Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-28, 22:37   

Czy to pewne na tyle, żeby odhaczyć w moim kalendarzyku Twoich powrotów oraz pożegnań?
_________________
W miękkim futrze kota
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-10-28, 23:14   

Tak, tę ważną datę możesz sobie zaznaczyć. Dzisiaj, bo znalazłem czego szukałem. Nie spamuj, napisałem priv.

Co do wątku - VGA, polecam się podpiąć i poczytać tematy z działu moda, bo masę jest wątków, które poruszają podobny problem. Powodzenia.
_________________
Nie ma mnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-29, 13:41   

Chodzi ci pewnie o szogunów, tak?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

VGA  

User



Do³±czy³: 05 Wrz 2014

   

Wys³any: 2015-12-05, 22:00   

Poszedłem do galerii w mojej zacofanej mieścinie. Tłok jak na ulicy w Pekinie. Wszyscy modnie ubrani i odstawieni. Nawet w większych miastach panuje większa swoboda, a tu nie odróżnicie klienta od manekina. Gdzie oni kupują ciuchy i chodzą do fryzjera, bo chyba nie w Cropp/House i najbliższym zakładzie fryzjerskim na dzielni. Jeśli chodzi o odzież, muszę po prostu znaleźć odpowiadający mi styl, przetestować różne kombinacje, natomiast w pierwszej fazie chcę zadbać także o modną fryzurę i ogólnie o wygląd zewnętrzny. W dzisiejszych czasach to szata(n) zdobi człowieka, postępu nie zatrzymamy i pozostaje się dostosować. Mam namiary na fachowego fryzjera znającego się na modzie, ale dobrze, aby on sam zaproponował fryzurę, jaka będzie pasować do twarzy. Jeśli nie, to proponujecie jakieś zdjęcia przynieść? Przejrzałem lookbooki, ale te stylizacje to przesada w drugą stronę.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-12-05, 23:19   

Zonek11 napisa³/a:

A co sądzicie o gościach z tą kitką na głowie? Wiecie taki kokon :)



To znaczy masz tutaj na myśli taki kucyk na czubku głowy, a wokół jest wygolone?
Moim zdaniem beznadzieja.

VGA napisa³/a:

. Wszyscy modnie ubrani i odstawieni.


Moim zdaniem beznadziejnie wyglÄ…dajÄ….
_________________
W miękkim futrze kota
 

VGA  

User



Do³±czy³: 05 Wrz 2014

   

Wys³any: 2016-03-03, 00:48   

Czeka mnie II faza rewitalizacji. Umówiłem wizytę u fryzjera poleconego na lokalnym forum. Może za szybko podjąłem decyzję. To mały lokal w centrum miasta i on siedzi tam sam. Podobno najlepszy jest w Millenium. Tam chodzą celebryci. Strzyżenie kosztuje o 15 zł więcej. Dowiedziałem się za późno. Tak jest, gdy ciężko znaleźć opinie w sieci, bo klienci polecają sobie fryzjerów pocztą pantoflową. Co teraz?

Pierwszy raz idę do fryzjera z wyższej półki i cały czas myślę, co mi odstawi na głowie, czy będzie stosował jakieś mazidła, a może mnie wygoni z salonu. Nie mam zdjęć fryzur, z katalogu też nic nie wybiorę, bo się nie znam. W Internecie trudno znaleźć fryzurę łatwą w utrzymaniu. Przeważnie kitki typu piłkarz Dawid Beckham i kilka innych nazwisk z telewizorni. Fryzjer w katalogu może mieć to samo.

Po co to wszystko? Czy mogę coś zmienić w życiu? Czy nagle laski zaczną oglądać się za mną na ulicy? To stawka, gdzie coś zyskam, ale wiele stracę. Zyskam modny wizerunek, ale przede mną i tak wiele pracy. Stracę cenny czas na zakupy, fryzjerów, stylistów, półgodzinne układanie fryzury, sztuczny fejm i randki z przypadkowymi dziewczynami, po czym każda cię ostrzyże z ciężko zarobionych pieniędzy i kopnie dla następnego. Pchać się do polityki to też ryzyko. Chyba uległem presji społecznej. Przecież fryzjer osiedlowy strzygł mnie maszynką na 2 cm i efekt nie był aż taki zły. Po miesiącu da się postawić włosy bez żadnego żelu. Trochę wtedy wyglądam jak małpa. A wystarczy nie szlajać się po centrach handlowych i festiwalach. Na mieście i na uczelniach większość jest normalnie ubrana i nosi standardowe fryzury. Widocznie pokemony nie mają co robić po godzinach i łażenie po galeriach to ich jedyna rozrywka. Nawet z menela można uczynić celebrytę, ale nie zmieni to faktu, że dalej będzie menelem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com