Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-26, 20:47   Skok na bandżi

Jak to jest z tym bandżi? Opiszcie swoje wrażenia przed i po.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Plo2121  

Stały User

Www.Cs-4Fire.Xaa.PL



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Na koñcu ¶wiata...

   

Wys³any: 2011-06-26, 11:36   

No zależy skąd skaczesz :) ja np. skakałem z dźwigu jak wjechałem na górę to strach mnie obleciał. Wyobraź sobie stać na 10 pietrze bloku na dachu i skoczyć :), ale jakoś poleciałem z adrenaliną i fajnie dyndałem haha
_________________
Kobieta cię urodziła więc nie masz prawa jej poniżyć.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:19   

Ja właśnie nie skakałam, ale w przyszłości mam zamiar. ;]
Też zastanawiam się czy jak stanęłabym u góry czy bym się odważyła...
Kolega i dwie koleżanki skakały i żyją, mówili że było fajnie i że chcieliby to powtórzyc.
Wiele jest takich przypadków że wyjedzie się na górę i nie skoczy... I podobno najgorsze jest to jak się już zleci i znów tak szarpnie do góry. -.-
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Plo2121  

Stały User

Www.Cs-4Fire.Xaa.PL



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Na koñcu ¶wiata...

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:21   

No przykładowo wyobraź sobie że stoisz zamyślona a tu szarpnęło cię za ciało i do góry te same uczucie :D, Ale tam na górze niema co się bać odważysz się raz i przeżyjesz niesamowitą adrenaline i dla tego twoi koledzy i koleżanki chcą to powtórzyć
_________________
Kobieta cię urodziła więc nie masz prawa jej poniżyć.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:27   

No myślę że kiedyś się odważę, na pewno będzie fajnie bo adrenalinę to ja akurat kocham. ;]
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Plo2121  

Stały User

Www.Cs-4Fire.Xaa.PL



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Na koñcu ¶wiata...

   

Wys³any: 2011-06-26, 12:31   

No to właśnie skoki na bandżi są dla takich osób jak ty tylko do tego trzeba odwagi ale w takich chwilach gdy stoisz na górze zapięty/a pod line nie myślisz co będzie tylko żyjesz chwilą i lecisz :D
_________________
Kobieta cię urodziła więc nie masz prawa jej poniżyć.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-27, 14:01   

Ja prawdopodobnie nie odważyłbym się na taki skok. Głównie z tego względu, że mógłbym później skoczyć z wysokości bez zabezpieczenia, tak z przyzwyczajenia.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-27, 14:18   

2 lata temu jak byłem w Bułgarii, spotkałem się z maszyną, która była przeciwieństwem skoków na bandżi. Wchodziło się na trampolinę, mocowali cię do lin, które naciągały się przez parę minut i wyrzucały cię w powietrze na ~50-60m. ¦miesznie się patrzyło na ludzi, którzy wchodzili na to urządzenie pewni siebie, a jak wracali na ziemię mieli mokre plamy w kroczu, przestrach w oczach :-D .Co to zwykłych skoków na bandżi, kiedyś na pewno spróbuję.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-27, 14:21   

Chyba nigdy bym się nie odważyła. Mdli mnie na sam widok skaczących ludzi. Na górze zapewne wpadłabym w histerię. Mam jednak kolegę w grupie, który jest wręcz fanatykiem skoków na bandżi. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2011-06-27, 14:56   

Chciałabym skoczyć, ale mieszkam w takim mieście co nie ma nawet głupiego baru. Więc ciężko widzę mój skok na bandżi.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-27, 15:26   

Kahana napisa³/a:

Chciałabym skoczyć, ale mieszkam w takim mieście co nie ma nawet głupiego baru. Więc ciężko widzę mój skok na bandżi.


Zapewne na tym zadupiu kursują pociągi, także nie widzę przeszkód w dotarciu do miejsca X, gdzie obecnie można skorzystać z podobnej usługi. Nie wielu większych imprezach można za grosze skoczyć na bandżi.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com