Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ray  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 19:35   sprawianie przyjemnoÅ›ci swojemu partnerowi

Jestem z stałym związku od dłuższego czasu. Zawsze byłam rozważna, zarówno z uczuciami jak i z bliskością. Jestem pewna, co do obecnego partnera, chce spędzić z nim resztę życia, bardzo się kochamy.
On był bardzo długo z jedna kobietą, z racji tego, że jest starszy. Była jedyna partnerką w łóżku. On jest doświadczony, ja nie. Ucze się tego małymi kroczkami. Jednak narazie nie planujemy współżycia. On sprawia mi sporo przyjemności w rożny sposób. I wie, że nie mam żadnego doświadczenia. Mówi, ze dla niego przyjemnością jest dawanie mi przyjemności. Jednak ja chce go jakoś uszczęśliwić, a nie chce tego, zeby to co 'robie' stało sie jakimś niewypałem. Chce żeby to było dla niego rozkoszą. A wiec, co mam robic? Jest mi niezrecznie o tym mówić i wam zapewne tez.
Jesli tak temat był to wybaczcie.
 

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 19:43   

Nie przejmować się. Jak kocha to dla niego nic co zrobisz nie będzie niewypałem.
 

Xander

Wymiatacz


Do³±czy³: 06 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-03, 20:33   

Mężczyźni raczej nie mają problemów z okazywaniem, czy coś im się podoba czy nie. I nie mają w zwyczaju udawać że przyjemnym jest coś, co tak naprawdę nim nie jest. Nie bój się po prostu próbować. Jeśli nawet zrobisz coś niekoniecznie dla niego szczególnie przyjemnego, to zapewne po prostu delikatnie i bez słów nakieruje Cię na "właściwą drogę". Nie widzę też nic złego w zapytaniu, czy to co akurat robisz sprawia mu przyjemność, byle nie co chwila ;)
Jeśli nie masz kłopotów z rozmawianiem o tych sprawach, to możecie kiedyś pogadać o swoich preferencjach i fantazjach. Jeśli ma wyczucie i wie, że jesteś niedoświadczona, to raczej nie "przywali z grubej rury" w tym temacie.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 21:05   

Cytat:

A wiec, co mam robic?


Nie martwić się, pytać się co jest dla niego przyjemne, i prosić o wskazówki. Miałam podobny dylemat ze swoim chłopakiem. On miał już wcześniej partnerki, z którymi był blisko, dość szybko się zorientowałam, że wie co robi. I sama nie czułam się pewnie, czy wszystko wyjdzie. Ale właśnie - pytałam. Ale i tak się okazało, że nie miałam się czym przejmować, bo wszystko robiłam dobrze. ;D
Trochę wyczucia. Patrz po prostu jak reaguje. Widać po twarzy, nawet po napięciu mięśni. Już nie wspomnę o oddechu czy innych, fajnych dźwiękach. ;D
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 21:29   

Einmana napisa³/a:

Nie martwić się, pytać się co jest dla niego przyjemne, i prosić o wskazówki.



Bardzo dobra rada. Nie od razu Kraków zbudowali ale z pomocą partnera będzie Ci dużo łatwiej. Rób cokolwiek i obserwuj lub pytaj. Rozmowa w takich sprawach jest największym kluczem do optymalnej przyjemności im wcześniej to zrozumiecie oboje tym lepiej.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

ray  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 21:50   

ale my rozmawiamy o tego typu rzeczach. On sie pyta o to, co ja lubię, czy mi się to podoba. Tyle, ze ja jakos 'boje' sie dotrzec do jego intymnych miejsc, choc tego chce. Nie wiem w jaki sposob. To takie krepujące, pisac o tym na forum, ale bardzo mi na tym zalezy by sprawiać przyjemnośc swojemu partnerowi.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 22:02   

ray napisa³/a:

Tyle, ze ja jakos 'boje' sie dotrzec do jego intymnych miejsc


ray napisa³/a:

bardzo mi na tym zalezy by sprawiać przyjemnośc swojemu partnerowi



Więc co jest ważniejsze: strach czy to na czym Ci zależy?
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-03, 22:03   

Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza. Poznawaj go, jego reakcje a z jakimś czasem będzie Cię nosił na rękach ;) Każdy przez to przechodzi, powodzenia :-)
 

ray  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-03, 22:03   

Ale to nie jest jakiś strach, tylko po prostu nie chce odebrać swoich poczynań jako 'niepowodzenie'
 

Xander

Wymiatacz


Do³±czy³: 06 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-03, 22:20   

Może za dużo od siebie wymagasz? Nie musisz od razu zrzucać z niego ubrań i "energiczne przystępować do działania". Możesz zacząć od delikatnych rzeczy i jeśli będziesz widzieć efekty to stopniowo się ośmielać.
Albo po prostu powiedz mu to wszystko co powiedziałaś nam na forum. Na pewno zrozumie jak się czujesz (w końcu sam pamięta jak nie wiedział nic o tych sprawach) i pomoże ci poznać jego ciało i reakcje. ¯aden facet nie obrazi się o to że dziewczyna chce mu sprawić przyjemność :-)
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-04, 00:02   

Cytat:

Tyle, ze ja jakos 'boje' sie dotrzec do jego intymnych miejsc, choc tego chce. Nie wiem w jaki sposob.


Nie bój się, że to co mu zafundujesz będzie mało przyjemne. Wystarczy, że weźmiesz do ręki jego penisa i zaczniesz cokolwiek robić (no, ale z umiarem) to mu się spodoba. A najlepiej zapytaj co masz dokładnie zrobić. Chociaż to chyba jest dość standardowe u każdego. ;D
Mój na przykład oszalał kiedy powoli od szyi schodziłam niżej całując go. To zniecierpliwienie było przecudowne. Sprawianie przyjemności nie jest jakąś czarną magią, to czysta fizyczność. Trzeba być delikatnym i wyczulonym na reakcje partnera. :-D
To tak jak z całowaniem. Myślisz, że nie umiesz, a okazuje się, że to nic trudnego. Naprawdę, cokolwiek zrobisz, nawet to jakbyś przejechała wzdłuż palcem po jego penisie by sprawiło, że miałby dreszcze przyjemności. Poza tym, on na pewno pokieruje. A jak nie to go poproś. W każdym razie mój się sam prosi, ja tam nie narzekam. ;p
 

polaa18  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-04, 18:01   

Mój facet wymięka gdy całuje go od szyji w dół, gdy już jestem na brzuszku w okolicach penisa, to poprostu odpływa i drży ;) . Całuj i podgryzaj jego uszko to też mega podnieca, tak jak i okolice sutków. Skoro boisz się dotrzeć do jego miejsc intymnych rób to stopniowo, a napewno w końcu się przełamiesz ;) . Ja akurat nie mam z tym problemu, przy moim facecie wstępuje we mnie diabełek, też na początku byłam skrępowana i zawstydzona, ale gdy w końcu się zaparłam i dotknęłam jego 'penisa' to już cała wstydliwosc znikla. ;)
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 15:37   

Cytat:

jego 'penisa'


o.O

Cytat:

przy moim facecie wstępuje we mnie diabełek


O właśnie. U mnie podobnie, a więc uwolnij i swojego. ;p Gdzieś tam musi być.
 

anastacia  

User

Anastacia



ImiÄ™: Anastazja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-06, 15:16   

Po prostu nie możesz się dołować i myśleć że coś Ci nie wyjdzie a nawet jeżeli to chłopak Cię kocha i zrozumie .
Tak bajdełej to że on miał już jakąś kobietę przez długi czas nie świadczy o tym że jest jakoś super we wszystko "wtajemniczony" :hyhy:
Uwierz w siebie i pokieruj się wyobraźnią akurat bo może go zaskoczysz , spróbuj to robić na wyczucie a na pewno będzie dobrze :)

¯yczę powodzenia na pewno będzie dobrze :)
_________________
¦liweczka w diabelskim kompocie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com