzę muzyki która jest tworzona tylko po to by jej twórcy zarobili. Nie uważam że pieniądze są złe, ale take zespoły jak Feel, Jahnas Brothers i wymienieni przed chwilą są tylko po to by zarabiać. Zadnych ambicji na muzykę która ma coś do przekazania. Coś mądrego.



Ale to się sprzedaje ^^ I jest o wiele popularniejsza od R+ czy zespołów, które lubisz Ty. Takie życie :D
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-31, 12:25   

Ostia napisa³/a:

Ale to siÄ™ sprzedaje ^^


I o tym właśnie mówię. Tylko po to tworzona by zrobił się szum i każdy kupował krązki. Zespół jes jeden sezon, przychodzi drugi i podobnie.
Wracając do Rammsteina. To zespół który trwa. Nie jeden sezon, nie dwa. Ich muzyka jest na tyle porządna, ze fanów choć jest mniej, to są wierni. I zespół na pewno nie upadnie przez brak fanów.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com