Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:08   

Tylko coby jeszcze pisała spójnej ^^
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:12   

Nie, no po prostu jak ktoÅ› nie ma niczego do dodania w temacie, to chyba niepotrzebne sÄ… komentarze.
Ale mniejsza o to. Ciekawi mnie, która bądź który z aktorów waszym zdaniem, zagrał najlepiej. (pomijając ogólną spójność)?
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:19   

Ostia, jak pisała w pewnym temacie jest z renomowanego liceum oh, chyba zaraz moje serce zaleje słodycz. Dobra dośc tego pierdzielenia. Co ty se laska myślisz, ja też jestem z liceum o wysokim poziomie, a nie zachowuje się ja ty, spuść z tonu. Ona jest arogancką wieśniarą a nie jakąś wykształconą dziewczyną. Piszesz o spójności, a co ty o niej wiesz, jak sama pierdo*** trzy po trzy nie na temat. Taka ostia teraz mnie okrzyczy, w sprawie swojej racji (której nie ma) bo jest z liceum o wysokiej randze. Chyba z wiochy a nie liceum.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:21   

Ostia napisa³/a:

Tylko coby jeszcze pisała spójnej ^^


Ostia.Spójniej nie spójnie ,ale coby jeszcze raz powtórzę :dyskusja wymaga reprezentowania pewnego poziomu inteligencji , wychowania , kultury narazie w tym temacie niczego takiego nie zaprezentowałaś. Nie wychylaj się tak mocno do przodu bo się przewrócisz.
_________________
Drugs&hugs.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:23   

Nie widzicie, że to jakaś stała prowokacja. Jak już na początku tematu przywitalnego napisała.

Ale ponawiam pytanie odnośnie, filmu.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:23   

Slow, Justencjo

sheilven napisa³/a:


tak, chciałam zakomunikować wszystkim wszem i wobec, że znajdzie się jeszcze ktoś, kto nie oglądał tego tak oto wspaniałego filmu.



I odniosłam się do tego, - tak wiec moja opinia nie była wzięta z powietrza. Lepiej już nie pisać, czego jeszcze nie oglądałam, bo wam żyłka pęknie ^^

Slow - daj sobie spokój i poniechaj jakieś dziwnej analizy tego, co potrzeba do prowadzenia dyskusji - bo dla mnie ani to nie jest dyskusja (temat zbyt błahy), ani sama owych poziomów nie spełniasz -.-

PS. Justencja, sama jesteÅ› prowokacja -.-
 

Ostatnio zmieniony przez Ostia 2009-02-03, 20:28, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:27   

Ostia napisa³/a:

I odniosłam się do tego, - tak wiec moja opinia nie była wzięta z powietrza. Lepiej już nie pisać, czego jeszcze nie oglądałam, bo wam żyłka pęknie ^^


Ale tu nie chodzi, ze ja jestem jakaś oburzona tym, że nie oglądałaś tego filmu. Ludzka rzecz. Nikt nie może obejrzeć wszystkich.

Film właściwie oglądałam niedawno, a był kręcony z 8lat temu. To teraz już wiem, co to za film, gdzie Jared Leto tak strasznie schłudł "do roli"... no no faktycznie robi wrażenie.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:30   

Justencjo - to nie naskakuj na mnie i nie wymyślaj jakiś prowokacji ;)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:31   

Ostia napisa³/a:

Slow - nie obrażaj osoby bezpodstawnie, słoneczko.


bezpodstawnie ? Nie mogę się bawić w bezpodstawne obrażanie. Zwróciłam Ci uwagę uzasadnioną nie pisaną od tak bezpodstawnie dlatego ,że lubię , nie lubię się kłócić ,ale pisaną na podstawię Twoich postów w danym temacie.Dalsze rozpisywanie się nie ma już sensu więc teraz ostatecznie.

Koniec.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:31   

Ostia, a co na mój post boisz się odpisać? Co za bardzo ci na ambicje wjechałem, a może miałem racje?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:32   

Slow - powtarzam, odniosłam się do opinii innej osoby, więc twoje tezy legły w gruzach i aż na halach rozległ się huk ich spadania. Jak nie lubisz się kłócić, to nie staraj się analizować nieznanych osób na podstawie kilku postów, bo Freud się w grobie przewraca.

Masz racjÄ™, koniec ;)

//Kotku treść wypowiedzi i to czego ona dotyczy to jedno , poziom wypowiedzi to drugie, umiejętność czytania postów ze zrozumieniem to trzecie. ¦więta trójca. Warto na nią zwrócić uwagę.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:34   

Ostia, a ja pieprzę Freuda bo Freud to niedojda. Czasem trzeba obcych analizować, żeby jak to biblia mówi wyplenić chwasty.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:34   

Straho - a po co mam się wypowiadać, skoro to i tak będzie "okrzyczenie" itp? :) Ty już wbiłeś sobie jakieś urojenia, że jestem z renomowanego liceum, więc doprawdy nic, co napisze, nie sprawi, że przejrzysz na oczy w sprawie mojej osoby, czyż nie? :)

PS. Chcesz mnie poobrażać, to pisz na PW. Nie rób wiochy tutaj, w końcu masz 20 lat. Chyba, że lubisz takie publiczne robienie gnojowiska ^^

[ Dodano: 2009-02-03, 20:35 ]
Straho - to wejdź na nk i sobie wybierz losową osobę do analizowania. Z pewnością twój osąd będzie niezwykle trafny i merytorycznie poprawny oraz niepodważalny : D
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:36   

Ostia napisa³/a:

Justencjo - to nie naskakuj na mnie i nie wymyślaj jakiś prowokacji


Nie chodzi mi tylko o ten temat, jest trochę innych. Ale ogólnie być może szukasz zaczepki. Samo uświadamianie nam w tym temacie. Uważam, że piszemy kiedy mamy jakąś wiedzę na dany temat itp. Ale miło wiedzieć, że nie wszyscy filmem się zachwycają. Tak jak ludzie piszący że kochają ten fil jednoczesnie uwielbiając HSM... normalnie wkurzyć się można, ale badźmy spokojni.
Jesteś tu raczej powyżej średniej wieku i rozumiem, że czasami niektórzy Cię wkurzą...ale pohamować się też sztuka.
Dobra już nie offtopuje.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:37   

Justencjo - ale ja nie musze się hamować, bo i nie wyzwalacie we mnie jakiś negatywnych odczuć ;) Ot, to tylko forum. Internet - tu każdy kreuje siebie na nowo i nie ma w tym nic złego. Ja po prostu nie lubię, gdy ktoś pisze, jaka jestem, chociaż "zna" mnie półtora dnia :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com