Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

19Leo94  

User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Kwi 2010

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2010-06-05, 17:17   Sposób na pÅ‚aski brzuch :]

Mam do was pytanie :P
Chciałbym nieco schudnąć. Na razie chodzę tylko na basen raz w tygodniu na 2h. Wiem że to raczej mało dlatego chcę spytać was co jeszcze byście polecali. Nie wiem może jakieś bieganie po południu? Albo jakieś inne sposoby. I trzeba by stosować jakieś diety? Fast foodów już nie jem od jakiegoś czasu z góry mówię xD
 

erwin

Stały User


Do³±czy³: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-06-05, 17:44   

http://www.kulturystyka.o...php?storyid=176

trudne w stosowaniu [tzn dla mnie :oops: ] ale podobno działa super.
 

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-06-05, 17:49   

brzuszki :-D
_________________
www.no-algebra.blog.onet.pl
 

Kcpsi$

User


Do³±czy³: 05 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-05, 18:37   

No mam ten sam problem :] ale yero misa jedznie biae i 6 posilkow malych dzziennie i 10 kilo w 3 tygodnie sorz za ortografie ale klawia szfankuje :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:
 

Max

User


Do³±czy³: 07 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-06-05, 18:55   

Zdecydowanie polecam bieganie i brzuszki... 6 weidera jest mało przydatna jeśli chce się schudnąć, bo ona ma wzmocnić mięśnie a nie spalić tłuszczyk... jeśli chcesz schudnąć to biegaj codziennie... chudnąć zaczyna sie dopiero po 20 min biegu... wcześniej organizm nie korzysta z zapasów(tłuszczu) ale z substancji odżywczych dostarczanych na bieżąco... jesli chcesz szczególnie schudnąć na brzuchu to polecam bieganie a później brzuszki... serie brzuszków dopasuj sam... najlepiej jeśli na drugi dzień będziesz czół ze ćwiczyłeś ale nie będzie to jakiś wielki ból mięśni...
 

madeinchina  

User



Wiek: 24

Do³±czy³a: 01 Cze 2010

Sk±d: z piwnicy u dziadka

   

Wys³any: 2010-06-05, 19:04   

Jedz często, a mało i w tych samych porach dnia.
_________________
tak czy siak, nieważne
 

iTom  

User

Forumowy spamer



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Cze 2010

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2010-06-05, 19:21   

Więc tak.

Jemy mniej, a zdrowiej. Cztery posiłki dziennie (śniadanie, 2 śniadanie, obiad, kolacja). Nie podjadamy między tymi posiłkami. Pij dużo wody mineralnej.

Druga sprawa to ćwiczenia. Na płaski brzuch jak najbardziej "Szósta Weidera"

www.a6weidera.pl

www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM poradnik wideo.

Sam ćwiczyłem, są niezłe efekty. :cool:
 

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-05, 19:38   

Aeroby, czyli ćwiczenia aerobiczne na spalenie tkani tłuszczowej (bieganie, pływanie, RUCH), wszelakie ćwiczenia na wszystkie mięśnie brzucha (de facto nie tylko mięśnie proste brzucha, bo i skośne, etc.), odpowiednie odżywianie (dieta wysokobiałkowa, ew. redukcja, ale na tym masy mięśniowej nie zbudujesz lub po prostu niejedzenie fast foodów, słodyczy, cukru, pustych węglowodanów, tłuszczów w dużej ilości) - jeżeli do tego się zastosujesz, to już tylko zostaje motywacja i odpowiedni trening.

Jeżeli masz:
- dostęp do siłowni: brzuszki skośne, brzuszki zwykłe, unoszenie nóg (czy na drążku w zwisie, czy na skośnej ławce, czy w podporze), skłony boczne (z obciążeniem), czy skręty tułowia (z obciążeniem albo na drążku).
- tylko chatę bez zaopatrzenia: brzuszki skośne, proste, unoszenie nóg w leżeniu, skłony boczne.

Robiąc od 3 ćwiczeń w górę, przerwa 4-5 dni, przy wysokiej intensywności, przy mniejszej 3. Rób dużo powtórzeń w serii (dla brzuszków 30-40 w serii (3 serie)), a dla reszty wyłapiesz już sam ;)

@UP:
akurat schudnie robiąc A6W... A6W jest na rzeźbę, ABS na masę, a aeroby na zmniejszanie wagi.

Rozpisałem się co zrobić, aby mieć dobre mięśnie - uważam, że lepszy będzie płaski brzuch + umięśnienie, niż sam płaski brzuch.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-06-05, 20:02   

wiedra jest łatwa i działa to możesz spróbować
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-05, 20:04   

Cytat:

Aeroby, czyli ćwiczenia aerobiczne na spalenie tkani tłuszczowej (bieganie, pływanie, RUCH)


Też to polecam. bardzo wydajna jest bieżnia. Polecam wszystkim
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-05, 21:00   

Ja zaczęłam biegać codziennie po kilka kilometrów. Tylko teraz mam przerwę, bo choruję na przewlekłe przeziębienie. Ale uważam, że to fajne. Kiedyś nie lubiłam, a teraz po kilku dniach okazało się że biega mi się coraz przyjemniej i szybciej chudnę przy ograniczeniu jedzenia, niż bez biegania. I jeszcze super się czuję, jakaś lżejsza, silniejsza i wyżyta.
 

W.D.R.  

User

Wujek Dobra Rada



Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2010-06-07, 20:36   

Najpierw musisz zrzucić ogólnie wagę, więc bieg/rower/basen obowiązkowo codziennie. Jak najwięcej ruchu (pieszo do szkoły itp). W tym czasie możesz 2-3 razy w tygodniu chodzić na siłownie i robić ogólnorozwojówkę (patrz Google), a jak nie masz dostępu na siłownie to w domu trening Domatora (patrz Google). Jak będziesz zadowolony ze spalonego tłuszczu, zacznij 6-tke Weidera, jeśli nie masz dostępu do siłowni, albo podejdź poważniej i chodź na siłownie. Plany treningowe znajdziesz na forum kulturystycznym.
 

Kocham_Kobiety  

User


Imię: Paweł

Do³±czy³: 17 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 21:26   

SÅ‚uchaj. Ja robie codziennie pompki i czasem brzuski.
Robię około 200 pompek dziennie. Roździelam sobie na dwa razy.
Æwiczę również na atlasie.
Dzięki takim ćwiczeniom zamieniasz tłuszcz w mięśnie.
W moim przypadku nabieram masy.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 21:42   

Cytat:

Dzięki takim ćwiczeniom zamieniasz tłuszcz w mięśnie.



O, a to ciekawe.
 

Kocham_Kobiety  

User


Imię: Paweł

Do³±czy³: 17 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 21:51   

To znaczy spalasz tłuszcz, ale tworzą się również mięśnie.
¬le to ująłem. :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com