Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Domka  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-06-07, 12:45   rezygnacja ze studiów ects

Jestem na I roku studiów, zaliczyłam jeden semestr, sesja letnia przede mną, choć mam już 4 wpisy, bo większość zaliczeń mamy teraz, a nie w sesji. Postanowiłam zrezygnować ze studiów i od października pójść na inne na tej samej uczelni. Czy musiałabym płacić za coś? Nie ogarniam tych punktów ects..
Aa i kiedy tracę status studenta? Od momentu złożenia rezygnacji? Nie chodzi mi o samą legitymację bo wiem że można napisać że się zgubiło i korzystać z niej dalej, tylko pracuje i miałabym niższą stawkę i straciłabym ubezpieczenie nfz. A co jeśli złożę rezygnację dopiero gdzieś we wrześniu? Oczywiście nie zaliczając już niczego
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-06-07, 16:34   

Musisz iść do dziekanatu i się dowiedzieć co i jak. Ale skoro ta sama uczelnia to wydaje mi się, że nie stracisz statusu studenta. Tylko musisz poskładać papiery na iiny kierunek.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-07, 18:24   

Nie jest czasem tak, że punkty, które otrzymałaś w pierwszym semestrze są już "wykorzystane"? Powprowadzali jakieś nowe cuda wianki, systemy i wydaje mi się, że komputer to jakoś podlicza, bo u mnie wciąż widnieją punkty zdobyte na poprzednim kierunku (zdałam tylko pierwszy semestr i przeskoczyłam na inny wydział).
Co do statusu studenta - do września masz podbitą legitymację, więc zniżki nadal lecą. Tylko nie leć w naiwniaka i nie oddaj im jej czasem przy odbieraniu papierów.
_________________
meow
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-06-07, 19:05   

po co chcesz składać jakieś rezygnacje? sami cie skreślą i tyle. Jak przyjdzie pisemne skreslenie wtedy jestes skreslona. Pracodawcy nie mow ze juz nie jestes studentka, po co mu ta wiedza. Będziesz płaciła tylko za rejestrację taką stawkę jak każdy nowy student. Przedmioty przepisza tylko te ktore sie pokrywaja programowo, albo jak zaczarujesz prowadzacego.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-07, 21:05   

Cytat:

Nie jest czasem tak, że punkty, które otrzymałaś w pierwszym semestrze są już "wykorzystane"?



No, one są, ale od wyroku trybunału się za nie nie płaci, więc w sumie mała różnica.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sitromo

User


Do³±czy³: 06 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 09:09   

W dziekanacie wszystkiego siÄ™ dowiesz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com