Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-08-25, 20:33   Restorder - zamawianie przez telefon

Witam użytkowników forum raz jeszcze! Nie jestem pewien, czy dobrze dobieram dział.

Napisałem appke i potrzebuję ludzi w różnych miastach Polski do jej sprzedaży. Oferuję zysk od umowy, procent od abonamentu i ścisłą współpracę. O co chodzi?

Często w dużych restauracjach spotkałem się z prostym problemem - gdy chce się domówić coś do zamówienia (lub czasem po prostu zamówić pierwszy raz), zwykle trzeba poszukiwać kelnera - najczęściej dokładnie tego, który jest "przypisany" do stolika (tak się dzieje choćby w PizzaHutach). Czasami jest to problemem, szczególnie, jeśli kręci się ich sporo i akurat nie przy naszym stoliku. Poza tym, chyba nadchodzi czas gdy ludzie będą chętniej korzystać ze smartphonów niż odwoływać się do kontaktu z człowiekiem :)

Działanie programu polega na daniu klientowi możliwości zamawiania wprost ze stolika, z użyciem aplikacji. Do tego jednak potrzeba współpracy z restauracjami. Przy użyciu tylko przeglądarki internetowej mogą one sprawdzić dostępne zamówienia.

Zadanie polega na zaproponowaniu współpracy restauracjom w Waszej okolicy. Szczegółowe informacje na privie, jesteście z forum, więc mam więcej zaufania, chętnie wejdę w stałą współpracę, jeśli pomysł się Wam spodoba :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com