Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Zwai  

User

!Loża Szyderców!



Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lip 2010

Sk±d: £.

   

Wys³any: 2010-07-23, 00:44   

ja miałem tekst tylko że mnie podmieniono w szpitalu nic po za tym :mrgreen: ownage
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:53   

kapusta, bocian :p
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-26, 18:15   

kurcze jakos w ogóle nie pamiętam tej kwestii :-o Ale chyba cos mi bocian świta. Natomiast moja starsza córka jak byłam w ciąży z młodszą zapytała skąd ona tam się wzieła i jak wyjdzie z brzucha. No więc opowiedziałam jej że w brzuchu u kobiet jest taka specjalna komórka jakby jajeczko z którego powstaje dziecko. A wychodzi poprzez nacięcie brzucha. No i wszystko było fajnie przyszłam ze szpitala i córka mówi "ale gdzie masz blizne na brzuchu po tym nacięciu"??? :-o No i zaczełam coś tam ściemniać, że teraz jest tyle kremów i maści że po prostu blizna znika i nie ma śladu po niej. Na razie wystarczy. Więcej pytan nie ma. :mrgreen:
 

Gabrielle1912
[Usuniêty]

   

Wys³any: 2010-07-26, 18:25   

Mi mama mówiła, że to się samo robi xD. ¯e nagle mamusia ma w brzuszku maluszka, a później go rodzi i jest ;x.
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-26, 21:07   

Mnie mówili, że wychodzą z brzucha bo rodzice bardzo się kochają (emocjonalnie rzecz jasna;p) bez szczegółów jakiś . :mrgreen: xd
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

Pimple

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 18 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-26, 23:40   

Mi mówili, że przyniósł mnie bocian, a siostrze, że znaleźli ją w kapuście.
Potem było coś o tym, że jak się dwie osoby kochają to się mocno przytulają i jest dziecko.
_________________
któregoś dnia może mnie nie być po prostu załóż
przypomnisz mnie sobie
ale nie czuj żalu,
życie się będzie toczyć i tak pomału,
wytrzesz z łez oczy MNIE NIE ¯A£UJ!
 

Tequila  

Wymiatacz

stare czytadło



Imię: Małgosia

Wiek: 38

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-27, 00:52   

Dziwni są wasi starzy. Moi przez wzgląd na zawód opowiedzieli mi naukowo (no adekwatnie do wieku) jak to się dzieje, począwszy od stosunku poprzez zapłodnienie i rozwój dziecka. Skrzywdzone dzieciństwo chyba miałam jakieś.
_________________
Przychodzę, by wchłonąć Twe usta, i by za włosy Cię powlec w świt, cały w perłowych muszlach.
 

Armina

User



Do³±czy³: 31 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-31, 18:47   

websti napisa³/a:

Pamiętam, że różnie mówili. Czasem, że bocian przyniósł, czy podobne. Lecz takie najbardziej prawdziwe, to chyba było, że dziecko "wychodzi mamusi z brzuszka, bo rodzice bardzo się kochali" (emocjonalnie!) Bez zbędnych szczegółów. Potem musiałem dowiadywać się na własną rękę. :-D



Mi mówili to samo :-D
 

Vayi  

Stały User

Believe!



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Lip 2010

Sk±d: Pomorskie

   

Wys³any: 2010-07-31, 19:04   

Mi zawsze gadali że bocian, a w przedszkolu że z kapusty :<.
Starsi bracia mnie dopiero później uświadomili.
_________________
Wanna live a life like you somehow,
Wanna make your sacrifice worthwhile.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-31, 19:08   

Nie wiem ja się dość szybko dowiedziałem skąd się biorą dzieci pamiętam zaskoczoną i przerażoną minę matki jak jej powiedziałem xD
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-31, 20:48   

U mnie bylo najpierw kapusta/bociany potem ze brzuch starej. A potem sam sie dowiedzialem. Jak by mnie moje dziecko zapytalo to bym powiedzial idź młody do mamy albo dzieci biorą sie z mamy idź do niej to ci wytłumaczy.
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2010-08-01, 01:49   

ja od małego wiedziałem do czego służy siusiak :mrgreen:
_________________
Miłość nie zna granic...
 

Michal1795  

User

MisieK


Imię: Michał

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Maj 2009

Sk±d: £ód¼ DBWA

   

Wys³any: 2010-08-08, 15:13   

Moja mama zamsze mówiła "na razie jest za wcześnie na takie tematy..." nawet jak się spytałem mamy co to jest prezerwatywa bo w sklepie usłyszałem jak ktoś to kupuje to usłyszałem to samo...ale potem przypadkowo w wieku chyba 10 lat znalazłem playboya u mojego wujka w domu i wtedy wszystko było jasne ;D
 

Krystian1234

User


Do³±czy³: 08 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 17:24   

Mi mama powiedziała prosto z mostu jak się urodziłem jak jeszcze chodziłem do przedszkola. Poza tym uważam że nie powiedzeniu dziecku o takich sprawach jest tylko dowodem ich nieodpowiedzialności bo dziecko prędzej czy póżniej się dowie a lepiej chyba od rodziców niż od kolegów . :[
 

JagodowaJagodzianka  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 16:51   

Mi mama mówiła, że gdy rodzice się kochają, to w brzuchu mamy pojawia się dziecko. :D W sumie nie mijała się z prawdą.. to ja myślałam że chodzi o miłość emocjonalną :p Potem jak byłam w drugiej klasie podstawówki normalnie mi powiedzieli.