Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Jamcito  

User


Doł±czył: 24 Lip 2015

   

Wysłany: 2015-07-24, 17:36   Pytanie dotyczÄ…ce zakwalifikowania siÄ™ na studia

W zeszłym tygodniu w czwartek na moim internetowym koncie kandydata na studia uzyskałem status wstępna kwalifikacja. Zgodnie z instrukcją w poniedziałek dostarczyłem komplet dokumentów pod wskazany przez uczelnie adres. Wczoraj kiedy sprawdzałem czy już ostatecznie dostałem się na studia widniał napis kandydat przyjęty na studia.Dzisiaj kiedy chciałem pochwalić się koledze że od października zaczynam naukę na uniwersytecie , zalogowałem się na swoje internetowe konto i zobaczyłem że zamiast pisać tak jak wczoraj kandydat przyjęty na studia jest napisane kandydat zakwalifikowany.Moje pytanie brzmi : czy to nadal oznacza , że jestem przyjęty na studia czy może ktoś z kandydatów z listy rezerwowej mnie zepchnął z listy przyjętych?
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Doł±czyła: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wysłany: 2015-07-24, 17:39   

Pytanie do działu rekrutacji na Twojej przyszłej uczelni. Programy rekrutacyjne są różne. A teraz gorącym okresie przyjęć i rezygnacji często się zawieszają :).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Jamcito  

User


Doł±czył: 24 Lip 2015

   

Wysłany: 2015-07-24, 17:51   

Gdybym to sprawdził dzisiaj przed 14 to pewnie bym się z nimi skontaktował , a tak muszę czekać do poniedziałku.NO cóż mam nadzieję,że do 28 lipca wszystko się wyjaśni kiedy ogłoszą już ostateczna listę na studia.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com