Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 19:52   Seks oralny

Hej. Mam 17 lat i od pół roku jestem ze swoim chłopakiem. Ostatnio zaczęliśmy myśleć o seksie oralnym. Kiedy w końcu do tego doszło to on był zachwycony, a ja nic a nic nie czułam. Powiedziałam mu o tym, więc chciał mnie zadowolić palcami.. Przez chwile to nawet było przyjemne ale później sprawiało tylko ból. To ze mną jest jakiś problem czy to on źle to robi?
Prosze pomócie, bo to mi spać nie daje.. a nie chciałabym żeby nasz związek się rozpadł z powodu seksu.. bardzo go kocham.
:-(
 

metalowa  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:01   

dopiero zaczynacie wiec to oczywiste ze odrazu nie bedzie wszystko idealnie :) hm jesli cie bardzo boli moze jestes zbyt spieta? i powinnaÅ› siÄ™ bardziej rozluznic?
pogadajcie o tym na spokojnie i nie przejmuj siÄ™ tym tak bardzo skoro sie kochacie wasz zwiazek nie rozpadnie sie z tego powodu
wytlumacz mu to i wyjaśnij w czym problem :)
_________________
Gdy wiesz że twój czas jest zamknięty w dłoni
Może wtedy zaczniesz wierzyć
¯e życie tam na dole to tylko dziwna iluzja
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:04   

Robiliśmy to już kilka razy i za każdym to samo. Wszystkie dziewczyny przy seksie oralnym są w niebie a ja nie wiem jak sie zachować. Czy udawać że mi sie podoba czy powiedzieć że nic nie czuje. Ale boje się mu mówić bo wtedy on nastepnym razem tez sie zestresuje i wogole nic z tego nie wyjdzie...:(

Pierwszyn razem to sie przyznam ze troche sie denerwowałam ale później już ani troche..
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:06   

Podpowiem ci dziewczyno a może rówieśniczko?Po prostu z czasem przestanie boleć, a że na początku boli to norma.Na początku zawsze boli,to jest jak nowe buty ubierzesz je to cię cisną a z czasem przestają być ciasne.Ale ja tam nie wiem bo nie jestem dziewczyną,opowiadam to z przeczytanych tekstów i innych artykułach związanych z sexem.
btw.dziwaczne porównanie,jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:08   

Z tym bólem to pewnie tak.. ale dlaczego nie czuje nic kiedy on " mnie liże "
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:16   

maalinka17, moze idz do lekarza czy cos? nie jestem ekspertem i nie chce Ci nic wmawiac ale moze jest cos nie tak z Twoim narzadem.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:20   

naoliwij sie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:22   

nie rozumiem co masz na myśli
 

metalowa  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:24   

nie musisz isc odrazu do lekarza jak juz wczesniej wspomnialam dopiero zaczynacie uczycie sie swoich cial
nie kochana nie udawaj przed swoim chlopakiem bo jak sie domysli to moze go to urazic
to twoj chlopak przeciez sie kochacie powiedz mu o swoich pragnieniach wspomnij tez jakbys chciala zeby to robil jak ci sie podoba :) i nie wstydz sie mu tego powiedziec
i podczas seksu nie skupiaj sie na tym czy wyjdzie czy nie i czy wszystko jest okej daj sie poniesc chwili :) kurcze... nie wiem jak ci to wytlumaczyc :(
_________________
Gdy wiesz że twój czas jest zamknięty w dłoni
Może wtedy zaczniesz wierzyć
¯e życie tam na dole to tylko dziwna iluzja
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:26   

nasmaruj sie tam. bedzie fajnie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:26   

na pewno wiesz, co Ci sprawia przyjemność. zamiast stresować się i udawać, delikatnie go nakieruj...
_________________
meow
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:32   

Właśnie o to chodzi że ja nie wiem co sprawia mi przyjemność bo kiedy on to robi to nawet nie jestem w stanie stwierdzić co robi jezykiem... zupełnie tak jakby nic nie robił
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:34   

to skoro Tobie nie odpowiada ten rodzaj seksu, spróbujcie czego innego. kto powiedział, że musisz to lubić? może z czasem przyjdzie. nie łam się, bo nie ma powodu. chłopakowi kitu nie wciskaj, tylko powiedz, jak sprawa stoi i tyle.
_________________
meow
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:34   

a jak sobie wkladasz palca to cos czujesz?
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

maalinka17

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 20:35   

czuje
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com