Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:38   

to wszystko ok :oczami:
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:42   

mam nadzieje...
 

metalowa  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:43   

no to faktycznie wychodzi na to ze z Tobą jest wszystko ok :) jak ktoś wczesniej wspomnial sprobujcie czegos innego. Czegos czego i tobie i jemu sprawia przyjemność
_________________
Gdy wiesz że twój czas jest zamknięty w dłoni
Może wtedy zaczniesz wierzyć
¯e życie tam na dole to tylko dziwna iluzja
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:46   

dzięki wszystkim za pomoc:*
 

czlowieczek  

User


ImiÄ™: Tadek

Wiek: 35

Do³±czy³: 07 Lip 2009

Sk±d: KRAKÓW

   

Wys³any: 2010-04-07, 21:48   

Nie myśl o tym jakie to uczucie ... To musi być spontan .. nie myśl o tym co on robi tylko o rzeczach przyjemnych ... nie spinaj się i do przodu ..byc może za bardzo o tym myślisz
_________________
¯ycie to walka ..
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-04-07, 22:46   

czlowieczek napisa³/a:

Nie myśl o tym jakie to uczucie ... To musi być spontan .. nie myśl o tym co on robi tylko o rzeczach przyjemnych ... nie spinaj się i do przodu ..byc może za bardzo o tym myślis



aaa oddaj sie uczuciom.. zamknij oczy i pomyśl "jest tak zajebiścieeee" powinno dużo pomóc :] ogólnie wydaje mi się, że jesteś spięta, rozluźnij się a będzie git. Tak samo jeśli bardzo tego chcesz to też nie będzie okey.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 22:58   

Spokojnie wszystko przyjdzie z czasem. Z czasem on zobaczy co dla Ciebie jest najprzyjemniejsze oboje się wyluzujecie i będzie ok. Grunt to cierpliwość i spokój. Trzeba podejść do tego bez stresu, a będzie tylko lepiej.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

xxxmoniskaxxx  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Kwi 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-04-09, 12:24   

hmm nie wszystkim to samo sprawia przyjemność więc musicie eksperymentować:) nie mam na myśli od razu jakiś wynalazków itp ale po prostu coś innego, coś inaczej, może należy coś zmienić, z czasem oboje się nauczycie co sprawia wam największą przyjemność i będzie ok :)
_________________
Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny, a całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy...połowy samego siebie...
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-10, 15:08   

Uwielbiam orala, nie rozumiem, jak można się tego brzydzić? kocham lizać cipkę i mieć robionego loda, najbardziej kiedy stoję, ale niekoniecznie.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

darecki  

Wymiatacz

Filozof



Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Wrz 2009

Sk±d: Z Daleka

   

Wys³any: 2010-04-10, 18:29   

xxxmoniskaxxx napisa³/a:

hmm nie wszystkim to samo sprawia przyjemność więc musicie eksperymentować:) nie mam na myśli od razu jakiś wynalazków itp ale po prostu coś innego, coś inaczej, może należy coś zmienić, z czasem oboje się nauczycie co sprawia wam największą przyjemność i będzie ok :)



Dokładnie tak... Z czasem poznacie własne ciała i wtedy będzie już tylko coraz lepiej. Nie załamuj się, róbcie to w rożnych pozycjach, i niech on za każdym razem stara sie to robic inaczej. W końcu zobaczysz co sprawia ci największa przyjemność a co ci przeszkadza.
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-10, 19:11   

Montslaveden napisa³/a:

Uwielbiam orala, nie rozumiem, jak można się tego brzydzić? kocham lizać cipkę i mieć robionego loda, najbardziej kiedy stoję, ale niekoniecznie.



a czy ja powiedziałam że się tego brzydze?
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-10, 20:49   

maalinka17 napisa³/a:

a czy ja powiedziałam że się tego brzydze?



OMG! w ogóle to nie w tym temacie miało być,...

ehh

:oczami:
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-11, 21:02   

Montslaveden napisa³/a:

OMG! w ogóle to nie w tym temacie miało być,...

ehh



Ty raczej nie jestes w temacie bo pisanie że lubisz lizać ani troche mi nie pomaga ;]
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-12, 11:59   

Dobra już nie wyszczególniaj, co?...no

:-> :]
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-04-21, 22:33   

Dzisiaj w najnowszym Playboy'u czytałem artykuł nt. robienia laski. Nie będę streszczał, ale inaczej to sobie wyobrażałem. ¯e niby kobiety to lubią itp.
Najlepsze było ostatnie zdanie - ale to faceci robią lepsze laski. Umarłem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com