Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

atlantyd123

User


Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 00:00   Seks trwa za dÅ‚ugo dla mnie....

Nie wiem czy macie podobny problem, to trochę głupie, ale w końcu forum jest anonimowe...
Czy to normalne, że kocham się z dziewczyną 40 minut? Czasami pół godziny... Dla mnie to trochę długo, chciałabym, żeby to trwało krócej... może ja coś źle robię?? Chyba, że to normalne? Ile mniej więcej trwa stosunek, bez gry wstępnej... wiecie o co chodzi...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 00:03   

atlantyd123 napisa³/a:

Czy to normalne, że kocham się z dziewczyną 40 minut? Czasami pół godziny... Dla mnie to trochę długo, chciałabym, żeby to trwało krócej... może ja coś źle robię??


Ale, że co? kondycją wysiadasz? bo nie rozumiem. Dlaczego chcesz krócej ?
U każdego stosunek trwa różnie, jeszcze nie stworzono norm czasowych dla seksu...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 00:06   

Dużo osób jest zwolennikami długiego i namiętnego seksu raz w tygodniu, a inni 15 minut po 3 razy dziennie. I dużo par się nie rozumie przez to, i to jest jeden z poważniejszych problemów łóżkowych.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2010-01-29, 00:19   

atlantyd123, po prostu skończ wcześniej jak się męczysz. Kobiecie i tak nie dogodzisz za kazym razem, a 40 minut machania może zmęczyc;p. Chodzi mi o sam 'właściwy' seks, a nie to co jest przed;).
 

M!chal  

Wymiatacz

madry inaczej



Imię: MIchał

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Lut 2009

Sk±d: z przysz³osci

   

Wys³any: 2010-01-29, 08:16   

inni sie martwia ze robia to za krotko a ty nazekasz ze za długo chłopie chciałbym tak jak ty miec :wstyd:
 

lil_bunny  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 28 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 11:37   

40 minut bez gry wstepnej? to znaczy 40 min samego...?

uoo...


a tak na powaznie to jesli cos jest nietak, to czemu sie chlopcze meczysz? to naprawde dlugo, wiec skoncz kiedy potrzebujesz. Jestes w pelni usprawiedliwiony. ;>
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-01-29, 11:55   

jezeli chcesz krotszy stosunek to dluzej poświęćcie na grę wstępną, będziecie bardziej napaleni to szybciej dojdziecie
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

ente  

Stały User



Do³±czy³a: 20 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 13:18   

Cytat:

Czy to normalne, że kocham się z dziewczyną 40 minut? Czasami pół godziny... Dla mnie to trochę długo, chciałabym, żeby to trwało krócej... może ja coś źle robię??


WTF? :-o
Nie wiem, czy to literówka, czy nie, ale jeśli jesteście lesbijkami, to radzę z nią pogadać, dziewczyny się dogadają między sobą w tej sferze :mrgreen:
_________________
Whatever doesn't kill you, simply makes you... stranger.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 15:27   

40 minut to nie jest długo, uważam że to optymalny czas.Mi zdarzało się dłużej.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

rozczochrany

Stały User



Do³±czy³: 01 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 15:57   

Czterdzieści minut to na prawdę nie jest dużo, po prostu pewnie wysiadasz fizycznie.
Zmieniajcie częściej pozycje, może częściej spokojnie, niekoniecznie szybko.
A jeśli na prawdę Ci to bardzo przeszkadza, to skończ szybciej, a dziewczynę potem trochę popieść, żeby też była zadowolona.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 16:20   

Jak bedziesz na kazdym forum zakladac ten sam temat do tego raz jako facet a raz jako kobieta to w koncu zapomnisz jakiej jestes plci.
Tak jak Ci juz pisalam na innym forum dla mnie to wyglada jak prowokacja.
Jezeli jednak to prawda to pogadaj ze swoja partnerka/ swoim partnerem. Jezeli w lozku cos jest nie tak to trzeba o tym rozmawiac.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-29, 18:26   

może również dziewczyna chce mieć orgazm? bo chętnie pewnie zakończył byś po twoim i koniec ;/
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

rozczochrany

Stały User



Do³±czy³: 01 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 09:11   

jr_ napisa³/a:

może również dziewczyna chce mieć orgazm? bo chętnie pewnie zakończył byś po twoim i koniec ;/



Chyba może skończyć i potem popieścić dziewczynę? Rzadko kiedy się zdarza, że dziewczyna ma orgazm podczas normalnego stosunku, a właśnie przez pieszczenie łechtaczki.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 16:58   

Długi seks jest świetny (nieważne, czy nieustanny, czy raz po razie), jeśli potrafisz panować nad sobą na tyle, żeby kontrolować wytrysk, to plus dla Ciebie, i dziewczyna pewnie się z tego cieszy. :oczami:
Jeśli masz ochotę na szybki seks, a masz problemy z osiągnięciem orgazmu, skup się na pozycji, która daje Ci najwięcej przyjemności, lub zgotuj swojej partnerce dłuuugą i namiętną grę wstępną. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 18:10   

jr_ napisa³/a:

może również dziewczyna chce mieć orgazm? bo chętnie pewnie zakończył byś po twoim i koniec ;/


Przecież nie wspomniał nic o niej :-)
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Ostatnio zmieniony przez ojzu 2010-01-30, 18:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com