Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 14:30   Rzekome pobicie Biedronia w DzieÅ„ NiepodlegÅ‚oÅ›ci

Przeszedłbym obojętnie wobec tego tematu, gdyby nie stanowisko Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka wobec tej sprawie. Otóż Fundacja przychyla się do zdania Roberta Biedronia, że został pobity przez policjantów. Nie ważne, że jeszcze niczego nie udowodniono policjantom. śledztwo prowadzone przez prokuratorów jest prowadzone. Nie ważne, czy pan Robert Biedroń jest rzeczywiście poszkodowany, czy był też napastnikiem. Ważne dla Fundacji jest to, że jest gejem. Obawiam się, że za niedługo w tym kraju pod przykrywką poprawności politycznej takie osoby mogą robić co zechcą.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-11-13, 15:04   

Przecież już tak jest, a co dopiero Homoseksualny czarny żyd!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-13, 15:07   

Powiem tak szczerze i od serca, homosia to mogli pobić.
Sprawy nie znam, nawet nie śledzę. Ale pobicia zwykłych ludzi przez policjantów są na porządku dziennym.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-11-13, 16:42   

Ludzie. Bez jajec. Biedaczynka poszła na manifestację, ciepała się i dostała pałą po pysku. Wiedział na co się pisze. Wiedział, że spokojnie nie będzie.

A co wzmiankowana organizacja poczęła w sprawie pobicia 3 narodowców (niegorszy człek od geja) przez 10 zamaskowanych bandziorów? : P
_________________
#truestory
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 17:16   

Ojj po prostu policjanci chcieli pomóc.
Przecież pedały lubią zabawy z pałami ;)
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 21:07   

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

Ojj po prostu policjanci chcieli pomóc.
Przecież pedały lubią zabawy z pałami ;)

Spodziewałem się czegoś bardziej na poziomie.

Gejów nie można bić jak też innych ludzi. Chodzi o to, że nie można wierzyć komuś i bronić go tylko dlatego, że jest gejem. Helsińska Fundacja Praw Człowieka wydała już wyrok. Niemalże jak Pan Ziobro.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:35   

Polska katollicki, hipokrytyczny, homofobiczny, atysemicki, rasistowski i ...... kraj.
Gdyby to byl katolik to co bys cie mowili?
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:40   

Moim zdaniem, nie ważne jest czy był to katolik, gej, transwestyta czy inny żyd lub murzyn. Jeśli nabroił, to dostał. A czy faktycznie nabroił okaże się po zakończeniu śledztwa. I tyle. Nie ma ludzi równych i równiejszych. Są tylko biedni i biedniejsi :D
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:51   

stewie napisa³/a:

Gdyby to byl katolik to co bys cie mowili?


Gdyby to był katolik to myślę, że nie dostałby za to, że nim jest. Byłaby to ewentualnie sprawa pobicia człowieka i Helsińska Fundacja nawet by na niego nie splunęła.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 19:20   

Krit napisa³/a:

A co wzmiankowana organizacja poczęła w sprawie pobicia 3 narodowców (niegorszy człek od geja) przez 10 zamaskowanych bandziorów? : P



A jednak chyba gorszy dla pewnym ludzi i organizacji i to dużo gorszy.

stewie napisa³/a:

Gdyby to byl katolik to co bys cie mowili?



Nawet byśmy pewnie o tym nie słyszeli bo co to kogo obchodzi ale geja to już tknąć nie można bo wielka afera i zaraz bierze się za homofobię etc. To jest parszywe jak pod pretekstem homofobii, antysemityzmu, rasizmu i innych pierdół zwykły człowiek jest traktowany gorzej bo nie ma się czym usprawiedliwić. Ale cóż takie czasy.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Zanette  

Stały User

Cherry Blossom Girl



Imię: ¯aneta

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-12-23, 21:29   

Z darmo by nie dostał, to nie Białoruś. Widać jeden z policjantów musiał go rozpoznać a że pewnie gejów nie tolerował to Biedroniowi dołożył. Teraz to ludzie o odmiennej orientacji i tak mają dobrze. W czasie II Wojny ¦wiatowej w ZSRR i III Rzeszy tego typu ludzi zabijano, zamykano w szpitalach psychiatrycznych lub wywożono na zsyłki do ciężkich robót. Dziś odmienne orientacje walczą coraz skuteczniej o swoje prawa ale incydenty nadal się zdarzają...
_________________

 

PullTheTrigger

User


Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 22:32   

A co mnie jego skargi, ważne że dostał oklep. I gdyby nie był gejem też by mi to nie przeszkadzało. No dobra, może nie do końca, bo wkurza mnie, że z Europy tylko reagują jak jakiś zboczeniec złoży skargę, a przeciętnego normalnego Kowalskiego mają głęboko w d.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 23:06   

Zanette napisa³/a:

Z darmo by nie dostał, to nie Białoruś



Byłaś kiedyś na jakiejś manifestacji lub imprezie masowej podwyższonego ryzyka gdzie policja jest dookoła gotowa choćby na najmniejszy Twój ruch. Białorusi do tego nie potrzeba. Masz rację za darmo by nie dostał ale pewnie nie za to, że jest gejem. Mnóstwo ludzi zostaje na takich imprezach pobitych przez policjantów i afery nie ma dlaczego ten człowiek ma większe prawa niż szary obywatel? Dlatego, że jest gejem?

Zanette napisa³/a:

Widać jeden z policjantów musiał go rozpoznać a że pewnie gejów nie tolerował to Biedroniowi dołożył



Tak na pewno nie miał nic lepszego do roboty tylko wypatrywać gejów. Jak się wyrywał to dostał.

Zanette napisa³/a:

DziÅ› odmienne orientacje walczÄ… coraz skuteczniej



Niestety.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

omituinen  

User

...



ImiÄ™: Robert

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 00:09   

Cytat:

wkurza mnie, że z Europy tylko reagują jak jakiś zboczeniec złoży skargę, a przeciętnego normalnego Kowalskiego mają głęboko w d.



Nie wiem, czy wszystkim wiadomo lecz by zostać przez kogoś pobitym nie trzeba się specjalnie wyróżniać, być gejem, innego wyznania lub miec inny kolor skóry wszystko leży w naszej psychice i jak ona została ukształtowana, jeżeli przez wzorce rodem zza Stalina lub Hitlera to zachowanie policjantów można w tym przypadku nazwać homofobią.

Cytat:

Mnóstwo ludzi zostaje na takich imprezach pobitych przez policjantów i afery nie ma dlaczego ten człowiek ma większe prawa niż szary obywatel? Dlatego, że jest gejem?


Większe prawa, ponieważ złożył wniosek do prokuratury o znęcanie się / pobicie ?


Cytat:

...wkurza mnie, że z Europy tylko reagują jak jakiś zboczeniec złoży skargę, a przeciętnego normalnego Kowalskiego mają głęboko w d.



Poczytaj proszę w internecie a zobaczysz, że zwykły Kowalski również może liczyć na sprawiedliwość i reakcję ze strony EU jeżeli pojawi się tam skarga ;)


Cytat:

Polska katollicki, hipokrytyczny, homofobiczny, atysemicki, rasistowski i ...... kraj.



¦więta racja.

A tak coś od siebie jeszcze... Polska wchodząc do Unii Europejskiej zobowiązała się przestrzegać jej prawa a prawo do nietykalności osobistej gwarantuje również Konstytucja RP - rozumiem pana Biedronia i na jego miejscu zrobiłbym to samo wytaczając sprawę tym, którzy zamiast chronić prawo i obywateli złamali je.
Nikt tu nie jest ważniejszy, każdy ma takie same prawa i pod takie samo prawo podlega!
_________________
Rakastan Suomi
 

PullTheTrigger

User


Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 00:14   

Cytat:

to zachowanie policjantów można w tym przypadku nazwać homofobią

A czego ci policjanci mieliby się bać?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com