Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Apokalipsa  

User



Wiek: 29

Doczy: 19 Lip 2010

   

Wysany: 2010-07-20, 20:27   Spodnie Jeansowe o dużej długości

Hej , mój problem polega na tym że nigdzie nie mogę kupić spodni o długości nogawki około 120cm , w większości kończą sie na 114-115cm a takie są na mnie za krótkie. Jeśli już coś znajdę to są to proste klasyczne więc odpadają , chodzi mi o coś bardziej wyróżniającego , przetarcia , zwężenia , napis , wzór , pomięcia itp. Znalazłem jedynie coś takiego co o nich myślicie ? LINK
Może macie linki do jakiś sklepów internetowych albo jakieś konkretne firmy w galeriach ?
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-07-20, 20:33   

Te które pokazałeś są nawet ciekawe, nie powiem. Ale może to urok zdjęcia : ).
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



Imię: Tomek

Wiek: 30

Doczy: 23 Lut 2010

Skd: Lublin

   

Wysany: 2010-07-20, 21:10   

ja bym takich raczej nie kupił. Nie podobają mi się..
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



Imię: Klaudia

Wiek: 28

Doczya: 22 Cze 2010

Skd: Kraków

   

Wysany: 2010-07-20, 23:31   

Wiesz zawsze możesz oddać przydługie spodnie które Ci się podobają do obcięcia nogawek :) Dużo ludzi tak robi.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

beretpaździocha

Stały User


Doczy: 29 Cze 2010

   

Wysany: 2010-07-21, 11:13   

Są firmy które przerabiają spodnie. Więc możesz kupić zwykłe i dać im do przeróbki, żeby się wyróżniały. Bedziesz mieć pewność, że nikt takich nie ma :P Albo zerknij na aukcje w necie, tam też się zdarzają nietypowe rozmiary. Ewentualnie w C&A w galeriach. Tam jest spory wybór różnych rozmiarów spodni. Ale teraz lato więc pewnie z długimi dżinsami jest słabiej.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-07-21, 14:26   

Nawet-nawet te spodnie, ale nie na moją kieszeń.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Apokalipsa  

User



Wiek: 29

Doczy: 19 Lip 2010

   

Wysany: 2010-07-21, 15:01   

No fakt że są troche drogie , ale tylko takie znalazłem. Najbardziej chodzi mi o jakieś marki , sklepy które mają w ofercie jeansy o dużej długości.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com