Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 17:33   Robienie zdjęć nagim Å›piÄ…cym nastolatkom jest legalne (!)

Nie wiem, czy to prowokacja, czy też rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce, ale ruszył mnie znaleziony w sieci artykuł:

Cytat:

Sąd: to zupełnie legalne.

Sąd w Halmstad w południowo-zachodniej Szwecji uznał, że mężczyzna, który zrobił nagie zdjęcia 17-letniej dziewczynie w czasie kiedy spała, nie popełnił przestępstwa - donosi thelocal.se.

Nastolatka spała po imprezie w domu kolegi. Wtedy 49-letni ojciec chłopaka podniósł jej spódnicę i sfotografował intymne części ciała. Początkowo oskarżono go o molestowanie seksualne.

Jednak sąd stwierdził, że w Szwecji nie obowiązuje zakaz fotografowania osób bez ich zgody. Zdaniem sądu dotyczy to także tych, którzy śpią - dodaje portal.


¯ródło: sfora.pl

Zawsze wydawało mi się, że co jak co, ale Szwecja jest krajem, w którym w szczególny sposób respektowane jest prawo dzieci i nastolatków do prywatności i intymności. Po przeczytaniu artykułu zaczynam zastanawiać się, czy rzeczywiście chcę wyjechać tam po studiach do pracy w zawodzie i mieć związane ręce w przypadku, gdy ktoś zrobi takie świństwo mojemu wychowankowi.
Zastanawiam się też, czy niedługo i u nas dojdzie do takiej sytuacji, lub też do obecnej sytuacji w Niemczech, gdzie postuluje się wprowadzenie legalnego molestowania seksualnego dzieci.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-12-31, 17:36   

dla mnie to chore... ten ojciec był jakimś zboczeńcem i powinien zostac ukarany
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-31, 17:36   

też mi się tak wydawało

Cytat:

Zastanawiam się też, czy niedługo i u nas dojdzie do takiej sytuacji, lub też do obecnej sytuacji w Niemczech, gdzie postuluje się wprowadzenie legalnego molestowania seksualnego dzieci.



eee jak to?
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 17:52   

Nataniel napisa³/a:

Zastanawiam się też, czy niedługo i u nas dojdzie do takiej sytuacji, lub też do obecnej sytuacji w Niemczech, gdzie postuluje się wprowadzenie legalnego molestowania seksualnego dzieci.


¯e co?! Molestowanie dzieci legalne? Myślę, że w Polsce do czegoś takiego nie dojdzie. jesteśmy przyszłością tego narodu i nikt nie powinien pozwolić na takie bezprawie. Te niewinne istoty jakimi są dzieci zasługują na zapewnienie im zdrowego bezpieczeństwa.
 

Ostatnio zmieniony przez Irma 2009-12-31, 18:03, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-31, 17:55   

Irma czytaj ze zrozumieniem, postuluje się to nie znaczy, że tak jest..
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 18:06   

Cytat:

eee jak to?


O możliwość legalnego molestowania seksualnego dzieci walczy niemieckie Federalne Centrum Oświaty Zdrowotnej. Co najzabawniejsze, 93% zapytanych rodziców odniosło się pozytywnie do tego postulatu, więc możliwe, że takowy wejdzie w życie, a składa się nań:

- budowanie przez ojców u córek dumy z własnej płci poprzez dotykanie i pieszczenie ich narządów płciowych;
- dziecko (dziewczynka) powinna dotykać poszczególnych części ciała ojca i podniecać go;
- narządom płciowym dziewczynek należy nadawać pieszczotliwe nazwy, dużo o nich rozmawiać i używać tych nazw na co dzień (jako przykład podano określenie "kubeczek miodu" dla waginy);
- należy pozwolić dzieciom na nieograniczoną masturbację, interweniując dopiero wtedy, gdy dziecko zacznie sobie robić krzywdę;
- rodzice powinni jak najczęściej dotykać genitaliów dzieci, co ma zniwelować wszelkie zahamowania seksualne dzieci w starszym wieku;
- należy uczyć dzieci, że nie istnieją wstydliwe części ciała;
- należy uczyć dzieci naśladowania ruchów kopulacyjnych (ponoć jest to wskazane dla rozwoju kilkulatków);
- trzeba uczyć dziecko piosenek o swoim ciele. Przykład (przetłumaczony z języka niemieckiego):

Kiedy dotykam mego ciała, odkrywam, co mam. Mam waginę, bo jestem dziewczynką. Ona nie tylko służy do siusiania. Kiedy ją dotykam, czuje przyjemne mrowienie

Na koniec najciekawsze: W NIEMCZECH POWY¯SZY POSTULAT UZYSKA£ POZYTYWN¡ OPINIÊ PSYCHOLOGÓW DZIECIÊCYCH i został wprowadzony jako lektura obowiązkowa dla rodziców, nauczycieli i przedszkolanek.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-12-31, 18:06   

Do czego to już dochodzi na świecie?!
Mam nadzieję,że to jest tylko prowokacja. :-o
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-12-31, 23:21   

w Szwecji to wiele można..
kobiety w lecie mogą po ulicy chodzić topless.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2010-01-01, 00:53   

Co się dzieje an tym świecie, to się w głowie nie mieści!!! Oby to była prowokacja.... (powtarzam, wiem)
 

PomysłNa¯ycie..

Stały User



Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 01:12   

To tak jakbyś zaprosił kogoś na sylwestra, spoił tą osobę, by zasnęła i robił jej zdjęcia. :->

¯AL, CHORE PSYCHICZNIE OSOBA. SZKODA TEJ DZIEWCZYNY.
Może niech zajrzy na forum, to jej poradzimy...
_________________
¯yje Rapem, Sobą i Tobą. ;*
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-01-01, 01:57   

Dobra ja nie mam pytan co do tego, to juz nawet nie jest chore psychicznie nie wiadomo jak to okreslic dokładniej....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-01, 23:30   

dziewczyna spała, a to on zaczał ją rozbierać i fotografować. powinien płacić odszkodowanie bo w sumie kary w wysokości pozbawienia wolności tutaj nie widze.
_________________
ona umrze martwa.
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-02, 23:30   

Czytając ostatni post Nataniel w tym temacie wydaje mi się jakby to był ,,przepis" na robienie z dzieci przyszłych prostytutek. W naszej kulturze dziecko jest uczone co to wstyd, a nie robienie z siebie seksualnego ,,narzędzia". W dodatku dotykanie ojca przez córkę w intymne miejsca według mnie przekracza wszelkie granice. W tamtym kraju mają zupełnie inny stosunek do nagości. Psychologowie dziecięcy wydali pozytywną opinię do podanych poczynań, a takowe zachowania mogą w przyszłości doprowadzić do braku odpowiedniego rozumienia stosunku seksualnego i pakowaniu się do łóżka komu popadnie.
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 01:00   

jestem za artykulem taka prawda ;)
_________________
Co sie patrzysz ?
 

Malina999  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 05:02   

Ojcowie z córeczkami macanie :[ no to może od razu rodzinne kopulowanie, od czytania takich rzeczy aż mnie trzęsie. Ludzie robią się za bardzo otwarci aż strach jutra.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com